Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z montażem Turbo CAH do AJM Pilne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Kupiłem od kolegi vauxhall95 turbo z 2.0 tdi 170 km o numerze 03L 145 702M miało pasować do mnie bo dodał do zestawu jeszcze adaptery, ale okazuje się że flansza od strony gorącej( przykręcana do kolektora wydechowego) jest pod innym kątem względem turbo niż w orginalnym turbo co za tym idzie po włożeniu tej turbiny, turbina nie leży poziomo tylko jest mocno przekrzywiona, macie pomysł co z tym zrobić ?

Myślałem nad adapterem który pierw prykręce do kolektora wydechowego a następnie w drugą parę otworów przykręcę turbo tak żeby było w poziomie.

Przerabiał już ktoś ten temat??

Turbo takie jak to: AUDI A4 A5 A6 C6 Q5 EXEO TURBOSPRĘŻARKA 03L145702M (4010190606) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Mój silnik to AJM kolektor ten sam co afn

Opublikowano

Będzie przekrzywiona, najlepiej zespawać turbine z kolektorem ja u siebie mam takie rozwiązanie.

Opublikowano
  • Autor

masz taką samą turbinę?

---------- Post dopisany at 07:26 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ----------

obspawałeś w koło czy tylko punktowo??

Opublikowano

raczej obstawaj tak żęby połączenie było szczelne wiec punktowo odpada.....

Opublikowano

bedzie po katem lekkim ,w niczym to nie przeszkadza

Opublikowano
  • Autor

pod lekkim będZie na normalnych szpilkach??

u mnie jest mocno przekrzywiona;/

Opublikowano

U mnie jest pod katem, ale o podłożnice nie haczy.Jezdze tak od 3lat i jest wszytsko ok,jedynie trzeba bylo weza od puszki pow do turba przerobic.

Opublikowano
  • Autor

haczyć nie haczy, jutro przespawam flansze od rury wydechowej tak żeby dolegały do siebie bo przy takim naprężeniu złacze elastyczne dlugo nie wytrzyma

Opublikowano
Witam

Kupiłem od kolegi vauxhall95 turbo z 2.0 tdi 170 km o numerze 03L 145 702M miało pasować do mnie bo dodał do zestawu jeszcze adaptery, ale okazuje się że flansza od strony gorącej( przykręcana do kolektora wydechowego) jest pod innym kątem względem turbo niż w orginalnym turbo co za tym idzie po włożeniu tej turbiny, turbina nie leży poziomo tylko jest mocno przekrzywiona, macie pomysł co z tym zrobić ?

Myślałem nad adapterem który pierw prykręce do kolektora wydechowego a następnie w drugą parę otworów przykręcę turbo tak żeby było w poziomie.

Przerabiał już ktoś ten temat??

Turbo takie jak to: AUDI A4 A5 A6 C6 Q5 EXEO TURBOSPRĘŻARKA 03L145702M (4010190606) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Mój silnik to AJM kolektor ten sam co afn

roboty przy montazu mnustwo a wydajnosc niewiele wieksza niz turbo z awx :grin:

Opublikowano
  • Autor

kupiłem za dobre pieniądze dlatego ją mam;P

ale zawsze trochę więcej;D

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

U mnie jest pod katem, ale o podłożnice nie haczy.Jezdze tak od 3lat i jest wszytsko ok,jedynie trzeba bylo weza od puszki pow do turba przerobic.

Kupiłeś redukcje do wężyków podciśnienia czy sam coś rzeźbiłeś?

---------- Post dopisany 12-03-2014 at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2014 at 22:10 ----------

jeszcze co z rurką olejową tą od powrotu do silnika??;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.