Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ AFN B5] My silver dream by KicaJ 192 km i 393Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wizyta dopiero około 10 października. Terminy :P

Opublikowano

Wizyta dopiero około 10 października. Terminy :P

no taak, ale warto poczekać :wink:

Opublikowano
  • Autor

No mam nadzieje ze Gregor zrobi robotę :D

Opublikowano

Mam jeszcze pytanie co do skrzyni. Ta z B5 2.5tdi biegi od 1-5 ma tak jak w normalnej piątce? Czy są trochę dłuższe?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

1-2 i 3 takie same 3 troszkę krótsza ale minimalnie reszta zupełnie inne ;)

DSC_1627.jpg
DSC_1635.jpg
DSC_1639.jpg
DSC_1642.jpg
DSC_1686.jpg

Mała aktualizacja :hi:

w tygodniu biorę się za zakładanie gratów na wizytę u gregora10 :evil2::guma:

Edytowane przez kicaj112

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kiedy chiptuning ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto już u Grześka. Czekam kiedy będzie gotowe bo po drodze okazało się że są problemy z pompa wtryskowa więc poszła do regeneracji. Mam nadzieję że nie długo będzie gotowa ;)

wykres.png

Wynik po programie :banan:

Nareszcie to jedzie :grin:

Niestety turbo na wiecej nie pozwoliło. :facepalm: Kto tu przerabia Gtb żeby było p&p? :naughty:

I jakie Gtb 17 czy 20? :kox:

Edytowane przez kicaj112

Opublikowano

Też miałem podobny wynik na GTB przez jakis czas, przełom zrobiła pompa wtryskowa :decayed:

A co do GTB polecam użytkownika Krzysiek1606, na fb Turbospaw :thumbup1: tylko najlepiej pojechać osobiscie na montaż.

Opublikowano
  • Autor

Pompa po kompleksowej regeneracji na częściach od Reni. Gość twierdzi że ponad 250 km obsłuży. Grzesiek przy strojeniu mówił że Pompa wtryski igła. Turbo więcej nie pozwala. Zrobił inny program było ponad 200 i 410nm ale za autem zasłona dymna :D

Opublikowano

Kolo powala, no i plus ze avant ;d

Opublikowano

Gdzie regenerowałeś pompę ?

Opublikowano

I jakie Gtb 17 czy 20?

Ładuj 20 bo i tak z czasem mocy będzie mało :wink:

A co do GTB polecam użytkownika Krzysiek1606, na fb Turbospaw

Również polecam,mam od Krzyśka GTB22 i lata już 40tyś :D

Jakie to dokładnie koła masz? Bardzo podobne do moich :)

Edytowane przez wodz

Opublikowano
  • Autor

Grzesiek się tym zajmował. Mam tylko nr do gościa

Sylwek

+48 531 038 213

To w końcu do ilu wystarcza Gtb17? A do ilu 20?

To Krzysiek przerabia też Gruszka od podciśnienia, spływ oleju i mocowanie do kolektora?

Felgi VEEMANN V-FS8

Opublikowano

i jak wrażenia? Jest banan na gębie, czy już brakuje ? :decayed:

Opublikowano

Na PDekach 17ka robi 220km, na VP mysle że 215 jest w zasiegu ręki, ale na tą chwile też bym bardziej interesował sie GTB20

Opublikowano
  • Autor

A jak wstaje to gtb20? Bo Brd jest strasznie odpale ;) jest banan i to jaki :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Bardzo fajna . Szacunek.

Opublikowano

Świetnie wygląda i mody na +.

Wyposażenie bardzo spoko :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

DSC_0179.jpgupload jpg

Wszystkiego najlepszego w tym nowym roku ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.