[Małopolska] Widziany, widziana

sokolnh

stary to jest nic - ja kiedys pisalem nieddawno bo lublina spotkalem na rameczkach :D

• Odpowiedzi 4.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dzis 16.10 między rondem Mogilskim a Grzegórzeckim zielona b5 w sedanie z ramkami klubowymi... pozdro dla Szofera :hi:

Dzisiaj na Skrzyżowaniu Tischner/Zakopiańska na światłach Cuber ok 10:00.

Jak zawsze wypucowane B8 :decayed:

Dzisiaj na Skrzyżowaniu Tischner/Zakopiańska na światłach Cuber ok 10:00.

Jak zawsze wypucowane B8 :decayed:

Vice Versa z tym że Pablo myjka bezdotykowa nie sprawdziła się u Ciebie ostatnio :kox:

Dawno na niej nie byłem, teraz jej unikam :decayed:

Trzeba na ręczną podjechać :rolleyes:

B5 S4 Avant ---> na rejestracjach KR XXXXX felgi 18" Avusy. na moscie kotlarskim w strone ronda ..poniedzialek o 9:00 :)

Jechalem sam brudnym pomaranczowym (kolor canyont) Audi A6 C6 sedan. Pokazalem :good: kierowcy :)

Sony

Sony

Pozdro

a buzi to gdzie :naughty:

dzisiaj u mnie na wiosce(leciał na sandomierz) srebrny awant b6 dwa kominy z tyłu, mało brakło i bym zbierał kolege z maski opla :doh1:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 20:01_________________________________________________rejestracja kr albo kra który to??

zdjcie0850f.jpg

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 20:08_________________________________________________już wiem co to za szatan po moich drogach jeździ [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 20:17_________________________________________________Bogusz32

Dziś widziana czarna B7 avant KPR .... w Sławnie zsch-pom.Pozdrowienia dla kierowcy.

zdjcie0850f.jpg

Hehe :> Witam :wink4: Jakie zdjęcie :cool1:

Powiem Ci, że z tym Oplem to nie było aż tak groźnie :gwizdanie:

waski na kawe do bonarki jezdzi :polew:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 16:32_________________________________________________z coffehaven :polew: :polew:

Waski 14:35 Bonarka parking :naughty:

zdjcie961.jpg

karny ku... za chu.... parkowanie :))

:polew: :polew: :polew: :polew: