Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czarna A6 mi mrugnęła na Księcia Józefa przed 10. Cuber?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nie ;)

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 274,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to nie wiem za co mi mrugali. ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Dzisiaj około 14, parking na rondzie w Miechowie czarny avant :D

Fajne masz kolego lampy z przodu a i naklejka na zderzaku też spoko :)

Opublikowano

SharkS widziany podczas wyjazdu z PMPL :D

Opublikowano

SharkS widziany podczas wyjazdu z PMPL :D

Właśnie widziałem za mną było jakieś Audi ale nie byłem pewien czy to Ty :) Pozdro :hi:

Opublikowano

Dzisiaj, 10.45, wjazd na obwodnicę od Zakopianki. Czarny sedan b6.

Pozdro dla kierownika.

Ps. Pisał chyba sms'a, bo jechał 25 km/h[emoji12]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

e279a74f85af79f0c6dcb7b2bb73b8a6.jpg

B6. Namierzona przez Krakusa w Wwie pod Ibisem na al. Solidarności:-)

Pozdro dla kierownika!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przed chwilą, b6 avant czarny, pod Carefour Zakopianka. Szalik Polski z tyłu[emoji1]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dziś ok. 6:30 Lolo-KrK stał bezpośrednio za mną na światłach przed skrzyżowaniem z Andersa. Mrugałem awaryjkami patrząc w lusterko ale zero odzewu. Mam srebrne klubowe ramki i pewnie nie zjarzył :facepalm: Potem ja w prawo a Lolo prosto i tyle go widzieli.... Wypatrywałem go jeszcze na Al. Róż ale nie było...

Edytowane przez BrunoNH

Opublikowano

Dziś ok. 6:30 Lolo-KrK stał bezpośrednio za mną na światłach przed skrzyżowaniem z Andersa. Mrugałem awaryjkami patrząc w lusterko ale zero odzewu. Mam srebrne klubowe ramki i pewnie nie zjarzył :facepalm: Potem ja w prawo a Lolo prosto i tyle go widzieli.... Wypatrywałem go jeszcze na Al. Róż ale nie było...

Oj bruno bruno:-) dawałeś awaryjkami a ja długimi, miałem trąbnąą ale myślałem że widziałeś :-) później jak sie zrównaliśmy to patrzyłem na ciebie i machałem ręką-co jak co ale ciebie wszedzie poznam :-) dziś jechałem na zielone dlatego nie było mnie na al róż, trzeba by wkońcu na jakąś pianke iść:-)
Opublikowano

Dziś ok. 6:30 Lolo-KrK stał bezpośrednio za mną na światłach przed skrzyżowaniem z Andersa. Mrugałem awaryjkami patrząc w lusterko ale zero odzewu. Mam srebrne klubowe ramki i pewnie nie zjarzył :facepalm: Potem ja w prawo a Lolo prosto i tyle go widzieli.... Wypatrywałem go jeszcze na Al. Róż ale nie było...

Oj bruno bruno:-) dawałeś awaryjkami a ja długimi, miałem trąbnąą ale myślałem że widziałeś :-) później jak sie zrównaliśmy to patrzyłem na ciebie i machałem ręką-co jak co ale ciebie wszedzie poznam :-) dziś jechałem na zielone dlatego nie było mnie na al róż, trzeba by wkońcu na jakąś pianke iść:-)

Popieram wniosek :drinks:

Stałeś za mną tak blisko, że nie widziałem świateł ale to 6:30 rano i po 12h byłem więc nie czaiłem bazy :facepalm: Przyznaj się po bacie poznałeś :wink:

Inni mnie nie poznają przez srebrne ramki, tyle już klubowych :a4fan: mijałem i nikt nie machał, nie pozdrawiał :cry:

Edytowane przez BrunoNH

Opublikowano

Dziś ok. 6:30 Lolo-KrK stał bezpośrednio za mną na światłach przed skrzyżowaniem z Andersa. Mrugałem awaryjkami patrząc w lusterko ale zero odzewu. Mam srebrne klubowe ramki i pewnie nie zjarzył :facepalm: Potem ja w prawo a Lolo prosto i tyle go widzieli.... Wypatrywałem go jeszcze na Al. Róż ale nie było...

Oj bruno bruno:-) dawałeś awaryjkami a ja długimi, miałem trąbnąą ale myślałem że widziałeś :-) później jak sie zrównaliśmy to patrzyłem na ciebie i machałem ręką-co jak co ale ciebie wszedzie poznam :-) dziś jechałem na zielone dlatego nie było mnie na al róż, trzeba by wkońcu na jakąś pianke iść:-)

Popieram wniosek :drinks:

Stałeś za mną tak blisko, że nie widziałem świateł ale to 6:30 rano i po 12h byłem więc nie czaiłem bazy :facepalm: Przyznaj się po bacie poznałeś :wink:

Inni mnie nie poznają przez srebrne ramki, tyle już klubowych :a4fan: mijałem i nikt nie machał, nie pozdrawiał :cry:

Może i po bacie :-) ale tak blisko siebie mieszkamy że niema możliwości na siebie nie wpaść :-) ja też wracałem z roboty tylko że po 15h :( dramatycznie się wraca po tylu godzinach,ja zawsze włanczam sobie muze na pół full żeby się pobudzić :-)
Opublikowano

Pozdrawiam kierownika z czarnej b6 sedan na klubowych ramkach. Przejeżdżałeś przed chwilą przez brzesko obok pizzeri Bell ;)

Opublikowano

Dziś ok. 6:30 Lolo-KrK stał bezpośrednio za mną na światłach przed skrzyżowaniem z Andersa. Mrugałem awaryjkami patrząc w lusterko ale zero odzewu. Mam srebrne klubowe ramki i pewnie nie zjarzył :facepalm: Potem ja w prawo a Lolo prosto i tyle go widzieli.... Wypatrywałem go jeszcze na Al. Róż ale nie było...

