Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Shadow przyfilowany na parkingu Gkrakowskiej ok 12;55 :wink:

:hi: rozglądałeś się za najbrudniejszym autem w Krakowie ? :grin:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

minąłeś mnie i nie zareagowałeś na gwizdanie heh :wink:

Opublikowano

minąłeś mnie i nie zareagowałeś na gwizdanie heh :wink:

Gdybym usłyszał szuranie wahaczem to bankowo bym ogarnął o co chodzi :decayed:

Następnym razem będę czaił czy ktoś na mnie nie gwizda ;)

Opublikowano

czwartek 9 października widziałem srebną b5 z ramkami klubowymi, z reklamą na tylnej szybie na ulicy klasztornej, często siętam mijamy. o godzinie 17.20-30 Pozdro

Edytowane przez djchester

Opublikowano

Dzisiaj przed 22, autostrada Tarnów -> Kraków, czarne b7 avant na KRA.. czyje to ?

Opublikowano

Dzisiaj okolo 13:45 Audi a4 b5 sedan na ramkach klubowych pod stacją Statoil na Al. Jana Pawła II 200 . Pozdro dla Kierownika.

Opublikowano

Dziś o 13:30 pod U2 na AGH A4 B5 rej SM 456**

Wyciekło z miski olejowej...

Opublikowano

Tesco, ul Wielicka dziś około 9 rano Audi A4 B5 Ciemna zieleń na czarnych matowych felgach 18, pozdrawiam kierowce

Opublikowano

Dzis 9:30 w bochni na przejezdzie kolejowym czarny avant na klubowych ramkach KR. Ja jechalem firmowym czerwonym iveciem w przeciwna strone. Pozdrawiam.

Opublikowano

Dzis 9:30 w bochni na przejezdzie kolejowym czarny avant na klubowych ramkach KR. Ja jechalem firmowym czerwonym iveciem w przeciwna strone. Pozdrawiam.

Coś więcej? Avant? Ale jaki? Audi 80?? ;)

Opublikowano

a4

Opublikowano

a4

To faktycznie, rozjasniles temat

Opublikowano

a4 b6 awant kolego.

Opublikowano

Wczoraj ok. 20:30 na moście kotlarskim czarne A4 B7 KR 339** - jesli dobrze pamiętam to lennox :hi:

Tam to chyba można jechać < 150 km/h :grin:

Opublikowano

Wczoraj ok. 20:30 na moście kotlarskim czarne A4 B7 KR 339** - jesli dobrze pamiętam to lennox :hi:

Tam to chyba można jechać < 150 km/h :grin:

:thumbup1:

Bez przesady :) miałem max 120 :grin:

Wiesz - to ostatnie podrygi, bo za chwilę nie będzie trakcji :doh: brak :quattro:

Opublikowano

Wczoraj ok. 20:30 na moście kotlarskim czarne A4 B7 KR 339** - jesli dobrze pamiętam to lennox :hi:

Tam to chyba można jechać < 150 km/h :grin:

:thumbup1:

Bez przesady :) miałem max 120 :grin:

Wiesz - to ostatnie podrygi, bo za chwilę nie będzie trakcji :doh: brak :quattro:

Niestety wiem co czujesz :facepalm:

Opublikowano

7:24 Łagiewniki pozdro dla bardzo skupionej kierowniczki :wink:

179bca27d3ceb5c42aa76b6c0a448bb8.jpg

Opublikowano

Ogr dziś rano na czerwonym :)

Opublikowano

Ogr dziś rano na czerwonym :)

Hmmmmm, a jom Cię nie widział ;-/

Opublikowano

Ogr dziś rano na czerwonym :)

Hmmmmm, a jom Cię nie widział ;-/

w lusterko wsteczne czasem należy spojrzeć :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.