Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Renowacja skóry na kierownicy


muzy29

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pytanie czy miał ktoś z Was problem z przetartym lakierem na kierownicy? Tak się zastanawiam czy by tego nie odmalować, ubytki nie są wielkie dlatego chciałbym to odratować niż obszywać na nowo kierownicę. Jednak oryginalne obszycie to zawsze oryginalne więc wolałbym to tak zostawić. Czytałem na necie o różnych środkach i najsensowniejszy wydaje się takie krem z pigmentem Saphir. Czy ktoś używał takiego oto środka i może polecić bądź odradzić ?

Renovating Cream SAPHIR 25ml czarny

Cena wydaje się bardzo fajna tylko ciekawe jaki efekt i czy nie będzie brudził rąk później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko ją bym obszył nową skórą. Niedawno kolega na forum się ogłaszał, do wyboru rodzaj skóry, kolor nici. Wyglądało to super niczym Ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffe

wiesz nie oczekuje, odnowienia skóry na poziomie nowej kierownicy, jedynie odświeżenia, chciałbym żeby to wyglądało niczym zadbana skóra na używanej kierownicy po tych 250tys km, cena nie wielka w porównaniu do obszycia na nowo chyba się skuszę i zamówię, właśnie czytam na różnych forach to jest też sporo opinii pozytywnych m.in na kosmetyceaut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście sam zainwestowalem w Renovating Cream SAPHIR 25ml czarny! i jestem mega zadowolony! Kierownica wygląda jak prawie nowa!

Obszycie może i jest dobrym rozwiązaniem, a co jeśli ktoś ma trójramienna kierownicę z wtopionym znaczkiem SLine?

A tym najbardziej sceptycznym proponuję najpierw spróbowac preparatu Renovating Cream SAPHIR 25ml czarny a poźniej zacząć wypowiedzi typu "nie bedziesz zadowolony" itd!

Zaznaczam: osobiście kupiłem preparat + ściereczki. Efekt mnie powalił i tyle!

P.S nie brudzi rąk w żadnym wypadku - co prawda nie wiem jak bedzie sie to sprawować w temperaturach ok + 30 w cieniu, bo póki co aura nie pozwoliła mi na sprawdzenie tego w takich warunkach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego używałem w byłym aucie na kierce skórzanej- efekt oceniam na 4 z minusem, po niedługim czasie się ściera z kierownicy i znowu zostaje wytarta skóra, jeśli ktoś nie oczekuje trwałego efektu to jest to niezły środek pod warunkiem, że się tak co około 2 tygodnie smaruje kierownicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszycie może i jest dobrym rozwiązaniem, a co jeśli ktoś ma trójramienna kierownicę z wtopionym znaczkiem SLine?

Znaczek twn w niczym nie przeszkadza, zobacz jak wyglada u mnie obszyta kiera z eSy perforowana skora

p5050002c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zakupiłem ten krem. Pomimo perfekcyjnie przygotowanej powierzchni dokładnym odtłuszczeniu i nałożeniu 2 cienkich równomiernych warstw, trwałość tego środka jest słaba. W moim przypadku po ok 4 miesiącach zaczęły prześwitywać przetarcia.

W dodatku struktura pomimo dokładnego wypoelrowania przy świetle dziennym nigdy nie bedze idealna.

Niestety nic nie zastąpi porządnego obszycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście sam zainwestowalem w Renovating Cream SAPHIR 25ml czarny! i jestem mega zadowolony! Kierownica wygląda jak prawie nowa!

Obszycie może i jest dobrym rozwiązaniem, a co jeśli ktoś ma trójramienna kierownicę z wtopionym znaczkiem SLine?

A tym najbardziej sceptycznym proponuję najpierw spróbowac preparatu Renovating Cream SAPHIR 25ml czarny a poźniej zacząć wypowiedzi typu "nie bedziesz zadowolony" itd!

Zaznaczam: osobiście kupiłem preparat + ściereczki. Efekt mnie powalił i tyle!

P.S nie brudzi rąk w żadnym wypadku - co prawda nie wiem jak bedzie sie to sprawować w temperaturach ok + 30 w cieniu, bo póki co aura nie pozwoliła mi na sprawdzenie tego w takich warunkach.

