Skocz do zawartości
IGNOROWANY

iphone 5 warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Siema :naughty: myślę nad iphonem 5 lub 5s i jakie sa wasze opinie? Mam teraz lg optimus g. Jakie plusy, minusy? Dziękuję za pomoc: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno brat mnie namówił właśnie na iPhone mam go od miesiąca i chce go sprzedać.

Nie wiem co w tym telefonie tyle kosztuje ale jak dla mnie miałem wcześniej Htc One S i wydaje mi się, że był lepszy.

Wyświetlacz jest świetny ale mały, obsługa dziwna, jeśli chodzi o przesyłanie mp3 itp. potrzebujemy iTunes.

Jedyna fajna rzecz ze zza granicą w każdym sklepie kupisz coś do iPhone.

Moje zdanie Iphone był dobry kiedy wchodził na rynek z 4 lub 4s modele wyższe nie są wart tych pieniedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam iPhone 5, jestem bardzo zadowolony. to już mój drugi iPhone, czekam na 6tkę :wink: tylko niestety przy aktualizacji do softa 7.1 bateria szybciej leci :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dużo bardziej?

wytrzyma 1 dzień :D?

a jak z jakością rozmów i zdjęciami które robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakość rozmów i zdjęcia nie mogę złego słowa powiedzieć. przy moim użyciu (sporo facebooka, tapatalka, gry, sporo smsów i rozmów) wytrzymuje MAX 1 dzień. na sofcie 6.X dochodziło mi do dwóch dni. jak miałem soft 7.0.X to dawał radę trzymać 1,5 dnia (przy rzadkim używaniu). ale i tak jak dla mnie to super telefon i czekam na 6tkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPhone to marketing i wygląd od strony technicznej niczym nie zachwyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przesiadłem się z androida sgs3 mini na iphone 4s i na razie do andka nie wrócę, ile by tam rdzeni nie napakowali to go muli. Wiadomo każdy lubi co innego w apple denerwujące jest zgrywanie rzeczy przez itunes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przesiadłem się z androida sgs3 mini na iphone 4s i na razie do andka nie wrócę, ile by tam rdzeni nie napakowali to go muli. Wiadomo każdy lubi co innego w apple denerwujące jest zgrywanie rzeczy przez itunes

Jeśli ktoś używa smarfona z brandem operatora (logo + aplikacje) to się nie dziwię ze muli telefon, w czerwcu będzie 2 lata jak używam S3 i jest bardzo zadowolony, telefon bardzo szybko działa i rzadko się zdarza jakiś lag, używam Automape i inne rzeczy za które musiałbym płacić w apple a na takim małym wyświetlaczu mało co widać, nie potrafiłbym siedzieć na forum w pełnym rozmiarze na iphone tylko musiałbym używać tapatalk'a.. Apple ma dobre wykonanie i to nie podlega dyskusji ale inne dość istotne rzeczy odpychają mnie przed tym telefonem no i ta cena nie adekwatna do tego co prezentuje.

Ale dobrze że jest konkurencja przynajmniej coś się dzieje :naughty:

Zobaczymy co iPhone 6 pokaże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak 5 robi zdjęcia?

czyli warto dopłacić do 5s'a?

a jak z tym itune's?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem iphone 4, teraz mam 5s i smialo moge polecic ten telefon. IOS jest plynny i nie ma z nim praktycznie problemow. Kolega z pracy ma SGS4 robilismy test w Geekbench 3 i IP okazal sie szybszy choc ma 2 rdzenie mniej i mniejsze taktowanie. Z bateria nie jest tak zle zalezy ile sie uzywa telefonu i co na nim sie robi, jezeli powylancza sie zbedne funkcje to i czas sie wydluzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W iphonie płacimy tylko i wyłacznie za jabuszko cały telefon jest dnem!

Powiedzmy, że Iphone 5s kosztuje około 2tyś wiec poszukajmy za tę kwotę telefonu z antkiem lub z Windowsem.

Sony z1 świetny aparat, wygląd, marka bije na łeb na szyje Iphona

Oczywiście nie mówie, że iphone to szit czy coś ale dobry był lata temu teraz jest srednim telefonem co widać po sprzedaży najnowszych modeli.

