Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Śmierdzące spaliny 2.5 V6


igor0111

Rekomendowane odpowiedzi

Do dnia wczorajszego spaliny mojej A4 2.5 V6 niesamowicie kwaśno śmierdział(do garażu nie dało się wejść po wyjechaniu autem chwilę predzej).Jakoś od kupna nie chodził tak jak powinien, wysokich obrotów nie osiagał i moc była mało zadowalająca.Mechanior wymienił przepływkę pomimo iż Vag nie wskazywał jej niedomagania i autko odzyskało ducha.Spaliny nie posiadają żadnego zapachu i mocy mam tyle na ile stać v6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: dla Mechanior'a, chyba wyczuł co boli Twoje :a4fan: . Ale, że VAG nic nie wykazał, to troche dziwne, może badałeś VAG'iem to co nie diagnozywało przepływkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dnia wczorajszego spaliny mojej A4 2.5 V6 niesamowicie kwaśno śmierdział(do garażu nie dało się wejść po wyjechaniu autem chwilę predzej).Jakoś od kupna nie chodził tak jak powinien, wysokich obrotów nie osiagał i moc była mało zadowalająca.Mechanior wymienił przepływkę pomimo iż Vag nie wskazywał jej niedomagania i autko odzyskało ducha.Spaliny nie posiadają żadnego zapachu i mocy mam tyle na ile stać v6

dobry wątek kolego. Właśnie walczę ze swoim brakiem mocy i powiem, że podsunąłeś mi pomysł, bo spaliny są u mnie nienaturalnie duszące i bardzo je czuć, nawet gdy stoję na skrzyżowaniu na światłach.

Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie moje a4 tez strasznie zamulalo odkad je kupilem. pod vaga samochod podpinalem 3 razy (z czego raz w ASO audi, raz aby zgasic kontrolke airbaga, a raz przy wizycie w serwisie AT) i nic nie pokazalo, zadnego bledu. az podjechalem do diagtronika i tam mial taki przenosny komputer, przejechalismy sie i dopiero w ruchu wyszlo ze przeplywka nie bangla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat bo widze ze kilku uzytkownikow wymienialo przeplywke, powiedzcie mi jaki jest jej koszt, bo ja na swojej ostatnio wyczytalem ze jest jeszcze ori, a autko tez czasami poprostu muli, dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupic przeplywke ORI w IC... podobna sa - i tansze niz zamienniki.

To tak OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ja za diagnozę uszkodzenia i wymiane owej przepływki zapłaciłem 150 zł.Przepływka używana ale nawet nie wiem czy oryginał.Mam na nią pół roku gwanancji wiec nie jest chyba tak źle, choć nie wiadomo czy na nowej nie chodziłby jeszcze lepiej:D, ale pojade na hamownie, przed chipowaniem to obadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...