Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ AFN B5] My silver dream by KicaJ 192 km i 393Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A kogo w okolicach polecacie? (małopolska ewentualnie województwa obok) a jakie turbo do tego setapu? ;)

20160826_200854.jpgimage host

Edytowane przez kicaj112

Opublikowano

A kogo w okolicach polecacie? (małopolska ewentualnie województwa obok) a jakie turbo do tego setapu? ;)

20160826_200854.jpgimage host

1. gregor10 - jasło, z brzeska masz rzut beretem

2. w Krakowie stroiłem pierwsze dwa sety u Daniela Poznańskiego TTC i też byłem zadowolony, bezawaryjnie 4lata auto jeździło po softach od niego

Opublikowano

Możesz też się udać do tego pana, koszt chipa i wynik zadowalający :).

http://www.directupload.net/file/d/4465/vddc43gf_jpg.htm

Wprawdzie silnik pd ale wyszło 214 km na turbo brd. Dół słaby ale okazało się, ze stara pompa vacum puszczała, po zmianie na bosha auto jeszcze lepiej śmiga.

Opublikowano
  • Autor

Gregor mówił że z tego seta koło 170-180 km nie wiem dlaczego tak słabo ;)

Opublikowano

Armi miał taki set i wypluło 19Xkm

Opublikowano

Samochód samochodowi nie jest równy tak samo program programowi :grin:

Opublikowano
  • Autor

A co powiecie o King soft z starego Sącza? ;)

Opublikowano

Przez telefon nikt gwarancji nikt Ci nie da ile wyjdzie bo na takie pytania odpowiedzi są tylko orientacyjne. Musisz jechać zhamować virus pownownie zhamować i bedzie wiadomo wtedy. Wszystko zalezy od kondycji auta i programu. Wszyskie firmy, które koledzy polecili są ok, to zalezy co chcesz osiągnąć zeby max byl na papierze czy zeby auto smogalo bez awarii. Przy mocach ok 190 - 200 km to 5-10 km w ta czy tamtą to nawet tego nie odczujesz a klekotem jeździ się momentem. Więc może nie za wszelka cenę max koni tylko moze skupic sie na tym by moment byl w miare równy w calym zakresie obrotowym.

Opublikowano
  • Autor

Więc w poniedziałek umawiam się z Gregorem ;) zobaczymy ile wyjdzie :)

Opublikowano

I mam nadzieję, że sprzęgło w dobrym stanie bo ori to wytrzyma gdzieś do 380 nm. Także tutaj może być też bariera jeśli chodzi o Nm. Może za wczasu wyjąć skrzynię tarcze obić kevlarem i wtedy na program jechać.


Ewentulanie wsadzić sprzęgło 240 mm (opcjonalnie tez obić kevlarem) i skrzynię 6 gang :)

Opublikowano
  • Autor

No sprzęgło nówka od awx. Skrzynia jest już szóstka ;)

Opublikowano

No sprzęgło nówka od awx. Skrzynia jest już szóstka ;)

Duże koszta zmiany na 6 biegów?

No sprzęgło nówka od awx. Skrzynia jest już szóstka ;)

Duże koszta zmiany na 6 biegów?

I jak możesz skrobnij na PW co potrzeba do takiej przekładki.

Opublikowano
  • Autor

Potrzebna

Skrzynia 6

Drążek z wybierakiem

Sanki jeżeli masz silnik r4 prócz swego co kojarzę Ajm

Poduszki pod skrzynie

Kostki do wstecznego i prędkościomierza.

Chyba tyle ;)

Koszt jaki mnie wyniósł koło 600 zl. Robocizny nie liczę bo sam robiłem. Wszystko pasuje p&p

Opublikowano

Potrzebna

Skrzynia 6

Drążek z wybierakiem

Sanki jeżeli masz silnik r4 prócz swego co kojarzę Ajm

Poduszki pod skrzynie

Kostki do wstecznego i prędkościomierza.

Chyba tyle ;)

Koszt jaki mnie wyniósł koło 600 zl. Robocizny nie liczę bo sam robiłem. Wszystko pasuje p&p

600?! Coraz taniej :D za taka kase to tez bym sie pokusil, swoja skrzynie sprzedac chociaz za 200 i git interes :D
Opublikowano
  • Autor

Ale to 600 na czysto po sprzedaniu mojej za 150 ::-D

Opublikowano

Ale to 600 na czysto po sprzedaniu mojej za 150 ::-D

Skrzynie z czego brałeś?

Jak kupie kpl z A4 B5 2.5tdi to bd git?

Opublikowano
  • Autor

Skrzynia z 2.5 tdi a4 b5 ;)

Opublikowano

Skrzynia z 2.5 tdi a4 b5 ;)

Dzięki :hi:

Opublikowano
  • Autor

Jak byś potrzebował jakiejś pomocy to wal na pw ;)

DSC_1452_2.jpgupload img

Opublikowano

jak tam sytuacja? Już po wizycie u Gregora? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.