Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kenzi dzisiaj kolo arki okolo 15, obtrabiony ale chyba nie zajarzyl o co chodzi :D

Waski, minute temu (21:20) ;)

:wink:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Waski w Zabierzowie ;-)

Naciapane z kanalu...

Opublikowano

czarne b7 awant KLI..888 dzisiaj ok 13.00 jechał od Limanowej w strone Klęczan .ramki klubowe były.kto to?

Opublikowano

Wczoraj w Zatorze na spocie widziany OGR i Dżekson i jeszcze parę autek klubowych ale niestety nie kojarzę nicków :decayed:

Opublikowano

Dziś ok. 7.20 na Mogilskiej czarne b5 sedan z klubowymi ramkami. Złapały Cię światła przy Cystersów. Ładnie sie fura błyszczy. Ja jechałem obok, po torach;p

Pozdrawiam

Opublikowano

Wczoraj w Zatorze na spocie widziany OGR i Dżekson i jeszcze parę autek klubowych ale niestety nie kojarzę nicków :decayed:

Trochę ludu było ;-)

Opublikowano

Wczoraj w Zatorze na spocie widziany OGR i Dżekson i jeszcze parę autek klubowych ale niestety nie kojarzę nicków :decayed:

Trochę ludu było ;-)

Tak jest zgadza się :)

Opublikowano

Dziś ok. 7.20 na Mogilskiej czarne b5 sedan z klubowymi ramkami. Złapały Cię światła przy Cystersów. Ładnie sie fura błyszczy. Ja jechałem obok, po torach;p

Pozdrawiam

jak na 18-stkach to chyba ja :P

Pozdrówki :hi:

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Wczoraj w Zatorze na spocie widziany OGR i Dżekson i jeszcze parę autek klubowych ale niestety nie kojarzę nicków :decayed:

Trochę ludu było ;-)

DSC_0203.JPG

Opublikowano

Wczoraj w Zatorze na spocie widziany OGR i Dżekson i jeszcze parę autek klubowych ale niestety nie kojarzę nicków :decayed:

Trochę ludu było ;-)

DSC_0203.JPG
Twoja fota?

Naciapane z bagażnika...

Opublikowano

dziś upolowana w miejscowości Krynica-zdrój czarna b8 KN 52*40 . stałem kilka metrów za Tobą :hi:

Opublikowano

Wczoraj w Zatorze na spocie widziany OGR i Dżekson i jeszcze parę autek klubowych ale niestety nie kojarzę nicków :decayed:

Trochę ludu było ;-)

kolega nic nie mówił ;)

Ramzes jak jechał do mordoru :)

Opublikowano

Pozdro dla Kierownika A4 B6 Sedan na ramkach klubowych o rej KPR....dziś około 14 na bieńczyckiej w strone ronda kocmyrzowskiego. Fajną masz tą Audice :)

Opublikowano

Przed chwilą srebrny Avant B8 1.8T na KR 767YC Jechałem za tobą od Mogilskiego :wink::hi:

Dawno nie zaglądałem tu... pozdrawiam :hi:

Opublikowano

dziś upolowana w miejscowości Krynica-zdrój czarna b8 KN 52*40 . stałem kilka metrów za Tobą :hi:

Tez Byłem widzialem ją a ja mam KNS 69**6

Opublikowano

Dzisiaj okolo 19 w pizzeri paolo w kryspinowie piekny niebieski kolor b6 na klubowych ramkach, stalem obok bez zaślepki zderzaka:).

Opublikowano

Dzisiaj okolo 19 w pizzeri paolo w kryspinowie piekny niebieski kolor b6 na klubowych ramkach, stalem obok bez zaślepki zderzaka:).

:hi: , widziałem twoją furkę jak wychodziłem

Opublikowano

Dzisiaj okolo 19 w pizzeri paolo w kryspinowie piekny niebieski kolor b6 na klubowych ramkach, stalem obok bez zaślepki zderzaka:).

:hi: , widziałem twoją furkę jak wychodziłem
Kenzi, Ty czasem nie jeździsz Soltysowska czasem około 16?

Naciapane z bagażnika...

Opublikowano

Raczej Nowohucką, czasem wbijam w Sołtysowską :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.