Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto mieszka na Barbary 10 ?

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moj byly szef:thumbdown:

Opublikowano

dziś na bani w białce srebrne b6 avant z wlepką klubową kr207.n :hi:

Opublikowano
dziś na bani w białce srebrne b6 avant z wlepką klubową kr207.n :hi:

Stało takie rzeczywiście :wink:

Opublikowano

dzisiaj ok 8.30 na autostradzie przed Tarnowem mijało mnie czarne A4 B7 Avant na blachach KR????? z ramkami klubowymi.

pozdrawiam kierowce:hi:

Opublikowano

w II dzień świąt na zjeżdzie z autostrady na Rybitwy Audi A6 C6 Kr 088...ramki z tyłu...

nie widziałem tego Pana na spocie, ale taki "poważny" Pan...

Opublikowano

Waski (?) okolo 19 pod realem na bora bora, zaparkowany tak aby byl jak najlepiej widoczny :decayed:

Opublikowano

Przed chwilą w Zabrzeży widziany Darecy z rodziną, "czesał" gdzieś w stronę Krościenka

I srebrny Avant B7 na rejestr PO - pozdrowiłem :papa:

Opublikowano
w II dzień świąt na zjeżdzie z autostrady na Rybitwy Audi A6 C6 Kr 088...ramki z tyłu...

nie widziałem tego Pana na spocie, ale taki "poważny" Pan...

088 to napewno auto Kercziego :wink: wiem coś o tym :naughty:

Opublikowano
Waski (?) okolo 19 pod realem na bora bora, zaparkowany tak aby byl jak najlepiej widoczny :decayed:

:wink:

Opublikowano
Przed chwilą w Zabrzeży widziany Darecy z rodziną, "czesał" gdzieś w stronę Krościenka

I srebrny Avant B7 na rejestr PO - pozdrowiłem :papa:

:hi::papa:

jak światła świeciły po drzewach to wiozłem pakunek z "biedronki" :wink:

Opublikowano

dzisiaj o 16:00 na parkingu w Galerii Krk czarne B6 avant KCH****

Opublikowano
Przed chwilą w Zabrzeży widziany Darecy z rodziną, "czesał" gdzieś w stronę Krościenka

I srebrny Avant B7 na rejestr PO - pozdrowiłem :papa:

:hi::papa:

jak światła świeciły po drzewach to wiozłem pakunek z "biedronki" :wink:

Takie czasy, że święta kojarzą się tylko z zakupami, porządkami, i wszech obecnymi kolejkami.... :disgust:

Opublikowano

w ostatnim dniu w roku spotkałem sie z Yoghurtem tylko szkoda że w przychodni bo obaj chorzy :kwasny: Kuba pozdrowienia fajnie sie gaworzyło :wink:

Opublikowano
w ostatnim dniu w roku spotkałem sie z Yoghurtem tylko szkoda że w przychodni bo obaj chorzy :kwasny: Kuba pozdrowienia fajnie sie gaworzyło :wink:

dzieki. tia... nie dluzylo mi sie czekanie w kolejce. zycze powrotu do zdrowia, pzdr

Opublikowano

Pozdro dla kolegi z KRK za dobre chęci. Gadaliśmy na CB w sprawie stuków w zawieszeniu ale siało coś strasznie i nie szło się później już zgadać.

Opublikowano

Dzisiaj koło 14,50 na bora komorowskiego kombi KR *** FA zaparkowany na bocznej drodze na srebrnej podkładce :)

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z niebieskiego sline avant SB XXXX widzianego koło 8 na autostradzie przed szarowem :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Dzisiaj koło 14,50 na bora komorowskiego kombi KR *** FA zaparkowany na bocznej drodze na srebrnej podkładce :)

Gdzie mi za żoną jeździsz :naughty:

Opublikowano
Dzisiaj koło 14,50 na bora komorowskiego kombi KR *** FA zaparkowany na bocznej drodze na srebrnej podkładce :)

Gdzie mi za żoną jeździsz :naughty:

HAHAH przez przypadek :D po części byłem tam u znajomego koło gładyska i akurat widziałem :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.