Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.8 APR problem z odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

wczoraj przydarzyła mi się sytuacja, że nie mogłem odpalić silnika rozrusznik kręci, pompka paliwowa pompuje benzyne, lecz nie odpala, zero duszenia czy czego kolwiek sam rozrusznik, kiedyś już mi sie zdarzylo takie coś, musiałem zmienić olej bo pojawiła mi sie w nim benzyna, kontynując dzisaj wracając z pracy zjechałem aby zatankować, zatankowane i nie odpala, znowu to samo, czyli pompka pompie, rozrusznik kreci ale zero reakcji, zadzwoniłem po znajomego i na hol.. korzystając z okazji wrzuciłem 5 i jechałem na 5 po chwili odpalił obroty na 1300, opozniona reakcja na gaz, po chwili wszystko w normie, poupalałem chwile parcha, po czym zgasiłem i znowu nie odpala, co o tym myśliscie,wydaje mi się ze do zapłon, cewka?

Opublikowano

a kompa podlaczyles? cos tam pokazal? modul zaplonu do sprawdzenia iskry pewnie nie puszcza jesli na sucho kreci bez jakiej kolwiek reakcji

Opublikowano
  • Autor

jutro bede podlaczał kompa, gdzie jest ten modul zaplonu?

Opublikowano

może się pomylnąłeś i gnojówki zalałeś? :decayed:

Opublikowano
:vaglogi:
Opublikowano
  • Autor

nie odpaliłem pełnej wersji, ale zaraz rozkoduje:

Thursday, 20 March 2014, 07:57:15

VAG-COM Version: Release 409.1-S

Control Module Part Number: 3B0 907 551 T

Component and/or Version: 2.8L V6/5V 0001

Software Coding: 04751

Work Shop Code: WSC 06335

9 Faults Found:

18034 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P1626 - 35-00 - Please Register/Activate

18084 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P1676 - 35-00 - Please Register/Activate

17927 - Camshaft Adjustment: Bank 1: Malfunction

P1519 - 35-10 - - - Intermittent

16518 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P0134 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent

16711 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P0327 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent

18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low

P1602 - 35-10 - - - Intermittent

16486 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P0102 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent

16502 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P0118 - 35-00 - Please Register/Activate

16534 - Oxygen (Lambda) Sensor B2 S1: Malfunction in Circuit

P0150 - 35-10 - - - Intermittent

---------------------------------------------------------------------------

---------- Post dopisany at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:06 ----------

17927 - Camshaft Adjustment; Bank 1: Malfunction

P1519 -- 35-10 - - - Intermittent --PRZEPUSTNICa?

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:10 ----------

po południu zrobie jeszcze raz, pytanie tylko, ostatnio miałem słaby akumulator, często kable, czy to może mieć wpływ na świrowanie czujników?

Opublikowano

Od takiego czegos umieraja cewki zapłonowe :grin:

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ----------

Najlepiej jak byś mial od kogo podmienic :wink:

---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:36 ----------

A jeszcze jedno wymieniłeś ten akumulator ?? moze wszystko jest dobre tylko aku kreci a nie ma tego jebn... :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzisaj będe podmieniał, ako musze wysłac na gwarancje bo ma 3 miesiace :facepalm:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ----------

zh6msVw.jpg

auto odpaliło po ładowaniu prostownikiem, błedy powyżej, dzisaj wysyłam akumulator na gwarancje, szukam zastępczego i bedziemy działac dalej, bo od tego trzeba zacząć

---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

która to sonda, pasażer, czy kierowca?

Opublikowano

Ale po skasowaniu błąd z sondą wraca?

Opublikowano

Czyli moze tylko skonczy sie na aku . Nie mial tego prądu

Opublikowano
  • Autor

błąd z sonda wraca

Opublikowano

Strona 2 to powinna być sonda od kierowcy :wink:

Opublikowano

Kup jedna wymien od kierowcy , jak dalej bd blad przeloz na pasażera :wink:

---------- Post dopisany 24-03-2014 at 00:15 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2014 at 15:32 ----------

Zrobione?

Opublikowano
  • Autor

wymieniłem sonde, akumulator, adaptacje przepustnicy i bangla

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.