Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż modułu coming home - nie ori

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam dwa dni i nie mogę znalezc nic o wychodzących kablach Z MK. Podrzucilbys? 

Opublikowano

Przecież masz napisane że z czarnej kostki pin 16

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja wpiąłem się w pin 4 i nie świeci się lewe światło stopu. Dodam, że wpiąłem się też w piny 22 i 23 kostki B i świeci.

Opublikowano
Dnia 23.02.2017 o 16:50, doman96b6 napisał:

Przecież masz napisane że z czarnej kostki pin 16

O którą kostkę chodzi? 

Opublikowano
1 minutę temu, kubix9417 napisał:

O którą kostkę chodzi? 

Ściągnij boczek od słupka b i nad dole będą kable. Znajdziesz tam czerwono - żółty kabelek. - Podepnij się pod niego. Olej ten w spirali z innym kolorem.  Znajdź sam czerwono-żółty (cienki) 

Opublikowano
Teraz, lastjungle napisał:

Ściągnij boczek od słupka b i nad dole będą kable. Znajdziesz tam czerwono - żółty kabelek. - Podepnij się pod niego. Olej ten w spirali z innym kolorem.  Znajdź sam czerwono-żółty (cienki) 

Przelecialem multimetrem wszystkie kable o takim kolorze właśnie w słupku B i nie ma nigdzie 12v

Opublikowano
2 minuty temu, kubix9417 napisał:

Przelecialem multimetrem wszystkie kable o takim kolorze właśnie w słupku B i nie ma nigdzie 12v

Jak zamykasz lub otwierasz drzwi powinno przelecieć coś, nawet na ułamek sekundy. Coś tu nie halo. 

Ja wczoraj podpinałem biały pod ten czerwono-żółty i śmiga, aż miło. 

Edytowane przez lastjungle

Opublikowano

1ec8f351c8d375afacf43ddb565ab19f.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak, dokładnie o ten kabel chodzi. Na upartego bym się pod niego podpiął. - Czujnik pod wycieraczkę i sprawdzić czy działa. (W moim przypadku nawet kciukiem zakrycie nic nie dało {Myślałem, że coś nie działa}) Dopiero jak czujnik pod wycieraczkę dałem,  zaczęło śmigać światełko. 

Opublikowano

Wiem foto mam zaklejone. Może mój multimetr jakiś cienki

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Zawartość dodana 17 minutes later

A miałeś 12v?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
20 minut temu, kubix9417 napisał:

Wiem foto mam zaklejone. Może mój multimetr jakiś cienki

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Zawartość dodana 17 minutes later

A miałeś 12v?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Ja nawet tego nie sprawdzałem. Podłączyłem tak jak to sobie wywnioskowałem po całym temacie.O dziwo wszystko działa, prócz tylnych lamp ;D z czasem to zobaczę. 

Opublikowano

A moduł masz jaki?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam, jak najłatwiej wpiąć się w kabel z kierunkowskazu? Tzn w którym miejscu. Potrzebuje do CHL

Opublikowano

Przy MCE.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 3.01.2015 o 20:59, cinkers napisał:

 

Tył:

Kostka C w MCE:

Ja wpiąłem się w pin 4 (tylne lewe światło), pin 5 (oświetlenie tablicy), pin 17 (tylne prawe światło).

 

 

 

czy ktoś mógł mi powiedzieć  jakie kolory maja  te piny tzn 4, 5 i 17  przy kostce C w MCE??, nie chciałbym rozbierać tej kostki... 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie potrzebuje pomocy.

Zakupiłem wczoraj taki zestaw 

http://allegro.pl/doswietlanie-drogi-do-domu-coming-leaving-home-i5990591562.html

Dodam że mam wszystko w wersji low ( tzn. wlacznik swiatel, i modul centralnej elektryki )

Całą procedurę kumam do pewnego momentu , a potem mam lekki problem aby to zrozumieć.

1. Oczywiście otwieram skrzynkę bezpieczników

2. Rozbieram całą osłonę pod kierownicą  ( koło bezpieczników )

3. W moim module dostałem taką instrukcję do montażu :

 

Proszę powiedzcie mi wprost gdzie co mam wpiąć.

4. Rozumiem że to jest bezpiecznik ? ( nic nie ma słowa o tym w instrukcji ) z tym czerwonym przewodem

 

20171107_161922 (Kopiowanie).jpg

20171107_161937 (Kopiowanie).jpg

20171107_161905 (Kopiowanie).jpg

Edytowane przez bird71

Opublikowano

No przecież masz ładnie rozrysowane na obrazku.Ten kabel od bezpiecznika rozetnij po środku i wstaw na lini moduł-aku

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dziś ogarnąłem taki moduł u siebie ? wielkie dzięki dla autora tematu bo naprawdę spisał się na medal ?

Opublikowano

Co montowałes? Skąd moduł?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
8 godzin temu, kubix9417 napisał:

Co montowałes? Skąd moduł?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Jak to co montowalem ? Moduł leaving coming home jak w temacie tym. A moduł kupiłem taki sam jak jest podany na pierwszej stronie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.