Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzis koło lotniska Balice wypatrzyłem niebieskiego avanta pana Wąskiego bez relingów to całkiem inne auto... :)

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze ???

?

Chyba ze powiesz starszego Pana ?

Opublikowano

Pozdro dla kierownika A4 B5 sedan rej Tka na ramkach klubowych na sołtysowskiej ok 12 :30...trąbiłem dwa razy ale niewiem czy zajarzyłes o co chodzi :D wydaje mi się że widziałem ciebie tez pare dni koło Obi na bora co mnie nie zauważyłes...Czyżby Kularesko? ?

Opublikowano

Dziś jakoś przed 20 czarne b8 KR....NC(ramki klubowe) na Zakopiance. Skręciłeś w lewo w stronę trapez carbo. Stałem za Tobą, mrugnąłem Ci długimi. Cuber? pozdrawiam

:hi::decayed:

Opublikowano

Pozdro dla kierownika A4 B5 sedan rej Tka na ramkach klubowych na sołtysowskiej ok 12 :30...trąbiłem dwa razy ale niewiem czy zajarzyłes o co chodzi :D wydaje mi się że widziałem ciebie tez pare dni koło Obi na bora co mnie nie zauważyłes...Czyżby Kularesko? ?

Haha dokładnie :D Słyszałem jak trąbiłeś ale dopiero jak wyjechałem i zauważyłem,że OOOO to skapnąłem się o co chodzi :decayed:

Pozdrawiam :hi: :hi:

Edytowane przez KULARESKO

Opublikowano

Dzis koło lotniska Balice wypatrzyłem niebieskiego avanta pana Wąskiego bez relingów to całkiem inne auto... :)

:wink: czym jechałeś ?

Na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze

Chyba ze powiesz starszego Pana

no BA

Opublikowano

B7 Srebrny Avant z trumną na dachu dziś ok 12-15 Powstańców Śląskich , pozdro dla Kierownika :)

Opublikowano

B7 Srebrny Avant z trumną na dachu dziś ok 12-15 Powstańców Śląskich , pozdro dla Kierownika :)

To ja. Pozdrowionka Cuber.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Pozdro dla kierownika A4 B5 sedan rej Tka na ramkach klubowych na sołtysowskiej ok 12 :30...trąbiłem dwa razy ale niewiem czy zajarzyłes o co chodzi :D wydaje mi się że widziałem ciebie tez pare dni koło Obi na bora co mnie nie zauważyłes...Czyżby Kularesko? ?

Z tymże kolegą prawdopodobnie robiłem małego skilla na Bora Komorowskiego 2-3 dni temu wieczorem ok 23:00 i się mnie zapytał jaki mam silnik w A4ce :)

Opublikowano

Pozdro dla kierownika A4 B5 sedan rej Tka na ramkach klubowych na sołtysowskiej ok 12 :30...trąbiłem dwa razy ale niewiem czy zajarzyłes o co chodzi :D wydaje mi się że widziałem ciebie tez pare dni koło Obi na bora co mnie nie zauważyłes...Czyżby Kularesko? ?

Z tymże kolegą prawdopodobnie robiłem małego skilla na Bora Komorowskiego 2-3 dni temu wieczorem ok 23:00 i się mnie zapytał jaki mam silnik w A4ce :)

Zgadza się :hi:

1.6 nie nadaje się do startu spod świateł bo gubi trakcję :decayed: :decayed:

btw fura kot :kox:

Opublikowano

Dzis koło lotniska Balice wypatrzyłem niebieskiego avanta pana Wąskiego bez relingów to całkiem inne auto... :)

:wink: czym jechałeś ?

Na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze

Chyba ze powiesz starszego Pana

no BA

Jechałem Fordem Transitem także nie miałeś szans wypatrzyć klubowicza A4 :)

Edytowane przez Adik

Opublikowano

Przed chwila tj godz 23 czarne B7 na shellu blachy KR1E909 kto to ?

Edytowane przez BrunoNH

Opublikowano

Ciemne B5 sedan skręca jace w Wąwozową chwile przed ósmą.

Opublikowano

Już kilka razy widziane, ale dziś się przyjrzałem dokładnie. Czarne b6 avant, felgi avus, KR***TY(Niemiec Płakał Jak Sprzedawał hehe:p) ramki klubowe i wlepa a4klub.

Widziane na zajezdni Podgórze. Pracujemy chyba w jednej firmie;) Pozdrawiam

Edytowane przez Fugi

Opublikowano

Dzisiaj na Andersa. Ciemny avant b6 -KRA 52531. Stało przy Mlecznym. Pozdrowienia.

Opublikowano

czasami widuje niektóre z Waszych aut na mieście :) Pozdrawiam.

Opublikowano

czasami widuje niektóre z Waszych aut na mieście :) Pozdrawiam.

Witamy

Jakiego koloru masz ta eSke?

Opublikowano

Dziś widziałem zielone b5 na Wielickiej z klubowymi ramkami KR...TU. Stało sobie w pobliżu sklepu z częściami do Iveco. pozdr

Edytowane przez Fugi

Opublikowano

czasami widuje niektóre z Waszych aut na mieście :) Pozdrawiam.

Witamy

Jakiego koloru masz ta eSke?

Czarny grafit na tylnej klapie dwie naklejki z Policjantami ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.