Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA] Srebrna B8 !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Kolegów :hi: chciałem zaprezentować swoją A4-kę, kupiona w salonie we Francji (ze względu dużo niższej ceny) jako nowa w maju 2008 roku, silniczek 2.0 TDI 143 km, skrzynia manualna 6 biegowa, kolor srebrny Eis metalic.

Z wyposażenia posiada:

- alufelgi 10 ramienne rozmiar 17"x8J z oponkami Michelin Primacy HP 245/45R17,

- skórzaną czarną tapicerkę,

- xenony plus (skrętne) + LED do jazdy dziennej,

- navi MMI z mapą całej Europy,

- Audi drive select - regulacja zawieszenia pomiędzy trybami: auto, dynamic, comfort oraz individual,

- Advanced Key - otwieranie, odpalanie oraz zamykanie bez kluczyka,

- system nagłaśniający Audi Sound System,

- Audi hold assist,

- czujniki parkowania (przód oraz tył) + kamera cofania,

- servotronic,

- 3 ramienną wielofunkcyjną kierownicę,

- tempomat,

- klimatyzację trzy strefową,

- komputer pokładowy z kolorowym FIS-em + funkcja optymalizacji zużycia paliwa,

- elektryczne sterowane siedzenia,

- zmieniarkę cd/mp3 na 6 płyt,

- funkcja telefonu przez Bluetooth,

- przygotowanie do GSM z zestawem głośnomówiącym w podłokietniku,

- Homelink - funkcja otwierania bramy i garażu,

- Coming home / Leaving home,

- pakiet oświetlenie,

- czujnik zmierzchu oraz deszczu,

- automatycznie przyciemniane wewnętrzne lusterko (fotochromatyczne),

- podłokietnik,

i wiele innych opcji .......

Oto kilka zdjęć zaraz po zakupie:

64aaceafc04b4eef.jpg

4f639f397910c1dd.jpg

73296666f8b57a72.jpg

cb0ff42a3ca1d5c5.jpg

62f1165f30b2d062.jpg

0b3dc4772_exhaqer.jpg

729d62596444e4ea.jpg

99ea6a1b6d124821.jpg

0904309cb6132f60.jpg

a175cf867_exhaqxx.jpg

88639ff26a66fa9f.jpg

6cbe6e755d989ed5.jpg

34da163f02ba3cbc.jpg

Kilka aktualnych zdjęć:

DSC09636J_exhaapq.JPG

DSC09638J_exhaarr.JPG

DSC09641J_exhaare.JPG

DSC09642J_exhaqen.JPG

DSC09643J_exhaara.JPG

DSC09658J_exhaanp.JPG

DSC09646J_exhaaxh.JPG

DSC09647J_exhaaxs.JPG

DSC09651J_exhaaxq.JPG

DSC09670J_exhaans.JPG

DSC09683J_exhaaeh.JPG

DSC09664J_exhaann.JPG

DSC09668J_exhaane.JPG

DSC09673J_exhaanq.JPG

Fotki z wesel:

DSC06842J_exhaqpa.JPG

DSC06814J_exhaqhp.JPG

DSC06822J_exhaqhh.JPG

DSC06826J_exhaqhx.JPG

DSC06799J_exhaqhe.JPG

DSC06802J_exhaqhs.JPG

DSC06793J_exhaqha.JPG

Mody:

- wirus - wykres po wizycie u Wojtka w Dynosoft Katowice:

sdc12394b.jpg

- chromowane nakładki na końcówki wydechów by jedrekx

sdc14659c.jpg

- aktualizacja map do wersji 2014 by czaki22

- polski język w MMI by szogun0

- tylne lampy LED by wrclaguna

IMAG0560j_exraxhn.jpg

Planowane mody:

- czekam na propozycje :hi:

Zapraszam do komentowania !!!