Jego wyświetlacz jest za mały, najnowsze oprogramowania kiepskie, wszędzie trzeba zakładać konta i nie ma on żadnej funkcji jakiej by nie miał telefon z antkiem albo windowsem

TELEPOLIS.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny chyba nigdy w rece nie miales iphona skoro piszesz takie glupoty. Android nie ma problemow z softem ? Nie wspomne o zwiechach ktore mu towarzysza. W ip4 przez 3 lata uzytkowania ani razu system sie nie zawiesil telefon chodzil plynnie. Teraz o ip5s tez zlego slowa nie moge powiedziec. Do androida mam codziennie dostep i jak dla mnie jest to mega niedopracowany system o windowsie juz nie wspomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

android jest problematyczny i skazuje telefon na śmierć pod względem dostępnych aktualizacji, nowy model htc po 3 miesiącach i wiadomo, że nie otrzyma już aktualizacji softu i kaput, to jest bol androida, soft musi być pisany pod telefon, a nie jak w apple'u łatka i koniec.

w sumie w telefonach jakoś się bardzo nie lubuje, mam e52, dwa tygodnie na baterii jak dla to argument nie do przebicia, ale brat ma jakiś fon na androidzie i czasami widzę jak qrwi na niego, kilku znajomych ma iphony i nigdy nie słyszałem żeby złapał crasha:decayed:

mam macbooka na leoepardzie i w porównaniu do windy, to stabilność i jakość pracy systemu jest prze-potężna, za sprzęt trzeba zapłacić sporo, ale gdy minie te dwa lata uzytkowania, sprzęt działa tak samo sprawnie jak po zakupie, a nie zaczyna się coś sypać po 2 miesiącach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W iphonie płacimy tylko i wyłacznie za jabuszko cały telefon jest dnem!

Powiedzmy, że Iphone 5s kosztuje około 2tyś wiec poszukajmy za tę kwotę telefonu z antkiem lub z Windowsem.

Sony z1 świetny aparat, wygląd, marka bije na łeb na szyje Iphona

Oczywiście nie mówie, że iphone to szit czy coś ale dobry był lata temu teraz jest srednim telefonem co widać po sprzedaży najnowszych modeli.

Jego wyświetlacz jest za mały, najnowsze oprogramowania kiepskie, wszędzie trzeba zakładać konta i nie ma on żadnej funkcji jakiej by nie miał telefon z antkiem albo windowsem

TELEPOLIS.PL

Dałes linka z porównaniem telefonów, których premiery dzielą prawie 2 lata...

A teraz powiedz szczerze, ile czasu użytkowałes coś z androidem a ile iphone? Bo wydając takie wyroki to musisz mieć rozeznanie

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

wolę samsung S4 niz pedalski iphone 5 :decayed:

Wojna iphone vs samsung trwa juz kupe czasu, ale bardziej prymitywnego i idiotycznego komenta dawno nie czytałem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Jedrek ma racje, po aktualizacji bateria tragicznie. Mi trzema w 4s 3/4 dnia :/

Poza tym same plusy, mam ipada 4 retina, tam tez po sofcie, jednak bateria super a Żonka duuuzo go używa

W pracy robię na macu i tez jak najbardziej na plus,

Jakos tak szybko idzie sie przestawić, wszystko proste logiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem bez zbędnych wywodów. Może i fajny ale stanowczo za drogi. No ale jak się chce zaszpanować to kasa się nie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę tutaj mojego posta z innego tematu by niektórym coś uświadomić zwłaszcza koledze pulpit..

''Bierz ajfona i za wszystko będziesz płacić :D''

To że system ios płynnie chodzi wiadomo od dawna.. Dlaczego? Bo jest tylko jeden i gdy tworzą programiści aplikacje to nie mają problemów jak w androidzie! A ile mamy wersji androida?? 2.2.1, 2.3.6, 4.0.4, 4.1.2, 4.3, 4.4.2 więc programiści nie są w stanie zrobić tej samej aplikacji żeby STABILNIE chodziła na każdej wersji np na prostym i tanim galaxy Y Young wartym 270zł czy na wypasie Note 3!

Jeśli chodzi o zwiechy systemu Android to najczęściej są spowodowane nieumiejętnym zarządzaniem systemu i zapychaniem wieloma aplikacjami pamięci ram lub też posiadając telefon z brandowanym softem np logo operatora i niepotrzebny syf naniesiony przez nich czyli ich aplikacje.. Najlepiej kupuje się telefon z czystym softem producenta.