Oj bruno bruno:-) dawałeś awaryjkami a ja długimi, miałem trąbnąą ale myślałem że widziałeś :-) później jak sie zrównaliśmy to patrzyłem na ciebie i machałem ręką-co jak co ale ciebie wszedzie poznam :-) dziś jechałem na zielone dlatego nie było mnie na al róż, trzeba by wkońcu na jakąś pianke iść:-)

Popieram wniosek :drinks:

Stałeś za mną tak blisko, że nie widziałem świateł ale to 6:30 rano i po 12h byłem więc nie czaiłem bazy :facepalm: Przyznaj się po bacie poznałeś :wink:

Inni mnie nie poznają przez srebrne ramki, tyle już klubowych :a4fan: mijałem i nikt nie machał, nie pozdrawiał :cry:

Może i po bacie :-) ale tak blisko siebie mieszkamy że niema możliwości na siebie nie wpaść :-) ja też wracałem z roboty tylko że po 15h :( dramatycznie się wraca po tylu godzinach,ja zawsze włanczam sobie muze na pół full żeby się pobudzić :-)

O tej godzinie to jeszcze spoko bo korków niema, gorzej jest przed 7 i po jak człowiek zasypia za kółkiem...

Opublikowano

czyje?? :)

s_Y1dc_rh_IDNsl_BCp_ky_WBqkbl_Ac7rci_V8_

Opublikowano

Czarna A4 B7 mocna gleba i koło puszczałem pod McDonalnd w Oświęcimiu SK 999GC

Opublikowano

Lolo często cie widzę pod Rometem na czyżyńskim :-) skutery sprzedajesz?

Opublikowano

Lolo często cie widzę pod Rometem na czyżyńskim :-) skutery sprzedajesz?

Niestety nie:-) wpadam na budowe co 3-4 dni na magazyn z materiałami itd
Opublikowano

Pozdrawiam kierownika pięknej czarnej na ślicznej feldze . Zapakowana na rondzie Czyżyńskim.

Pozdrowienia dla kierowniczki czarnego sedana b5 KRA 3358A .Widziana na parkingu Carrefour.

Parking Plaza. Śliczna bestia KR 9C767. Pozdrowionko.

Edytowane przez jacek70

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika pięknej czarnej na ślicznej feldze . Zapakowana na rondzie Czyżyńskim.

Pozdrowienia dla kierowniczki czarnego sedana b5 KRA 3358A .Widziana na parkingu Carrefour.

Parking Plaza. Śliczna bestia KR 9C767. Pozdrowionko.

Czarnula z ronda moja :-) ale czy taka piękna :-) 2 tygodnie myjni nie widziała :-)
Opublikowano

Pozdrawiam kierownika pięknej czarnej na ślicznej feldze . Zapakowana na rondzie Czyżyńskim.

Pozdrowienia dla kierowniczki czarnego sedana b5 KRA 3358A .Widziana na parkingu Carrefour.

Parking Plaza. Śliczna bestia KR 9C767. Pozdrowionko.

Czarnula z ronda moja :-) ale czy taka piękna :-) 2 tygodnie myjni nie widziała :-)

Pozdrawiam kierownika pięknej czarnej na ślicznej feldze . Zapakowana na rondzie Czyżyńskim.

Pozdrowienia dla kierowniczki czarnego sedana b5 KRA 3358A .Widziana na parkingu Carrefour.

Parking Plaza. Śliczna bestia KR 9C767. Pozdrowionko.

Czarnula z ronda moja :-) ale czy taka piękna :-) 2 tygodnie myjni nie widziała :-)
Felga robi robotę , a brudu nie widziałem bo to był moment.
Opublikowano

Pozdrawiam kierownika pięknej czarnej na ślicznej feldze . Zapakowana na rondzie Czyżyńskim.

Pozdrowienia dla kierowniczki czarnego sedana b5 KRA 3358A .Widziana na parkingu Carrefour.

Parking Plaza. Śliczna bestia KR 9C767. Pozdrowionko.

Czarnula z ronda moja :-) ale czy taka piękna :-) 2 tygodnie myjni nie widziała :-)

Pozdrawiam kierownika pięknej czarnej na ślicznej feldze . Zapakowana na rondzie Czyżyńskim.

Pozdrowienia dla kierowniczki czarnego sedana b5 KRA 3358A .Widziana na parkingu Carrefour.

Parking Plaza. Śliczna bestia KR 9C767. Pozdrowionko.

Czarnula z ronda moja :-) ale czy taka piękna :-) 2 tygodnie myjni nie widziała :-)
Felga robi robotę , a brudu nie widziałem bo to był moment.
Dzieki :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.