Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b5, 1.8


adi8282

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od początku marca jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B5, wcześniej użytkowałem MAtiza (tak wiem, że to nie auto):decayed:

A4 kupiłem niestety od handlarza, ale jestem jego pierwszym właścicielem w PL.

przebieg 214 kkm

kierownisa s-line

silnik 1.8 125 km

2x el.szyby

4x air bag

ABS

wspomaganie kierownicy

radio JVC cd/jack

klimatronik

Z rzeczy które wymieniłem to radio, a zaplanowane zmiany w najbliższych kilku dniach to instalacja LPG stag 4 i zmiana filtru powietrza na pipercross (wkład). Jestem świeżakiem wiec z góry przepraszam za jakiekolwiek błędy. Mile widziane podpowiedzi dotyczące modyfikacji choć nie ukrywam, że podoba mi sie taki jaki jest :wink:

1vzv.jpg

om7g.jpg

4snk.jpg

4b1j.jpg

s4ac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko.. wywal może te naklejki z klapy tylnej poliftowe lampy na przód grill oraz obniż i będzie git wyglądało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowa gablota, jest co modzić. Tak jak kolega wyżej podpowiada, naklejki i oznaczenia z klapy (a4,1.8) out, przednie lampy z polifta, dać autko niżej i będzie lalka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnij wszystko oleje filtry zamontuj ori radiio plus adapter i czytaj foruma

dbaj o lakier komorę silnika no i o mechanikę

pamietaj brudny czołg hanba dla całego batalionu :decayed:

ps ładna fela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostanie jednak przy radiu JVC, dziś zmieniłem filtr powietrza na PIPERCROSS (wkład), ściągnąłem oznaczenia a4 1.8 oraz nalkejki z tylnej klapy. Wczoraj została zainstalowana instalacja LPG ( nawet nie czuje spadku mocy). Pytanie: czym zamaskować ślady po oznaczeniach a4 1.8? Klej zmyłem rozpuszczalnikiem, a ślady próbowałem usunąć pastą lekkościerną SONAX (tylko taką posiadam), ale nie dało to rezultatu, ma ktoś jakieś sprawdzone pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolego!

Ja Ci polecam paste K2 Ultra Wax.Na 100% poradzi sobie z tym ,sam takiej użyłem po ściągnięciu emblematów.Lekko ścierna ci tutaj nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, jak mocne są ślady po oznaczeniach...u siebie użyłem papierka 2000 na mokro i dopiero puściło, a używając "kosmetyków" z K2 tego nie wypolerujesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych sladow pozbede sie za kilka dni, jak narazie to zła pogoda lub brak czasu, a zdecyduje sie na zakup g3. Wczoraj mnie spotkała mała przykrość, po wyjściu z pracy zauważyłem brak zaślepek na śruby na felgach... okazało sie, że do wymiany bedzie pompa wody (hałasuje) ale wymienie przy okazji z rozrządem za około miesiąc. Orientuje się może ktoś ile może kosztować całość ( robocizna + dobre części ) ? A i jeszcze brak grzania, czy to może być jakiś związek z pompa wody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rozrząd bez napinacza hydraulicznego płaciłem razem z przesyłką niecałe 400zł + 250zł robocizna, a zamawiałem u kolegi z forum, tu masz link do tematu -> http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-super-cenach-hurtowni-duze-upusty-klubu-promocje-20286/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.. moja ślicznotka umarła :( mam nadzieje, że za jakieś 3 tyg odżyje z nowym sercem, chłodnicą i nagrzewnicą.. przepraszam wszystkich za zaniedbanie i niedopilnowanie ale wypadki się zdarzają. U mechanika u którego byłem chciałem zrobić rozrząd i wymianę wszystkich płynów i olejów. Obejrzał ślicznotkę, osłuchał silnik, zaglądnął tu i ów gdzie powiedział, że super sprzęt. Po kilku dniach skoczyła temperatura max, zatrzymałem się otworzyłem maskę, odkręciłem korek od zbiorniczka płynu wyrównawczego a tam sruuuu...... olej ! Ja pierd...! Scholowałem autko do znajomego mechanika. Okazało się, że serduszko do wymiany, chłodnica i nagrzewnica i czyszczenie wszystkich przewodów od chłodzenia czy coś w teń deseń : ( zobaczymy pożyjemy... Mam jedno pytanie może i głupie bo mnie gryzie strasznie, jak naprawie to czy zostawić audiczke czy raczej sprzedać za 10 tyś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zrobisz i będziesz wiedział co masz to nie ma sensu komuś oddawać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko prawie skończone. Audi dostało silnik 1.8 125 km z pewnego źródła, wszystkie płyny, filtry, rozrzad, jakieś tam nowe uszczelki, sprzegło, simering wału, termostat, chłodnice. Koszt czesci i silnik to 2250.. zostaje jeszcze wizyta u gazownika (czyszczenie parownika) i wymiana gumy od przegubu : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...