Pozdrawiam :a4fan:

Opublikowano

autko kupa - ale przepiękny domeczek

Ps. i nie chodzi mi o ten kościół

:decayed:

Opublikowano

Fajny wypasik:jerk: Ale dlaczego nie w automacie? Chatka tez zadbana:jerk: O co chodzi z ta "młodą para"? Wiele osób to pokazuje. To teraz lans taki? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
Fajny wypasik:jerk: Ale dlaczego nie w automacie? Chatka tez zadbana:jerk: O co chodzi z ta "młodą para"? Wiele osób to pokazuje. To teraz lans taki? :eusathink:

bo cała frajda jest w manualu :wink:,

z młodą parą o nic nie chodzi, tak po prostu wrzuciłem jak a4-ka wygląda w "przebraniu"

---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

wypasik jak na ten rok :slina:

do Twojego jeszcze mu sporo brakuje, ale po mału jakieś mody będą :decayed:

Opublikowano

śliczna jest, końcóweczki ode mnie wyglądają zupełnie inaczej niż jak je ściągałem ze starego wydechu :decayed: nie podobają mi się jedynie fotele (zwykłe), sporty dużo wygodniejsze -> ale to kwestia gustu :hi: zawias masz 1BA? weź większe koło załóż :decayed:

Opublikowano
  • Autor
śliczna jest, końcóweczki ode mnie wyglądają zupełnie inaczej niż jak je ściągałem ze starego wydechu :decayed: nie podobają mi się jedynie fotele (zwykłe), sporty dużo wygodniejsze -> ale to kwestia gustu :hi: zawias masz 1BA? weź większe koło załóż :decayed:

końcówki przeszły małą metamorfozę :decayed:, fotele kiedyś na pewno wylecą ze względu na wygląd i brak ogrzewania, co do zawiasu to tam jest ADS i jest to pod innym oznaczeniem, ale nie pamiętam jakim, kiedyś z ykk stwierdziliśmy, że stoi niżej niż zwykłe 1BA, ale nie miałem z kim porównać, koła planuje zmienić, ale najwcześniej na przyszły sezon

---------- Post dopisany 05-04-2014 at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2014 at 09:04 ----------

dziś po wizycie w Rzeszowie u wrclagun-y wpadły LEDY na tył :decayed:

IMAG0560j_exraxhn.jpg

Opublikowano

Autko naprawdę jak na ten rok bardzo dobrze wyposazone i zadbane :thumbup1: dokodowalismy co było mozliwe

Pare drobiazgów jeszcze zostało do dopieszczenia :wink:

Ja takie szybkie foty zrobiłem :decayed:

LED_A4_001.jpg

LED_A4_002.jpg

Opublikowano

Ładny sedanik,kolorek na plus bo mój czarny już mnie dobija masakra rysuje się na wietrze:facepalm:.Co do wypasu to rzeczywiscie jak na 08 rok to niezle wypasiona.Bezawaryjności kolego:wink:

Opublikowano

Śliczny zakup no i dobrze wyposażona zabrał bym aby ledy do siebie :P

Pozdrawiam

Opublikowano

ładna sztuka :decayed:

i stoi niżej niż 1BA - większe koło i będzie :kox:

Opublikowano

Fajna furka, koło obowiązkowo większe musi być no i o ile oko mnie nie myli to led na tablicę rejestracyjną też by się przydał...

Opublikowano
:naughty:
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Fajn ie zadbane autko jest :thumbup1:

Opublikowano

Super prezentuje się auto w srebrnym kolorze, i te wyposażenie. :hi:

Opublikowano

Jak się sprawuję u ciebie AUDI DRIVE SELECT?

Duża różnica w pracy zawieszenia w różnych opcjach?

Opublikowano
  • Autor

Jak się sprawuję u ciebie AUDI DRIVE SELECT?

Duża różnica w pracy zawieszenia w różnych opcjach?

Najwieksza roznica jest pomiedzy trybami skrajnymi tzn. Comfort, a Dynamic.

Odczuwalna jest zarowno praca zawieszenia, kierownica jak i pedal gazu ☺

Opublikowano

Bardzo przyjemne wyposażenie. Zewnątrz brakuje tutaj lepszego koła ;)

Opublikowano

jak tak leci z modami to pewnie i na lepsze koło przyjdzie czas

Opublikowano
  • Autor

Koła są w planie oczywiście, póki co są inne priorytety niż a4-ka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.