Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 minuty temu, Marcin_G napisał:

No nie widziałem jeszcze z OZ żeby były nacinane i nawiercane. 

Ja tez

Opublikowano
Ja tez

A co sądzisz o tych rotingerach?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Perforowane: OZ, BERMBO 

Nacinane: ATE, BREMBO

Nie wiem co robi mikoda i rotinger

Opublikowano
12 minut temu, Wandej napisał:

Perforowane: OZ, BERMBO 

Nacinane: ATE, BREMBO

Nie wiem co robi mikoda i rotinger

jedno o drugie

Opublikowano

brembo też robi perforowane tarcze

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

ciężki temat z tymi hamulcami a co forum to inne opinie za forum VW czy bmw tarcze zimmermanna nie polecają tutaj polecają, tu nie polecają ate tam polecają, itp. 

można się pogubić :))

Opublikowano
3 minuty temu, chrisx napisał:

ciężki temat z tymi hamulcami a co forum to inne opinie za forum VW czy bmw tarcze zimmermanna nie polecają tutaj polecają, tu nie polecają ate tam polecają, itp. 

można się pogubić :))

tam jeszcze żyją w czasach gdzie ludzie myśleli że Ziemia jest płaska

tutaj na forum jest wielu praktyków którzy mają już wyrobioną opinie co montować a co nie

Opublikowano

ja teraz mam tarcze zimmerman + klocki textar , dużo lepiej hamował zestaw OEM Audi.

Opublikowano
3 godziny temu, l.e.s.t.e.r napisał:

ja teraz mam tarcze zimmerman + klocki textar , dużo lepiej hamował zestaw OEM Audi.

Jak to jesteś w stanie sprawdzić? Gwarantuję Ci że założysz 2 zestawy różne będąć o tym nieświadomym i nie odczujesz różnicy

Opublikowano
8 godzin temu, Wandej napisał:

Jak to jesteś w stanie sprawdzić? Gwarantuję Ci że założysz 2 zestawy różne będąć o tym nieświadomym i nie odczujesz różnicy

Trzeba użyć więcej siły aby zahamować. Przesiadają się ze skody pierwsze hamowania na zestawie oem były takie że szarpałem lekko autem. Po wymianie hamulców na textar/zimmerman nie występują szarpniecia. Nie jest to kwestia dotarcia.

Opublikowano

Jak klocki *ujowe to będą albo piszczeć albo się szybko ścierać.

Textar robi dobre klocki, śmiało można latać.

Opublikowano

jest jeszcze taki dziwna rzecz która mnie denerwuje. Przy cofaniu gdy hamuję pierwszy raz słychać jakby te klocki się w zacisku ruszały.

Opublikowano
  • Autor

masz blaszki do klockow? ktos pisal ten sam objaw i nie mial blaszek

Opublikowano
19 godzin temu, Gibons napisał:

masz blaszki do klockow? ktos pisal ten sam objaw i nie mial blaszek

widać to bez ściągania koła?

Opublikowano
2 godziny temu, l.e.s.t.e.r napisał:

widać to bez ściągania koła?

widac

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał:

widac

Jutro zapodam zdjęcie.

Opublikowano
Dnia 2.09.2017 o 18:13, Dev napisał:

widac

Masz kolego jakiś komplet zaciski + jarzma od S4 zalażało by mi je tównież pomalować na kolorek żółty>

Opublikowano
10 godzin temu, Marcin_G napisał:

Masz kolego jakiś komplet zaciski + jarzma od S4 zalażało by mi je tównież pomalować na kolorek żółty>

Do ?

Opublikowano
Do ?

A4 b8


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.