Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślałem o 215 ale mało ofert :/ to koło z taką opona i ta zawiecha bd jakoś wyglądać ??boję się ze bd szpara spora między opona a blotkniem.

225 nie bd o nic obcierac podczas skrecania bo niewiem cz nie et za male

Opublikowano

Przy ET 45 i tak będzie popelina i bym założył dystanse tył 10mm a na przód 5-8mm ewentualnie też 10.

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano

Wtedy wyjdzie ze bd miały et35?

Jakie najlepsze są dystanse przelotowe?

Opublikowano

Z tyłu będzie ok a z przodu polecam ET 38-40. Dystanse jakie chcesz

Opublikowano

To jakie opony wybrać 225 czy 215 do tego zawieszenie 1 be ? Nie bd jakiejś wielkiej szpady szpady jak wrzucę 215?

Szpary*

Opublikowano

Między 215 a 225 jest minimalna rożnica w wysokości. Jak nie chcesz szpar załóż 215/45 :wink: Tylko to już lekki balon raczej

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano

Nie bd jakiejś wielkiej szpady szpady jak wrzucę 215?

a o którą tą szpare Ci chodzi? Chodzi Ci o prześwit miedzy kołem a nadkolem, czy z boku miedzy oponą a nadkolem?

Opublikowano

O przeswit

No właśnie 45 to już balon kit jak bd duży prześwit to kupię bd zmuszony kupić sparingi -40

Kur.. ten tel:/ to co 215/40chyba nie bedzie auto takie mulowate a prześwit spory bd?

Opublikowano

45 to już balon

To jaki profil dla was nie jest balonem? :decayed:

30? :)


i jedzie się jak taczką z metalowym kołem :P

Opublikowano

45 to już balon

To jaki profil dla was nie jest balonem? :decayed:

30? :)

i jedzie się jak taczką z metalowym kołem :P

Na 30 wcale nie jest tak źle :wink:

Edytowane przez wodz

Opublikowano

Kto na forum lata na 215/45? Chętnie bym looknął.

Opublikowano

ja...ale w 17' :decayed:

Opublikowano

Kto na forum lata na 215/45? Chętnie bym looknął.

Lipa. Albo 225/45 albo 205/50

Wysłane batonikiem Kitkat

Opublikowano

jako że kolega z forum wystawił takie o to fele na sprzedaż http://olx.pl/oferta/alufelgi-17-audi-s-line-z-oponami-235-45-17-CID5-ID8wXWz.htmlogólnie jestem w nich zakochony i od zawsze chciałem je w b5 mam tylko pytanie czy będą odpowiednie do mojej audi b5 z 1be? przede wszystkim chodzi mi o szerokości 235?nie za szerokie??

Opublikowano

Trochę za duże. Wejść, wejdą, ale dla mnie to walce.

Wysłane batonikiem Kitkat

Opublikowano

dokładnie,miałem kiedyś 245/40 to była masakra(-20KM), ale trakcja w zakrętach czy na rondzie (JA PIER...E)

teraz ma 215 lato i 205 zima i jest optymalnie

Opublikowano

jako że kolega z forum wystawił takie o to fele na sprzedaż http://olx.pl/oferta/alufelgi-17-audi-s-line-z-oponami-235-45-17-CID5-ID8wXWz.htmlogólnie jestem w nich zakochony i od zawsze chciałem je w b5 mam tylko pytanie czy będą odpowiednie do mojej audi b5 z 1be? przede wszystkim chodzi mi o szerokości 235?nie za szerokie??

Kup takie (w oryginale) ale 18. Założysz 17 i będziesz żałował tego cala. Ja wrzuciłem 18 i dobrze zrobiłem bo według mnie to ideał do B5. Załóż na to 215/40 lub 45 i lataj. Jak na 1BE będzie Ci za wysoko to wrzucisz Vogtlanda -35.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jak ktoś by chciał fotki A4 na 225/45/18 to pisać na PW to wstawię na forum ;)

Opublikowano

Widziałem ostatnio A3 na takiej oponie. Tragedia :facepalm: Nie mówiąc nic o tym o ile zwiększa się średnica koła względem serii (spalanie , przekłamywanie licznika). Tylko 215-225/40. Wstaw te zdjęcie. Niech wszyscy zobaczą.

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano

przede wszystkim chodzi mi o szerokości 235?nie za szerokie??

ja mam 225 i sa na styk, tzn jakbys chciał zglebić to opony nie schowasz, musiałbyś poszerzyć koniecznie nadkola :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.