Pozdrawiam

emblemat sline jest wciśnięty na 2 bolce , normalnie go się wyciąga w b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie czy miał ktoś z Was problem z przetartym lakierem na kierownicy?

Drobne sprostowanie. Kierownice nie są lakierowane. To że się błyszczą i z czasem pojawiają się szare smugi to efekt starości i przetarcia. Skóra jest już wyślizgana to się błyszczy. A niektórzy jeszcze to lakierują Bóg wie po co :wink:

Lakier w większości przypadków się kruszy i brudzi łapy. Nie powiem ile dziesiątek sztuk kierownic przerzuciliśmy to takich zabiegach i tak kończy się to nowym obszyciem.

To tak mniej więcej jakbyś chciał siwiznę na głowie zatuszować pastą do butów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś lepsze produkty do lakierowania skóry na kierownicy, powiem szczerze że są gówno warte :thumbdown:

tylko obszycie albo kup sobie inną kiere :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywajac dobrych markowych srodkow, bedzie dobrze i nie trzeba obszywac, a jak ktos korzysta z przyslowiowej pasty do butow - no coz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca jeżdżę na malowanej przez siebie kierownicy i póki co nic się nie wyciera i rąk nie brudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie..Jak skóra fabryczna w garbarni jest robiona tak by wytrzymała ileś tam cykli/dotknięć to myślicie, że pomalowanie nawet dobrą farbką będzie równie wytrzymałe ? :decayed::grin:

To efekt na jakiś czas. Większość i tak przychodzi obszywać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bede malował kiere tylko wybrałem taki srodek RENOWACJA KIEROWNICY SKÓRY TAPICERKI KLINIKASKÓRY (4226245473) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jak zrobie dam znac btw brałem pod uwage ponowne obszycie ale na granatowo nikt nie obszywa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak ja miałem granatową skórę do obszycia kierownic to się nikt nie wychylał. Coś tam jeszcze mam jak chcesz to zerknę czy na kierę styknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinujcie tylko dajcie Reggiemu obszyc wasza kiere a bedziecie zadowoleni. Ja tak zrobilem i nie zaluje, bawienie sie w polsrodki w tym przypadku to tylko strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da sie kolego nie kombinowac bo przeciez nie obsztje sobie kieryka na inny kolor wiec zostaje malowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinujcie tylko dajcie Reggiemu obszyc wasza kiere a bedziecie zadowoleni. Ja tak zrobilem i nie zaluje, bawienie sie w polsrodki w tym przypadku to tylko strata.

Toć niech oddają komu chcą. Ja tylko stwierdzam fakt iż są to zabiegi mało efektowne patrząc z perspektywy czasu. Widzę co mi ludzie przysyłają i jak dzwonią..przeważnie pada stwierdzenie " Panie..malowanie to do ch.. nie podobne " :wink:

Jeszcze rozumiem handlarzy co chcą tylko popchać furę więc tynkują te kiery specyfikami, ale dla siebie warto zrobić nową skórę i mieć wszystko w głębokim poważaniu :good:

---------- Post dopisany 08-06-2014 at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2014 at 23:31 ----------

Kierownica klienta. Zobaczcie sobie jak to kaszaniarsko wygląda. Tył skóra taka jak powinna być, matowa i ładna..przód ktoś polakierował czymś.

2014-06-08_110717_zps0e7d8c89.jpg

W temacie renowacji skóry na kierze. Ma to rację bytu w takim przypadku jak zrobiło to Lederzentrum.

10354938_775875852431351_9014782155689662380_n.jpg10302643_775875762431360_5977812914388548986_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]Kierownica klienta. Zobaczcie sobie jak to kaszaniarsko wygląda. Tył skóra taka jak powinna być, matowa i ładna..przód ktoś polakierował czymś.

http://i1126.photobucket.com/albums/l619/raggaman555/2014-06-08_110717_zps0e7d8c89.jpg

W temacie renowacji skóry na kierze. Ma to rację bytu w takim przypadku jak zrobiło to Lederzentrum.

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10354938_775875852431351_9014782155689662380_n.jpghttps://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10302643_775875762431360_5977812914388548986_n.jpg

no rzeczywiście kaszana, sam tak miałem i od razu mnie to zraziło, ale co poradzić, niektórym bardziej 'swiecące' dziadostwo sie podoba niż prawdziwa skoreczka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...