Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślałem że mógł to być gegfr, który jechał ode mnie z roboty

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wczoraj w galerii krk. ok 21 ciemno-granatowy Avant B6 z ramkami KR ***NT, pozdro :hi:

Opublikowano

dzisiaj ok. 16:00 , na długiej prostej koło rybitw ,b6 sedan KDA kolor chyba ''szary delfin'":eusathink: naklejka klubowa na prawej tylnej szybie tej trójkątnej :decayed:, kierowcą była kobieta, kto to ? albo kogo auto jest/było ? :wink:

Opublikowano
wczoraj w galerii krk. ok 21 ciemno-granatowy Avant B6 z ramkami KR ***NT, pozdro :hi:

to moja była B6 :wink:

Opublikowano
wczoraj w galerii krk. ok 21 ciemno-granatowy Avant B6 z ramkami KR ***NT, pozdro :hi:

to moja była B6 :wink:

o proszę :decayed: mogłem CI pamiątkową fotkę zrobić :wink::decayed:

Opublikowano

Nabywca miał jeździć na spoty ale chyba zapomniał

Opublikowano
dziś o 8.15 rano na przystanku w Okocimiu czarny avant b6 na klubowych ramkach w towarzystwie nieoznakowanego czarnego opla insignia . przyznawać się kto to no i ile go kosztował ten dzisiejszy piękny poranek?????!!! tomasz_gti to nie była czasem Twoja audika?

panie nawet nie pytaj szkoda gadać:doh:

Opublikowano

Do domu wracałes? ;) często tam nieoznakowani jeżdżą?

Opublikowano
Do domu wracałes? ;) często tam nieoznakowani jeżdżą?

tak wracałem z Brzeska

Opublikowano

Tomek gdzie stali?

Opublikowano
Tomek gdzie stali?

nie stali, doszli mnie od ronda przy stadionie tam jest 50km jeszcze z 200 metrów a ja miałem tam juz 102:facepalm:

Opublikowano

Czyje to ?

27ww2t1.jpg

Opublikowano

dzisiaj : widziany Ramzes 1983 skrecajacy z ul.turowicza w strone hurtowni elektronicznej, na 50 % auto Miodzia na ul.podmokłej

Opublikowano
Tomek gdzie stali?

nie stali, doszli mnie od ronda przy stadionie tam jest 50km jeszcze z 200 metrów a ja miałem tam juz 102:facepalm:

500 zł i 10pkt?no to total kicha!!!! a w Uszwi jeszcze z foto stali o tej samej porze.

Opublikowano

dzisiaj koło 13:40 w Powroźniku o ile dobrze zapamiętałem to chyba "TALIB" KNS srebrny pozdrowiony z czerwonej Magnum prawie codziennie tamtędy jeżdżę od Brzeska do Krynicy pozdro

Opublikowano
dzisiaj koło 13:40 w Powroźniku o ile dobrze zapamiętałem to chyba "TALIB" KNS srebrny pozdrowiony z czerwonej Magnum prawie codziennie tamtędy jeżdżę od Brzeska do Krynicy pozdro

Srebrne A4 pozdrowione z Magnumki to nie TALIB tylko ja, Pozdrowienia również dla kierownika ciągnika...

Do następnego, będę Cie wypatrywał...

Opublikowano

dzisiaj CUBER o 14 na turowicza jechał na obiad :decayed:

Opublikowano
dzisiaj CUBER o 14 na turowicza jechał na obiad :decayed:

Stałes na Witosa :)

Opublikowano

Tam mieszkam :)

Opublikowano

Dzis ok. 16 czarny sedan B7 nr. Rej KR 08.... na Rynku Debnickim kto to taki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.