Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś Wieliczka W. Pola czarna B7 na klubowych ramkach na bocznych trójkątnych szybkach biały napis Quattro a końcówki wydechu ponad fi 100 :) pozdrawiam ja swoją zostawiłem trzy miejsca dalej ..

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 276 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

IMG_20180104_160818.jpg

"takie tam b5" dzisiaj stało w bonarce na parkingu :wink:

Opublikowano
2 godziny temu, Me.how napisał:

"takie tam b5" dzisiaj stało w bonarce na parkingu :wink:

 @radimm :)

Opublikowano
3 godziny temu, Me.how napisał:

IMG_20180104_160818.jpg

"takie tam b5" dzisiaj stało w bonarce na parkingu :wink:

 

54 minuty temu, Radekst napisał:

 

 

taki brudas, że aż wstyd się przyznawać :decayed:

Pozdro Chłopaki :hi:

Opublikowano

Ale za to jak zadupca :kox:

Opublikowano

nie widać ze brudny taka perspektywa zdjęcia i cień pada..:D

Opublikowano
3 godziny temu, Karasik2 napisał:

nie widać ze brudny taka perspektywa zdjęcia i cień pada..:D

haha Michał miał filtr "retro" uruchomiony podczas robienia zdjęć :decayed:

Opublikowano
4 godziny temu, radimm napisał:

haha Michał miał filtr "retro" uruchomiony podczas robienia zdjęć :decayed:

własnie taki miał być efekt :decayed: , dlatego wyciągnąłem  też kratki ze zderzaka  :grin::grin::grin:  ,  szkodza że nie zrobiłem zdjęcia od boku....chyba amory masz wylane :D:D bo dość nisko siedzi :D:D  , pozdro

Opublikowano

Wczoraj ~17.30 widziane na Nowohuckiej czarne B7 w sedanie. Pozdro dla kierownika :hi:

Opublikowano

dzisiaj, ok 16.00 na powstańców śląskich :wink:

IMG_20180116_154756.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

wczoraj tj 31.01, na Opolskiej przed godz. 18, widziane szare b7 avant na avusach III , pozdro :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzisiaj po 7, od Borkowskiej do Babińskiego niebieskie B8 KSU na klubowych ramkach :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pozdro dla kierownika b6 avant na KWA widzianego dziś koło 11.15 na ul lwowskiej w Wadowicach :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

dzisiaj rano b6 sedan niebieski s-line  Kr.....30 ,kółko 18/19 z a8 ? w polerce , jechała ul,Krzywdy-kuklińskiego :wink:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika srebrnej b5 na ramkach klubowych KR 2A034 jechałem za Tobą do wielickiej :hi:

 

deb591e889b8f32c88aa0eabfb15c6f8.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Pozdrowienia dla otrąbionego dziś rano ok 7:40 na wysokości "Skoda Porsche Bronowie" srebrnego Avanta B7 bodajże na podkarpackich numerach. :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

 

Dzisiaj po 16,widziany Shadow od kuklinskiego-nowohucka-wielicka?

Opublikowano
 
Dzisiaj po 16,widziany Shadow od kuklinskiego-nowohucka-wielicka[emoji6]
Puściłem awaryjne [emoji846]

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kogo wczoraj goniłem w pięknej A6-tce na telewizyjnej/ Nowohuckiej? ;)

Proszę się nie ścigać z motocyklistami bo tym bardziej ja nie dam rady ;)

Opublikowano
3 godziny temu, countryFan napisał:

Kogo wczoraj goniłem w pięknej A6-tce na telewizyjnej/ Nowohuckiej? ;)

Proszę się nie ścigać z motocyklistami bo tym bardziej ja nie dam rady ;)

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.