Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Slabo odpala na cieplym silniku.


Darek36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z odpalaniem na cieplym silniku ,stalo sie tak od niedawna teraz musi zakrecic z 2 sekundy zanim odpali.Kat wtrysku ustawiony 1.5 ATDC dawka paliwa na wolnych obrotach 5.2 ,brak pecherzykow powietrza przewodzie paliwowym.Czujnik cieczy wymieniony na nowy,jak odepne czujnik to pali na dotyk.Tak mysle zeby zwiekszyc dawke startowa znalazlem login do silnika AFB 26281 w adaptacjach mam wpisane 32768 z tego co wyczytalem to jest standardowa wartosc .Jaka wartosc mam wpisac w kanal 05 ,zeby zwiekszyc dawke startowa.Cos czytalem ,ze niby jak sie wpisze nizsza wartosc to niby dawka startowa wzrosnie a jak wyzsza to zmaleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33768 to jest max dawka

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ----------

A ma moze ktos loginy do AFB bo ponoc trzeba probowac zeby weszly bo nie kazdy pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest ich kilka no i 33768 to max dawka, czyli palić będzie dobrze. Zapożyczyłem sobie z innego forum:

26231 (o ile pamietam ten byl u mnie w AFB), 26262, 26281, 26261, 26282, 26252, 26232, 26261, 26281, 26242, 12233, 26262, 26242, 22158

26282, 26252, 26232, 26261

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

U mnie był 26241

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie Witek zmieniał mapę podczas chipa, 4 lata temu, od razu pomogło,.

słabe palenie to sa tez inne przyczyny, chocby rozrusznik i akumulator,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie akumulator dobry, rozrusznik w sumie nie wiem, ale podejrzewam ok, też ciężko palił (z rana jak zimno nadal ma opory przy -3 a przy -10 od strzała). Odpuściłem bo nie wiem co dalej, może wtryski bo po odpaleniu zakopci i tak to trwa z 5 min na zimnym, przy gazowaniu znowu nawet parki nie puści, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Trafilem login 26242 jest chyba dobrze jak na razie pali na dotyk wpisalem 33768.

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

Mam pytanie czy wartosc 33768 to jest max czy sa jeszcze inne wartosci posrednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no są typu 33000, ale to sa już mniejsze i raczej nic Ci to nie da. 33768 to max no i tyle, jak za jakiś czas i z tą wartością będzie słabo palił to pompka będzie błagać o regenerację, albo układ rozruchowy. No, ale to już późniejsza diagnoza, na razie bym zostawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 2,5 ... :kwasny:

to zrób sobie pstryczek elektryczek na czujniku i będzie OK:wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podrzuci ktoś gdzie znajdę jakieś foto story o ustawieniu kąta wtrysku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...