Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] 1.9 TDi vs 2.0 TDi - który wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. nie wiem czy w dobrym dziale pisze ale nic nie znalazłem w postach co by odpowiedziało na moje pytania.

a wiec zbieram się do kupna niunia4 w dieselku, w roczniku który chce występują dieselki 1.9 i 2.0.

teraz moja pytanko czym one się różnią?? który jest bardziej ekonomiczny? z którym będzie mniej problemów?

Po prostu nie wiem który wybrać , naprowadzcie, pomóżcie.

pozdrawiam

Opublikowano

1.9 bardziej ekonomiczny i mniej awaryjny, natomiast 2.0 daje więcej frajdy z jazdy :przebiegly:

Opublikowano

1.9 bardziej ekonomiczny i mniej awaryjny, natomiast 2.0 daje więcej frajdy z jazdy :przebiegly:

czy ja wiem :mysli: na pewno mniej awaryjny :)

Opublikowano

1.9

ale jeśli byś się uparł na 2.0 to tylko wersja 170km, 140tki kulały :wink4:

Opublikowano

1.9

ale jeśli byś się uparł na 2.0 to tylko wersja 170km, 140tki kulały :wink4:

dokładnie :) albo 3,0 :)

Opublikowano

1.9

ale jeśli byś się uparł na 2.0 to tylko wersja 170km, 140tki kulały :wink4:

dokładnie :) albo 3,0 :)

albo 4.2 :gwizdanie:

Opublikowano

No tak tylko kolega prośił o pomoc 1,9 albo 2,0

stawiam na 1,9 :)

Opublikowano
  • Autor

3,0 byłby najlepszy ale niestety poza zasięgiem :(

widze ze kazdy poleca 1.9 i chyba starszy sprawdzony silnik bedzie lepiej slużył :)

jeszzce decyzja nie podjeta ale widze ze 80/20 na 1.9

dzieki za pomoc i uwagi :)

Opublikowano

1.9 po sofcie i masz 160-180km i ponad 400nm , uwierz mi że jest już czym przyspieszać :wink4:

Opublikowano

1.9 po sofcie i masz 160-180km i ponad 400nm , uwierz mi że jest już czym przyspieszać :wink4:

Zapomnij to nie AWX w tym silniku po samym sofcie osiągniesz max 140-145km i 320NM czyli tyle co 2,0. Jak chcesz więcej to czeka cie wymiana turbo, IC i PD wtedy realne do osiagnięcia 160-170km i 350NM.

Opublikowano

Trzeniu, tu sie rozchodzi o 1.9 115PS w B7.

Opublikowano

ja bym radzil stare, dobre, 1.9

Opublikowano

może małe OT ale czy do silnika 1,9 z B7 da się wpakować Turbo od 2,0 170KM ? :mysli:

Opublikowano

Trzeniu, tu sie rozchodzi o 1.9 115PS w B7.

aha , to przepraszam... gdzieś mi umknęło :wink4:

Opublikowano

Poziu ale mi chodzi o motorownie z B7 ale ona jest konstrukcyjnie taka jak w B6 chyba nie więc to turbo od BRD powinno świrować... ? :wink4:

Opublikowano

Poziu ale mi chodzi o motorownie z B7 ale ona jest konstrukcyjnie taka jak w B6 chyba nie więc to turbo od BRD powinno świrować... ? :wink4:

chcesz do 1.9 wstawić turbo od 170...czyili dokładnie ten link co podałem. Nie ma znaczenia jaka buda przecież ?

Opublikowano

dobra dzięki w takim razie koniec OT :decayed:

Opublikowano

oj alv alv...za dużo pracujesz :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.