Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak swoją drogą nieźle działa ten wątek jako szpieg dla żony ;-) zaraz widać gdzie ktoś jeździ na kobitki ;-)

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
tak swoją drogą nieźle działa ten wątek jako szpieg dla żony ;-) zaraz widać gdzie ktoś jeździ na kobitki ;-)

czyli wiesz coś na ten temat :naughty: moja siedziała obok mnie :decayed:

Opublikowano

Cuber parę minut temu na Stella Sawickiego :naughty:

Opublikowano
tak swoją drogą nieźle działa ten wątek jako szpieg dla żony ;-) zaraz widać gdzie ktoś jeździ na kobitki ;-)

czyli wiesz coś na ten temat :naughty: moja siedziała obok mnie :decayed:

ja ? eee gdybym chociaż był fajny, piękny, bogaty i z fajnym autem, a tu ani fajny,m ani piękny, ani bogaty no i auto stare ;-)

Opublikowano

nie pitol Ogruś bo od ostatniego grania jak Cie zobaczyłem pod Decathlonem to ześ sie nieźle zmienił , jak model z fajną furką i portfel widziałem miałeś gruby :decayed:

Opublikowano

aaaaaa bo wtedy to mogłem być uśmiechnięty - akurat to był dzień kiedy wywiozłem dziewczyny do teściów i wróciłem do Krakowa poimprezować (czytaj do pracy) ;-)

Opublikowano

skąś to znam moje Dziewczyny tez często jeżdzą do Mamusi czytaj Teściowej a ja wtedy tez tak jak Ty cięzko impre..... yyyy pracuje :wink:

Opublikowano

pracoholicy ;-)

Opublikowano

pozdro dla kierownika białego VW dostawczego z ramkami klubowymi widzianego dzisiaj ok. 9.30 na Armii Krajowej, jechałem za Tobą, murgnąłem Ci :hi:

---------- Post dopisany 23-09-2012 at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany 22-09-2012 at 12:24 ----------

dzisiaj widziana pod Biedronką przy piastowsiej ok. 15.00 szara B6 w sedanie na ramkach klubowych LJS ***** pozdro :hi:

Opublikowano

Czarny Avant B6 na KMY... ramki klubowe jechal ok 19l ul Zawiłą w kierunku Kobierzyna Skotniki ?

Opublikowano

Niebieski sedan B6 (RLE :eusathink:) 2 kominy z tyłu widziany przed chwilą w Zabrzeży koło Łącka:hi:. Ciekawe czy przejechał koło "kolegów", bo chwalili się nowym radiowozem i zatrzymywali praktycznie każdego....

Opublikowano

dzisiaj ok. 18 na Opolskiej zielony sedan B5 na ramkach klubowych KWI*** pozdro :hi:

Opublikowano

zielone B5 sedan ok 8 powstańców

Opublikowano

Laskowa...KLI 11...5 czarny Avant

Opublikowano
Laskowa...KLI 11...5 czarny Avant

:eusathink: nie widziałem nigdy a B5??

Opublikowano

teraz na os. jagiellońskim ciemna B5 sedan z naklejka, KR 167** :wink:

Opublikowano

29.09 rok bieżacy,"" świecąca b8 Cubra"" ,i Cuber, zakopiańska parking pod" kefrufem "ok . 14.00

Opublikowano

Wczoraj srebrne B7 sedan KMY 9AL4 pozdrowienia dla kierowniczki ;)

Opublikowano

wydawalo mi sie albo dzis kilka godzin stalo a4 lennoxa pod hala

Opublikowano
wydawalo mi sie albo dzis kilka godzin stalo a4 lennoxa pod hala

:no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.