Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

stary to jest nic - ja kiedys pisalem nieddawno bo lublina spotkalem na rameczkach :D

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzis 16.10 między rondem Mogilskim a Grzegórzeckim zielona b5 w sedanie z ramkami klubowymi... pozdro dla Szofera :hi:

Opublikowano

Dzisiaj na Skrzyżowaniu Tischner/Zakopiańska na światłach Cuber ok 10:00.

Jak zawsze wypucowane B8 :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj na Skrzyżowaniu Tischner/Zakopiańska na światłach Cuber ok 10:00.

Jak zawsze wypucowane B8 :decayed:

Vice Versa z tym że Pablo myjka bezdotykowa nie sprawdziła się u Ciebie ostatnio :kox:

Opublikowano

B5 S4 Avant ---> na rejestracjach KR XXXXX felgi 18" Avusy. na moscie kotlarskim w strone ronda ..poniedzialek o 9:00 :)

Jechalem sam brudnym pomaranczowym (kolor canyont) Audi A6 C6 sedan. Pokazalem :good: kierowcy :)

Pozdro

Sony

Opublikowano

Vice Versa z tym że Pablo myjka bezdotykowa nie sprawdziła się u Ciebie ostatnio :kox:

Dawno na niej nie byłem, teraz jej unikam :decayed:

Trzeba na ręczną podjechać :rolleyes:

Opublikowano

B5 S4 Avant ---> na rejestracjach KR XXXXX felgi 18" Avusy. na moscie kotlarskim w strone ronda ..poniedzialek o 9:00 :)

Jechalem sam brudnym pomaranczowym (kolor canyont) Audi A6 C6 sedan. Pokazalem :good: kierowcy :)

Pozdro

Sony

Pozdro

Opublikowano

B5 S4 Avant ---> na rejestracjach KR XXXXX felgi 18" Avusy. na moscie kotlarskim w strone ronda ..poniedzialek o 9:00 :)

Jechalem sam brudnym pomaranczowym (kolor canyont) Audi A6 C6 sedan. Pokazalem :good: kierowcy :)

Pozdro

Sony

Pozdro

a buzi to gdzie :naughty:
Opublikowano

w środę o 14.10 w bochni na ulicy orackiej niedaleko galerii rondo granatowa b5 na klubowych ramkach. kierowca chyba miał wyłączone cb bo nic nie odpowiadał ale pozdro dla kolegi :hi:

Opublikowano

dzisiaj u mnie na wiosce(leciał na sandomierz) srebrny awant b6 dwa kominy z tyłu, mało brakło i bym zbierał kolege z maski opla :doh1:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 20:01_________________________________________________rejestracja kr albo kra który to??

zdjcie0850f.jpg

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 20:08_________________________________________________już wiem co to za szatan po moich drogach jeździ [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 20:17_________________________________________________Bogusz32

Opublikowano

Janusz kiełbaska ;)

Opublikowano

Dziś widziana czarna B7 avant KPR .... w Sławnie zsch-pom.Pozdrowienia dla kierowcy.

Opublikowano

B6 KNS zakopianska ok 15

Opublikowano

dzisiaj u mnie na wiosce(leciał na sandomierz) srebrny awant b6 dwa kominy z tyłu, mało brakło i bym zbierał kolege z maski opla :doh1:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 20:01_________________________________________________rejestracja kr albo kra który to??

zdjcie0850f.jpg

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 20:08_________________________________________________już wiem co to za szatan po moich drogach jeździ [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 20:17_________________________________________________Bogusz32

Hehe :> Witam :wink4: Jakie zdjęcie :cool1:

Powiem Ci, że z tym Oplem to nie było aż tak groźnie :gwizdanie:

Opublikowano

no to jest tak jak chce się uciec :decayed:

a nie może :gwizdanie:

Opublikowano

Waski 14:35 Bonarka parking :naughty:

zdjcie961.jpg

Opublikowano

waski na kawe do bonarki jezdzi :polew:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 16:32_________________________________________________z coffehaven :polew: :polew:

Opublikowano

Waski 14:35 Bonarka parking :naughty:

zdjcie961.jpg

karny ku... za chu.... parkowanie :))

Opublikowano

Waski 14:35 Bonarka parking :naughty:

zdjcie961.jpg

karny ku... za chu.... parkowanie :))

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dziś o 12.30 w sączu na tarnowskiej srebrne b5 skręcające do szubryta-kto to?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.