Natomiast gdy ostatnio pojawił się nowy system iosa to iPhone 4 można wyrzucić do kosza bo tak na nim zamula i co wydane 3 tys przed 2 lat mają pójść w błoto bo musimy kupić następny? Wrócić do poprzedniej wersji softu nie na każdym się da..

''za***nym fanboyom ''japka'' nigdy tego się nie wytłumaczy bo są zajawieni i zaślepieni tym dziadostwem i nie widzą świata po za nim!''

Może są fajnie wykonane to się zgadzam, ale też podatne na uszkodzenia, pęknięcia czy liczne rysy w przypadku ip 5 z drugiej strony każdy nowy smartfon jest delikatny i musi być porządny pokrowiec.

Za markę Apple nie będę płacić 3tys która w żółwim tempie spada - mowa o premierze gdy wchodził ip5s.

Ta firma nigdy się nie przyjmie w Polsce na większą skalę jeśli nie będzie kosztować adekwatnie do naszych zarobków.

Sprzedaje telefony od 2,5 roku i miałem klientów którzy płacili mi nawet 3500zł za ip5 bo chcieli mieć pierwsi i ten ich zajawiony wzrok na ich punkcie..

No ale kto bogatemu zabroni :)

Jest prosta sprawa kupujesz iPhone to stać Cię na wszystkie aplikacje za które się płaci bo np nawigację automapa nie da się zainstalować z neta za free jak na andku..

Co do przyszłego ip6..

Jeśli faktycznie zrobią nowe modele wielkości S3 to będą mieć plusa u mnie bo na 3.5'' lub śmiesznie podłużnej przekątnej 4'' w ip5/5s przeglądanie naszego forum w normalnym widoku jest porażką bo nic nie widać a tapatalk używam tylko gdy chce napisać większego posta jak ten.

Post napisany w żaden sposób nie hejtujący osoby posiadające iPhony tylko w prosty sposób uświadamiający za i przeciw produktu Apple.

Dobrze że jest coś takiego jak konkurencja bo Apple i Samsung najbardziej walczące firmy na rynku tylko napędzają rynek a my potencjalni klienci tylko na tym zyskujemy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo co tu chcesz uswiadamiac ? Na sile probujesz przekonac wszystkich do androida :-) argumentujac to wadami tego systemu i przyznajac racje ze system jest niestabilny. To tak jakbys kupil samochod 300 konny a rozpedzal sie nim do 100-tki w 15s twierdzac ze wszystko jest OK - ten typ tak ma. W IP nawet zapychajac system wieloma programami tego nie doswiadczysz. Brandowany soft, loga operatora..., nie doswiadczysz tego w apple :-)

Samsunga telefony rowniez sa drogie w dniu premiery, cena z czasem sie stabilizuje tak jak w apple choc fakt sa drozsze od pozostalych marek ale za jakosc trzeba niestety zaplacic wiecej.

Android tez aplikacje ma platne ale jezeli ktos wybiera droge "piractwa" to juz kazdego indiwidualna sprawa. A co do wielkosci urzadzenia jezeli bede chcial wieksza przekatna obrazu zeby lepiej sie fora przegladalo to kupie sobie np. tableta, a nie telefon o przekatnej 5/6 cali w komplecie z plecakopodobnym pokrowcem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, ale Ty mi nic nie musisz tłumaczyć bo tak jak napisałem wcześniej mi telefon służy do dzwonienia i najchętniej kupił bym sobie 6310i, nie lubie darów ludzkości, które mogą zbierać o mnie informacje, dlatego jeszcze raz ja nie jestem fanem ani ajfonow ani androidow czy innych łindołsów.

A to co napisałem o tych telefonach pochodzi z własnej obserwacji:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem bez zbędnych wywodów. Może i fajny ale stanowczo za drogi. No ale jak się chce zaszpanować to kasa się nie liczy.

zwłaszcza się szpanuje wtedy, kiedy bierze się go za 1,23 brutto.. prawda? :facepalm:

Ale Jedrek ma racje, po aktualizacji bateria tragicznie. Mi trzema w 4s 3/4 dnia :/

moja dziewczyna używa teraz mojego starego iPhone'a 4.. jej bateria trzyma od 1,5 do 2 dni :facepalm: nie wiem jak Ona to robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...