Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde, mogłem wpaść moim czarnym B6, bo akurat ze Złocienia jestem ;P.

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hehe właśnie szukałem na parkingu jakieś B6 bo tylko tego modelu brakowało

Edytowane przez Lolo-Krk

Opublikowano

Fantowski dzisiaj 13.05.2016 obwodnica Krakowa Bronowice dwie czarne B6-tki drzwi w drzwi ;)

Fantowski dzisiaj 13.05.2016 obwodnica Krakowa Bronowice dwie czarne B6-tki drzwi w drzwi ;)

:wink:

Opublikowano

Pół godziny temu Kularesko na al. Jana Pawła II :hi:

Opublikowano

Dziś pod Ikeą ok.19, Pozdrawiam właściciela, bardzo ładnie furka się prezentuje. Na KCH a nie spotkałem wcześniej, dziwne :)
DSC_0139.jpg

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę z A4 B6 Avanta widzianego na Tischnera stojącego w korku na światłach, jakieś pół godziny temu.

O ile dobrze pamiętam to tablice: KR z cyferkami 4 7 5 i literką V, nie pamiętam kolejności :decayed:

Edytowane przez xelu

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Homiczek widziany chwile temu na ul. Mikołajczyka. Już z ronda widziałem fure,tak się błyszczy:) Pozdrawiam

Opublikowano

W nawiązaniu do: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/39704-all-nowy-warsztat-janusza-i-wojtka/page-2#entry4851345

Dziś byłem po odbiór swojej A4'ki (wymiana tarcz i klocków na tylnej osi) i zastałem taki widok:

https://www.dropbox.com/s/kvbe37t87ylff31/2016-06-09%2016.58.55.jpg?dl=0

Pozdrawiam właścicieli stojących tam Audiczek :-)

-update:

I taki mały bonusik:D

https://www.dropbox.com/s/bxtbwm46shbjhyj/2016-06-09%2020.13.02.jpg?dl=0

Edytowane przez xelu

Opublikowano

Dziś koło 18 w Łącku koło stacji widziano b7 Avant na klubowych KTT

Opublikowano

~ 15.00 Al. Pokoju - Dywizjonu 308, rubinowe B6 Avant, KR 665xx ,1.8T ( sądząc po wydechu ), klubowe ramki, pani w blond włosach za kierownicą :P.

Edytowane przez X18XET

Opublikowano

Szare B6Q teraz przy placu ibramowskim :-) Dzięki za wpuszczenie :-)

Naciapane z bagażnika...

Opublikowano

Moje, nie ma problemu ;)

Opublikowano

We wtorek przed meczem przy Lidlu na Kurdwanowie Miedziana Fabia na naszych ramkach KR891SV. Kierowniczka w rudych włosach...

79a0a7450d19493cmed.jpg

Edytowane przez BrunoNH

Opublikowano

Hehe wlosy zrobila pod kolor auta ?

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dziś widziane białe b7 na klubowych ramkach No w Zabrzeży, a z 2 dni temu czarne q7 na Kli w Łącku

Edytowane przez siara

Opublikowano

Hehe wlosy zrobila pod kolor auta ?

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Albo auto kupiła pod kolor włosów...

Opublikowano

kim był kolega z czarnej b5 na ramkach klubowych spotkany dziś pod galeria w Nowym Sączu? Nie było za bardzo czasu więcej pogadać, bo córce już się nudziło na zakupach...

A przed Łąckiem widziane czarne b6 Avant też na klubowych

No i Czikita jadący za mną jakas czerwona b5

Edytowane przez siara

Opublikowano

kim był kolega z czarnej b5 na ramkach klubowych spotkany dziś pod galeria w Nowym Sączu? Nie było za bardzo czasu więcej pogadać, bo córce już się nudziło na zakupach...

A przed Łąckiem widziane czarne b6 Avant też na klubowych

No i Czikita jadący za mną jakas czerwona b5

przecież cziki ma żółto-szaro-czerwone rs4 :wink:

Opublikowano

Jechał jako pasażer w czerwonym b5 z kwadratowa rejka z przodu

Normalnie jakiś wysyp na klubowych ramkach. Dziś spotkałem b7 czarną na KLI i szarą "s4" amerykę w Starym Sączu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.