Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2014 - jedzonko - ANKIETA

Co chciałbyś jeść na zlocie ? 83 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co chciałbyś jeść na zlocie ?

    • Zestaw I
      43
    • Zestaw II
      40

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie jak panowie wyżej mówią, nie jedziemy w góry aby zjeść rosołu z udkiem :whistling::decayed: Chociaż na gastro to bez znaczenia :polew:

Opublikowano
Chociaż na gastro to bez znaczenia :polew:

+1 :bag:

Opublikowano
Zawsze można zrobić też tak:

Zestaw I - piątek grill i sobota kolacja

Zestaw II - sobota obiad

TAKK!!! To najlepsza opcja;D Jestem na 100% zaa;)

Opublikowano

Rok temu po piątku nie miałem ochoty na zadne żarcie :decayed:

Opublikowano

I tak największym powodzeniem będą się cieszyć szaszłyki i smalec z ogórkami :decayed:

Opublikowano

Jarko Siemian pytał czy można zrezygnować z pełnego wyżywienia i mieć tylko nocleg + śniadanie

Bo ponoć rok temu jak na śniadaniu narobił sobie kanapek to miał do wieczora i nie widzi sensu płacić za obiad i kolację

Zaś Poziek pytał czy nocleg jest obowiązkowy bo on zawsze płaci za pokój a jeszcze nigdy w swoim nie spał

Opublikowano

Miron jak zawsze wszystko pomieszales... Szukałem opcji zeby były dwa zestawy naraz zebym sie mogl porządnie najeść ale nie widze takiej opcji w ankiecie :grin:

Opublikowano

Zaś Poziek pytał czy nocleg jest obowiązkowy bo on zawsze płaci za pokój a jeszcze nigdy w swoim nie spał

Dokładnie. Teraz też nie będę świnia i będę spał w Mordorze. Niech se Prezes robi co chce :naughty:

Opublikowano

Taa... prezes po pijaku zrobi Nam psikutaska i zbanuje wszystkich na zlocie :grin:

Opublikowano
Taa... prezes po pijaku zrobi Nam psikutaska i zbanuje wszystkich na zlocie :grin:

Mów za siebie :decayed:

Opublikowano
Taa... prezes po pijaku zrobi Nam psikutaska i zbanuje wszystkich na zlocie :grin:

Spokojnie. Jadę na zlot A4, a nie AA :polew:

Opublikowano
Taa... prezes po pijaku zrobi Nam psikutaska i zbanuje wszystkich na zlocie :grin:

Spokojnie. Jadę na zlot A4, a nie AA :polew:

Po zlocie i tak sie zapiszesz do AA:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Nie grozi mi to, bo tankuję tylko ON hyhyhy

Opublikowano
Taa... prezes po pijaku zrobi Nam psikutaska i zbanuje wszystkich na zlocie :grin:

Spokojnie. Jadę na zlot A4, a nie AA :polew:

:polew: wydaje Ci się, że to zlot a4 :polew:

Opublikowano
Taa... prezes po pijaku zrobi Nam psikutaska i zbanuje wszystkich na zlocie :grin:

Spokojnie. Jadę na zlot A4, a nie AA :polew:

Oj prezesie, prezesie. Naprawde nie zdajesz sobie sprawy gdzie jedziesz :grin:

Opublikowano
Taa... prezes po pijaku zrobi Nam psikutaska i zbanuje wszystkich na zlocie :grin:

Spokojnie. Jadę na zlot A4, a nie AA :polew:

Ach Ty nasz Anonimowy Amancie :decayed:

Opublikowano

No nie... :facepalm: w góry jadą rosół jeść... przed wyjazdem poproście matki/zony/kochanki niech wam ten rosół zrobią a w BT zjedzmy cos bardziej ciekawego ;)

Opublikowano
No nie... :facepalm: w góry jadą rosół jeść... przed wyjazdem poproście matki/zony/kochanki niech wam ten rosół zrobią a w BT zjedzmy cos bardziej ciekawego ;)

+1 :wink:

Opublikowano
No nie... :facepalm: w góry jadą rosół jeść... przed wyjazdem poproście matki/zony/kochanki niech wam ten rosół zrobią a w BT zjedzmy cos bardziej ciekawego ;)

nie ma to jak rosołek na kaca :decayed:

ten palcek jest daremny był 2 lata temu i porażka

fajnie jak by było kwaśnica a na drugie schabowy jest bardziej uniwersalny :whistling:

Opublikowano
No nie... :facepalm: w góry jadą rosół jeść... przed wyjazdem poproście matki/zony/kochanki niech wam ten rosół zrobią a w BT zjedzmy cos bardziej ciekawego ;)

+1

rosół z pierwszego zestawu aut i będzie git:naughty:

---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

głos poleciał:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.