Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pompa wtryskowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam kontaktu do dobrego specjalisty od pomp wtryskowych, chodzi o to ze pompa przy wyższych partiach obrotów nie przestawia konta wtrysku, do 3700 obr moc rosnie a potem spada

Opublikowano
  • Autor

ok juz poszlo

Opublikowano

Cisnienie w pompie do podbicia.

Opublikowano
  • Autor

czyli pompe trzeba na stół, a kolega wyzej napisał mi ze zaworek n108

Opublikowano

Cisnie mozna ustawic na samochodzie.

Opublikowano
  • Autor

ale musi to ustawic fachowiec czy samemu idzie to ustawic

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

i co z tym zaworkiem do wymiany czy nie?

Opublikowano

Zawor N108 zostaw w spokoju. Trzeba wyregulować zawór trzymający ciśnienie wewnętrzne w pompie. Ogólnie operacja do szczególnie skomplikowanych nie należy ale jeśli w pompach wcześniej nie grzebałes to sam raczej tego nie ogarniesz.

Opublikowano

witam panow a ja mam pytanie odnosnie pompy w ahu jak powinien dzialac ten zaworek?

image.jpg

czy jesli sie on blokuje ,to jakie beda objawy w pracy silnika?

czy jest jakis sposob na reanimacje czy tylko sklep?

Opublikowano

jak nie zatarty to mozna rozruszac. nowy drogi .uzywane znajdziesz na allegro

Opublikowano

No wlasnie nie chcialbym uzywki, bo może być to samo co w starym, rozruszalem go dzis, przedmuchałem kompresorem, ale pewnie za chwile znowu sie bedzie przycinać.

Możecie mi wytlumaczyc zasade działania tego zaworu? Przecież zaraz zanim jest zaworek zwrotny w filtrze paliwa.

Czy auto bedzie szarpac po nocnym postoju, gdy on sie zatnie?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

image001.jpg

pokaz na zdjeciu ktory to zawor regulujacy cisnienie i jak sie go reguluje

---------- Post dopisany 24-03-2014 at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 19:04 ----------

Temat do zamkniecia pompa ogarnieta, zmienilem zawor przelewowy i podbite cisnienie, dzieki wszystkim

---------- Post dopisany 01-04-2014 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 17:39 ----------

wykres_bza_22fj_cisnienie_w_pompie.jpg

Opublikowano

Witam wszystkich

Mam pytanie wymieniałem dzisiaj oring przy pompie wtrysków w miejscu gdzie odchodza 4 przewody do wtrysków... wszystko poszło okey złozyłem i wydawało sie ze juz bd dobrze tylko ze jak zaczałem odpowietrzac to pompa nie zasysa paliwa :/ nie mam pojecia co sie mogło wydarzyc bo chyba nic nie moglem zrobic takiego zeby przestała działac... POMOCY

Opublikowano

wyciągałeś całą tą głowicę ?? czy tylko ten środek?

Opublikowano

Kolega zapewne wymienial O-ring pod sruba przed tlokorozdzielaczem, (miejsce na czujnik zegarowy). Odkrec nakretki od wtryskow, pokrec silnikiem i powinna zaciagnac. Zeby bylo latwiej, mozesz tez podlaczyc na krotko, z pomnieciem filtra.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.