Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Awaria w trasie.


kazek8211

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mialem wczoraj awarie mojego Audi 3.0 v6 w trasie, tankowalem samochod po przejechaniu okolo 650 km. Waszystko bylo ok, jechalem srednio 130-140 km/h, moc przyspieszenie zero halasu itp. Zatankowalem gaz LPG na stacji, odpalilem samochod i po przejechaniu 4-5 m zgasl, myslalem ze to moja wina przy ruszaniu ale okazalo sie ze nie. Wiec odplalam jeszcze razi slychac od strony silnika dziwny odglos jakby slizgajacego sie paska po rolkach, jakb y te rolki mialy mocno zuzyte lozyska, poprostu glosny szum auto gasnie samo po 4-5 sekundach. Nie probuje go wiecej odpalac z akilka dni bedzie holowane do mechanika. Musze dodac ze okolo tydzien temu wymienialem rozrzad z wszystkimi podzespolami w dobrym i sprawdzonym warsztacie. Po wymianie rozrzadu zrobilem okolo 1300 km z tego 650 w dlugiej trasie. Prosze o porady i opinie w tej sprawie co moze byc przyczyna i czy moge ewentualnie zglaszac reklamacje do warsztatu ktory wymienial rozrzad. Dodam jeszcze ze nie wyskakuje zadna informacja i nie wyskakuje zaden blad ani komunikat!!! Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dla bezpieczeństwa sprawdź jeszcze raz rozrząd.Może napinacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj kabelek podłączyć może coś nam powie:P mówisz o gazie a na benzynie nie próbowałeś?? Wiem, że występuje szum, ale może to np szum łożyska na napinaczu paska wieloklinowego a gaśnie przez gaz. Ale obstawiałbym fazatory jeśli to rozrząd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego się zatarła, ?? bo pewnie dawno kolega nie był na serwisie klimatyzacji i klima była pusta, brakowało pewnie czynnika, albo była gdzieś nieszczelność i zeszło.

To faktycznie tak można powiedzieć mały nie fart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...