Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wspólny Wyjazd Bukowina

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wyjdzie na to, że co 30km będę sie przesiadał :naughty:

Też może być ciekawie :decayed:

Stasiu zawsze możemy u mnie z tyłu jechać i trenować :drinks:

Opublikowano
wyjdzie na to, że co 30km będę sie przesiadał :naughty:

Też może być ciekawie :decayed:

Stasiu zawsze możemy u mnie z tyłu jechać i trenować :drinks:

:grin:

co roku sobie obiecuję sobie, że do mordoru wejdę trzeźwy :polew::polew::polew:

Opublikowano
:whistling:
Opublikowano

Jak ktoś chce to ja jadę sam więc mogę zabrać na pokład kogoś, tylko ja nie wiem kiedy będę wracał :wink:

Opublikowano

Kurna ja też ruszam po 14tej,młody powiedział że na baje pójdzie:decayed:a połówka wolnego nie dostanie:facepalm:

więc z Pajdą dojedziemy:grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

widze że Akjam wypadł z listy z BT :facepalm:

Opublikowano

Jakieś dwa tygodnie temu. Jak pisalem do Jarko. Już pisałem i mówiłem na katowickich, że temat miejsca ogarniety u Jarka jeśli chodzi o miejsce w BT. Nie ma mnie na liście bo nie wiem czy pojadę w piątek czy w sobotę czy wogóle. :cool: Rozmawiałem z Jarko i miejsce będzie jakby co. :wink: Do środy wszystko się wyjaśni temat na 100% co i jak i dam wam znać.

Opublikowano
  • Autor

ok - to trzymam kciuci

Opublikowano
ok - to trzymam kciuci

Pogodę sprawdzał ? Lato czy zima ?

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

jaka zima - na moich zimówkach już są pajęnczyny - nie mam zamiaru ich przywracać do życia :decayed:

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

Szymek - trend na ten rok to jest alu lato + łańcuchy :polew:

Opublikowano
:decayed:

jaka zima - na moich zimówkach już są pajęnczyny - nie mam zamiaru ich przywracać do życia :decayed:

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

Szymek - trend na ten rok to jest alu lato + łańcuchy :polew:

No to muszę się dostosować :grin:

Opublikowano
  • Autor

Jak polecimy razem to będzie niezły duet - redukcja gaz do dechy i u Ciebie będzie słychać wydech a u mnie ryk łańcuchów :grin:

Opublikowano

Ja też lato jak pojadę! :kox:

Opublikowano

Pytanie z innej beczki, z kim mogę być w pokoju ? :decayed:

Były jakieś przydziały na gliwickich ? :whistling:

Opublikowano

Ja widzę że większość nas na lecie już poleci:naughty:

Opublikowano
Jak polecimy razem to będzie niezły duet - redukcja gaz do dechy i u Ciebie będzie słychać wydech a u mnie ryk łańcuchów :grin:

No tak właśnie już kiedyś myślałem, czemu Ty jeszcze nie odwiedziłeś jakiegoś MG :decayed: przecież na przelocie to ten diesel całkiem nieźle się spisuje

Opublikowano

ja nie mam wyboru i tylko letnie posiadam:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Pytanie z innej beczki, z kim mogę być w pokoju ? :decayed:

Były jakieś przydziały na gliwickich ? :whistling:

za dużo do wyboru nie masz - mamy 6 singli ze śląskich - jak masz jakąś sugestię to wal PW

No chyb a że chcesz być w pokoju z jakąś parą to wal śmiało - właśnie jesteśmy z krakusami na etapie podziałów pokoi

Standardowo na 2-os nie specjalnie jest co liczyć bo za dużo ich nie ma tym bardziej na naszym piętrze - wstępnie podział już mam zrobiony

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

Rok temu udało się że wiekszość osób miało pokoje 2-os - jedni z nielicznych co 2-os nie mieli to rodzina Pucosławów (oraz ja z majkim ale nam nie zależało)- więc jak będzie pokój 2-os to tym razem im się należy

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ----------

acha - no i single w tym roku mogą liczyć na pokój 2 -os - tym bardziej że jest ich 6 :grin:

Opublikowano
Pytanie z innej beczki, z kim mogę być w pokoju ? :decayed:

Były jakieś przydziały na gliwickich ? :whistling:

za dużo do wyboru nie masz - mamy 6 singli ze śląskich - jak masz jakąś sugestię to wal PW

No chyb a że chcesz być w pokoju z jakąś parą to wal śmiało - właśnie jesteśmy z krakusami na etapie podziałów pokoi

Standardowo na 2-os nie specjalnie jest co liczyć bo za dużo ich nie ma tym bardziej na naszym piętrze - wstępnie podział już mam zrobiony

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

Rok temu udało się że wiekszość osób miało pokoje 2-os - jedni z nielicznych co 2-os nie mieli to rodzina Pucosławów (oraz ja z majkim ale nam nie zależało)- więc jak będzie pokój 2-os to tym razem im się należy

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ----------

acha - no i single w tym roku mogą liczyć na pokój 2 -os - tym bardziej że jest ich 6 :grin:

mi specjalnie nie zależy, może być pokój 6 singli ze Śląska :wink: i tak nie wiem czy trafię do swojego pokoju czy nie :decayed:

Opublikowano

Stasiu czyli widzę jedziesz ze słusznym nastawieniem :grin:

Bedzie BANIA :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.