Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

waski widziany ul opolska na wysokosci placu imbramowskiego godz po 12

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niebieskie B6 avant w pełnym s-line na czarnych matowych felach s-line z naklejkami (aquaauto.pl ?) rejestracja KR 270*Y na Aleji 29 Listopada pod stacją BP po 16. Myślę, że nasz, bo miał naklejkę B6 DIVISION.

Opublikowano
Niebieskie B6 avant w pełnym s-line na czarnych matowych felach s-line z naklejkami (aquaauto.pl ?) rejestracja KR 270*Y na Aleji 29 Listopada pod stacją BP po 16. Myślę, że nasz, bo miał naklejkę B6 DIVISION.

widac nasz kolega wczoraj duzo jezdzil:wink:

Opublikowano

szary(?) avant B7 dzisiaj na bora okolo 16:00, KR 7*7**

Opublikowano
szary(?) avant B7 dzisiaj na bora okolo 16:00, KR 7*7**

ja też tam byłem w tych godzinach. Musieliśmy się minąć.

Opublikowano

Tomek gti na Sądeckiej koło groszka w Uszwi. Dziś i wczoraj też.

Opublikowano
Tomek gti na Sądeckiej koło groszka w Uszwi. Dziś i wczoraj też.

Ja też mijałem się z Tomaszem w Uszwi.. :wink:

Opublikowano

Jakiś jasny Avant *188* wczoraj koło M1 i jakiś ciemny Avant dzisiaj parkujący pod NCK :wink:

Opublikowano
Tomek gti na Sądeckiej koło groszka w Uszwi. Dziś i wczoraj też.

Ja też mijałem się z Tomaszem w Uszwi.. :wink:

obecnie jestem w Holandii i nie ma szans żebyście mnie widzieli:wink:

natomiast widzicie moje audi którym jeżdzi żona

pozdrawiam

Opublikowano
Tomek gti na Sądeckiej koło groszka w Uszwi. Dziś i wczoraj też.

Ja też mijałem się z Tomaszem w Uszwi.. :wink:

obecnie jestem w Holandii i nie ma szans żebyście mnie widzieli:wink:

natomiast widzicie moje audi którym jeżdzi żona

pozdrawiam

właśnie miałem pisać że pewnie żonkę widzieli:decayed:

Opublikowano

Cuber rano ok 10:30 na Nowohuckiej :naughty:

To spojrzenie :decayed:

---------- Post dopisany 16-11-2013 at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2013 at 13:42 ----------

Boseron chwila przed 11:00 na Tischnera :naughty:

Opublikowano

Pablo Tischnera ;-)

Opublikowano
Niebieskie B6 avant w pełnym s-line na czarnych matowych felach s-line z naklejkami (aquaauto.pl ?) rejestracja KR 270*Y na Aleji 29 Listopada pod stacją BP po 16. Myślę, że nasz, bo miał naklejkę B6 DIVISION.

widac nasz kolega wczoraj duzo jezdzil:wink:

:wink:

Opublikowano

wczoraj koło 18, parking Obi na wielickiej , srebrne b5 sedan TBU....

Opublikowano

Dzis na Alejach srebrne A4 B6 Avant WPR.... godz ok 19:30 jechalem za Toba kolego :)

Opublikowano

Najmocniejsze A4 w KRK (339PS) :wink: przed południem na Mogilskiej

Opublikowano
Najmocniejsze A4 w KRK (339PS) :wink: przed południem na Mogilskiej

:cool1:

Opublikowano

gregfr mijany na ul.Brożka po 17 :hi:

Opublikowano

12.40 na skrzyowaniu 3 wieszczow z karmelicka srebrne b7 na rejestracji SCI a o 13.00 aleja 29 listopada na bp Fanta przyklejony do dystrybutora - bogacz.

Sent from my Nexus 4

Opublikowano
12.40 na skrzyowaniu 3 wieszczow z karmelicka srebrne b7 na rejestracji SCI a o 13.00 aleja 29 listopada na bp Fanta przyklejony do dystrybutora - bogacz.

Sent from my Nexus 4

:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.