Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie musisz mi tego tłumaczyć. Masz racje ale wziąłem poprawkę na oponę. Akcja z listewką jest bezbłędna bo opierasz ją na oponie nie feldze.

Opublikowano

A no koza na 1 be.

Ale gleba to nie dla mnie , wyrosłem z tego i już mam problem żeby na działkę wjechać. Wiem że na kole 18 i glebie wyglądało by zajebi...e.

Opublikowano

Zależy co komu potrzebne. Ja mam glebe i 18. Szybko z tego nie wyrosnę bo trakcja i wygląd mnie rozwalają. Tobie wystarczy pro kit -30 albo vogtland -35. Na tych sprężynach wygląda już do ludzi i auto się prowadzi jak trzeba. No ale z dojazdem na działkę gorzej.

Opublikowano

Pany ma opony 215/50 a felga 17

Jakie mam kupić sprężyny jakiej firmy i ile w dół ma iść ten zawias ?

ps. zmiana opony i felgi nie wchodzi w gre :wink:

Edytowane przez Sebastiano87

Opublikowano

Jakie ET felg?

Et 48 . Ma ktoś wiedze na ten temat ? Chce dopasować takie żeby maksymalnie dac koła do błotnika

Edytowane przez hafken

Opublikowano

A ma ktoś zdjęcia jak wygląda auto na takich sprężynach -30,35 na feldze 17"

Opublikowano

Jakie ET felg?

Et 48 . Ma ktoś wiedze na ten temat ? Chce dopasować takie żeby maksymalnie dac koła do błotnika

Przód daj 13mm a tył 20. Nie ma dystansów z kołnierzem cieńszych niż 13mm na przód.

Pany ma opony 215/50 a felga 17

Jakie mam kupić sprężyny jakiej firmy i ile w dół ma iść ten zawias ?

ps. zmiana opony i felgi nie wchodzi w gre :wink:

Zależy kolego jaki efekt chcesz osiągnąć. Komfort , wygląd?

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano

Jakie ET felg?

Et 48 . Ma ktoś wiedze na ten temat ? Chce dopasować takie żeby maksymalnie dac koła do błotnika

Przód daj 13mm a tył 20. Nie ma dystansów z kołnierzem cieńszych niż 13mm na przód.

Pany ma opony 215/50 a felga 17

Jakie mam kupić sprężyny jakiej firmy i ile w dół ma iść ten zawias ?

ps. zmiana opony i felgi nie wchodzi w gre :wink:

Zależy kolego jaki efekt chcesz osiągnąć. Komfort , wygląd?

Komfort i wygląd tak pośrednio.

Zmienie na 1BE i bedzie git??

Opublikowano

Dajcie spokój z tym 1be. Nie ma w nim nic ładnego. Eibach -30/Vogtland -35.

Opublikowano

Dajcie spokój z tym 1be. Nie ma w nim nic ładnego. Eibach -30/Vogtland -35.

I nie bedzie nic opcierało i bedzi ciut niżej niż 1be ?

Edytowane przez Sebastiano87

Opublikowano

Dokładnie. Plus lepsze właściwości jezdne przy dobrych amorach.

Opublikowano

Czy ktoś przerabiał konkretnie temat kół 8calowych et 48 z oponami 225 w b5 ? Chodzi mi o dystanse .

Edytowane przez hafken

Opublikowano

Czy ktoś przerabiał konkretnie temat kół 8calowych et 48 z oponami 225 w b5 ? Chodzi mi o dystanse .

Z czym Ty masz jeszcze problem? Masz odpowiedź wyżej. Nie trzeba przerabiać dokładnie takich kół żeby obliczyć potrzebny dystans. Mam 225/40 r18 ET35 i przód jest ładnie na równo a tył lekko schowany. ET48 -13mm dystans masz ET35? Z tyłu trzeba więcej więc proponuje 17-20mm. Proste jak budowa cepa

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano

więc zamówię na przód 13mm a na tył 20mm i zobaczymy .

Opublikowano

Podziel się fotami jak wrzucisz. Na tył 17 albo 20 zależy co kto lubi.

Opublikowano

Mam felge 18 cali 7,5 j w sedanie na gwincie i zastanawiam się nad oponami. Myślę nad 205/40 albo 215/40 . Co wybrać?

Opublikowano

Spoko 215/40

Opublikowano

Prawidłowo powinno być 215/40 albo 205/45. Te drugie to egzotyka, więc nie masz wyjścia. Żadne 225 też raczej nie, bo felga chuda.

Opublikowano

205/40 wychodzi w stosunku do ori średnicy -2,14% ( to chyba jeszcze do zaakceptowania). Nie ukrywam że chodzi także o wygląd bo 205 będzie chyba trochę lepiej wyglądało niż 215. Ma ktoś może zdjęcia 215/40 r18 na feldze 7,5 j. Sprawdzałem na tej stronie http://www.tyrestretch.comale po tych zdjęciach ciężko cokolwiek powiedzieć.

Opublikowano

Widziałeś oferty opon 205/45r18? Jeśli nie to zobacz i kup 215.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.