Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teren firmy Budostal 5. Mocno posadzone B5 KR , , , XT

Pozdrawiam.

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 276,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Teren firmy Budostal 5. Mocno posadzone B5 KR , , , XT

Pozdrawiam.

Nie tak mocno ;-) Jeszcze jest miejsce ;-)

PS: Pracujesz tam ? Pytam bo jestem tam od pn do pt ;-)

Opublikowano
Teren firmy Budostal 5. Mocno posadzone B5 KR , , , XT

Pozdrawiam.

Nie tak mocno ;-) Jeszcze jest miejsce ;-)

PS: Pracujesz tam ? Pytam bo jestem tam od pn do pt ;-)

Kręciłeś coś jeszcze?:decayed:

Opublikowano
Teren firmy Budostal 5. Mocno posadzone B5 KR , , , XT

Pozdrawiam.

Nie tak mocno ;-) Jeszcze jest miejsce ;-)

PS: Pracujesz tam ? Pytam bo jestem tam od pn do pt ;-)

Kręciłeś coś jeszcze?:decayed:

Cały czas wycieram nadkola ale chyba w końcu się wkurzę i je po protu wytnę ;-)

Opublikowano
Teren firmy Budostal 5. Mocno posadzone B5 KR , , , XT

Pozdrawiam.

Nie tak mocno ;-) Jeszcze jest miejsce ;-)

PS: Pracujesz tam ? Pytam bo jestem tam od pn do pt ;-)

Raz w miesiącu przywożę do B-5 fakturę za prąd.

Opublikowano

dzisiaj Cuber 9:25 kolo Plazy

wczoraj okolo 18:30 kolega ze spotow od czarnej B7 sedan SO 00*** na rondzie grzegorzeckim

:wink:

Opublikowano
dzisiaj Cuber 9:25 kolo Plazy

:wink:

:hi:

Opublikowano

OGr właśnie na rondzie 308 dywizjonu :D

Opublikowano
OGr właśnie na rondzie 308 dywizjonu :D

A gdzies Ty tam byl?

Opublikowano

Jechałem z uczelni, ale dla niepoznaki czerwonym peugeotem ;)

Opublikowano

Dziś od południa pod ZIKIT-em na Centralnej.Ciemno-granatowe B7 Avant na klubowych ramkach :)

Opublikowano
Dziś od południa pod ZIKIT-em na Centralnej.Ciemno-granatowe B7 Avant na klubowych ramkach :)

to moje byle b7 teraz kuzyn tym sie porusza i codziennie tam parkuje

Opublikowano

wczoraj czarny sedan B7 w S-line i z ramkami pod stokrotką na Zawiłej:hi:

Opublikowano

Dzisiaj na Półłanki KR ... PJ. Na klubowych ramkach. Pozdrowienia.

Opublikowano

Pozdrowienia dla Sebastiana -blue B6.Bliska,Makuszyńskiego dziś popołudnie :)

Opublikowano

Centralna 51.Dziś 15:25.Ulokowana B6 czarny sedan na klubowych ramkach.

Opublikowano

Czyja B6 mijalem jakies 20 min temu jak sie jedzie od M1 w strone Wislickiej?

Opublikowano
Czyja B6 mijalem jakies 20 min temu jak sie jedzie od M1 w strone Wislickiej?

Ja tam jechalem ale ja mam b5. Jaki kolor?

Opublikowano

Nie to nie Ty Ogrze ;) Ciebie to po 16 na Bora chyba widzialem? Albo za***iście pidobne auto. Ta B6 srebrna sline z naklejkami na szybie plus ramki i wydech jak w a6? Chyba ze w S takich jest? A no i avant to byl

Opublikowano
Nie to nie Ty Ogrze ;) Ciebie to po 16 na Bora chyba widzialem? Albo za***iście pidobne auto. Ta B6 srebrna sline z naklejkami na szybie plus ramki i wydech jak w a6? Chyba ze w S takich jest? A no i avant to byl

No na Bora tez bylem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.