Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Waski 14:35 Bonarka parking :naughty:

zdjcie961.jpg

karny ku... za chu.... parkowanie :))

Kto ma audi ten może :polew:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 276,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie dziwcie sie Wąskiemu jak sie ma 3 w żyle to nie zawsze wychodzi

Opublikowano

Waski 14:35 Bonarka parking :naughty:

zdjcie961.jpg

karny ku... za chu.... parkowanie :))

Chętnie odstąpie tego z mojej szyby :decayed:

Opublikowano

Waski 14:35 Bonarka parking :naughty:

zdjcie961.jpg

karny ku... za chu.... parkowanie :))

:cool1:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 17:32_________________________________________________

waski na kawe do bonarki jezdzi :polew:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 16:32_________________________________________________z coffehaven :polew: :polew:

:good:

Opublikowano

31.12.2011 ok. 12:30 granatowe B5 avant SGL xxxxx - Olcza, Zakopane

ładnie buczało... :slina:

Opublikowano

31.12 około 11 czarne b6 avant pod realem w sączu. kierowca wyjeżdżał tuż za mną i na krzyżówce zjechał na sąsiedni pas w kierunku krynicy i dopiero wtedy zauważyłem logo klubu na tylnej szybie w lewym dolnym rogu(nie jestem pewien na 100% ale to chyba była stara b6 Młodego?)

dziś o 13 Adas25 spacerujący sobie chodniczkiem w kierunku bulwaru Narwiku. adaś szedłeś do biedronki po noworoczny zapas piwa? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzis, ok 9- 9.30 gruszka na skrzyzowaniu - malborska z łuzycka

Opublikowano

dzis, ok 9- 9.30 gruszka na skrzyzowaniu - malborska z łuzycka

:good:

Opublikowano

Przed chwilą Cuber Nowohucka 19:18 :evil:

Opublikowano

Teraz czyli 19:30 mogliskie, b7 lenox?

Opublikowano

Teraz czyli 19:30 mogliskie, b7 lenox?

Si :good:

Wczoraj o 19:30 rondo mogilskie gruszka w wymiataczu? :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj na zapchanym parkingu w Białce Tatrzańskiej, B6 kolegi Wąskiego;)

Opublikowano

wczoraj na lubomirskiego jak dobrze dojrzałem a6 kra...385 czy jakoś tak na ramkach klubowych, pozdr ;)

Opublikowano

Dzisiaj na zapchanym parkingu w Białce Tatrzańskiej, B6 kolegi Wąskiego;)

:good: ale tylko 5 min :naughty:
Opublikowano

Dzisiaj na zapchanym parkingu w Białce Tatrzańskiej, B6 kolegi Wąskiego;)

:good: ale tylko 5 min :naughty:

Pojechal oddac karnet

Opublikowano

Dziś o 7 rano koło ronda w brzesku pod galerie skręcało srebrne b5 sedan KBR na ramkach klubowych.

Songo a w lewym dolnym rogu klaczek był takim B6.[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 18:46_________________________________________________A dziś wracając z krakowa srebrne b5 KBC z naklejką klubową na klapie.

Opublikowano

Songo a w lewym dolnym rogu klaczek był takim B6.

wiem wiem pisał mi że kojarzy to spotkanie :wink4:

A dziś wracając z krakowa srebrne b5 KBC z naklejką klubową na klapie.

hehe to był zapewne mój stary cypisek , teraz jeździ nim piotrek z rajbrotu a widziałes go na tej trasie bo pracuje w łapczycy ale on nie należy do klubu(moja naklejka pozostała)

Opublikowano

No właśnie w Łapczycy wyjezdzał z drogi koło tego zakladu wulkanizacyjnego powiem Ci że full tuning :>

Opublikowano

dzisiaj Cuber pod skarbówką na wadowickiej :wink4:

Opublikowano

dzisiaj Cuber pod skarbówką na wadowickiej :wink4:

wzajemnie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.