Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] 2.0 TDI & Viaken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy fejsem od viakena (vag-com 3.112) połączę się z silnikiem 2.0 TDI?

Opublikowano

Czy fejsem od viakena (vag-com 3.112) połączę się z silnikiem 2.0 TDI?

tak.... auta grupy vag

Opublikowano
  • Autor

a próbowałeś, bo z 3.0TDI nie da się :confused4:

Opublikowano

Będzie problem będziesz potrzebował coś z can-em

Opublikowano

Będzie problem będziesz potrzebował coś z can-em

silnik pójdzie

Opublikowano

Będzie problem będziesz potrzebował coś z can-em

silnik pójdzie

skad ta pewnosc ... ?

[bo moim skromnym :wink4: zdaniem nie pojdzie ,ale moge sie mylic :naughty:]

Opublikowano

Walczyłem takim zestawem z 2.0TDI i nic, nie pamiętam dokładnie ale z czymś się łączył po czym wywalał błąd.

Opublikowano
  • Autor

czyli jednak trzeba hexa :/

Opublikowano

czyli jednak trzeba hexa :/

oczywiscie .... :wink4:

Opublikowano

Będzie problem będziesz potrzebował coś z can-em

silnik pójdzie

skad ta pewnosc ... ?

[bo moim skromnym :wink4: zdaniem nie pojdzie ,ale moge sie mylic :naughty:]

ty się nie mylisz :no: .... ja tak :tongue4:...

2.0 tdi ..pójdzie motorownia>> i nic więcej.... bez BS

PS. kolega spytał o silnik :mysli:

Patrzyłeś na to...http://www.a4-klub.pl/smf/inne_prosba_o_analize_bledow-t42796.0.html

Proszę kolego ...chociaż jakaś porada ;(

:hi:

Głównie chodzi o tabelki :notworthy:

Opublikowano

2.0 tdi ..pójdzie motorownia>> i nic więcej.... bez BS

PS. kolega spytał o silnik :mysli:

zapinales takiego 2.0 TDI fejsem od Viaken'a .... ?

Patrzyłeś na to...http://www.a4-klub.pl/smf/inne_prosba_o_analize_bledow-t42796.0.html

Proszę kolego ...chociaż jakaś porada ;(

:hi:

Głównie chodzi o tabelki :notworthy:

cos tam napislaem ... i juz wypatruje listonosza ze skrzynka browca dla mnie .... :naughty:

Opublikowano

2.0 tdi ..pójdzie motorownia>> i nic więcej.... bez BS

PS. kolega spytał o silnik :mysli:

zapinales takiego 2.0 TDI fejsem od Viaken'a .... ?

Patrzyłeś na to...http://www.a4-klub.pl/smf/inne_prosba_o_analize_bledow-t42796.0.html

Proszę kolego ...chociaż jakaś porada ;(

:hi:

Głównie chodzi o tabelki :notworthy:

cos tam napislaem ... i juz wypatruje listonosza ze skrzynka browca dla mnie .... :naughty:

Oczywiście.. browiec sie należy...

niech GÓRU da namiary na PW. napewno przyjdzie!!!!!!

PS. SPANKI -a tabelki ..... będą dwie skrzynki [br]Dopisany: 27 Sierpień 2008, 19:32 _________________________________________________

Będzie problem będziesz potrzebował coś z can-em

silnik pójdzie

skad ta pewnosc ... ?

[bo moim skromnym :wink4: zdaniem nie pojdzie ,ale moge sie mylic :naughty:]

pójdzie

tak jak napisałem " motorownia" i nic więcej.... bez BS

Opublikowano

pójdzie

tak jak napisałem " motorownia" i nic więcej.... bez BS

a ja zadałem pytanie ... zapinales takiego Viakenowskim fejsem ... ?[br]Dopisany: 27 Sierpień 2008, 20:32 _________________________________________________

PS. SPANKI -a tabelki ..... będą dwie skrzynki

tabelki wszedzie sa takie same ... :naughty:

Opublikowano

pójdzie

tak jak napisałem " motorownia" i nic więcej.... bez BS

a ja zadałem pytanie ... zapinales takiego Viakenowskim fejsem ... ?[br]Dopisany: 27 Sierpień 2008, 20:32 _________________________________________________

PS. SPANKI -a tabelki ..... będą dwie skrzynki

tabelki wszedzie sa takie same ... :naughty:

ad1 nie...ale od polski vag 2.5(fejs) reszta vag 311.2...taka hybrydka :wink4:

PS. spanki dawaj adresik na pw. a będzie tak jak pisawszy :naughty::decayed:

pozdrawia Paweł

Opublikowano
  • Autor
ad1 nie...ale od polski vag 2.5(fejs) reszta vag 311.2...taka hybrydka

możesz to wyjaśnić :mysli:

Opublikowano
ad1 nie...ale od polski vag 2.5(fejs) reszta vag 311.2...taka hybrydka

możesz to wyjaśnić :mysli:

http://www.obd2.pl/ - o interfejsy tej firmy chodzi.

Opublikowano

tabelki wszedzie sa takie same ... :naughty:

tabelki może tak :wink4:.. ale interpretacja inna :decayed:

PS. spanki dawaj adresik na pw. a będzie tak jak pisawszy naughty decayed

pozdrawia Paweł

Nie żartowałem :no: będe w warszawce 11.11.08 .. u ciociuni :kox:

[br]Dopisany: 28 Sierpień 2008, 20:32 _________________________________________________

ad1 nie...ale od polski vag 2.5(fejs) reszta vag 311.2...taka hybrydka

możesz to wyjaśnić :mysli:

http://www.obd2.pl/ - o interfejsy tej firmy chodzi.

tak.. :wink4:

Opublikowano
ad1 nie...ale od polski vag 2.5(fejs) reszta vag 311.2...taka hybrydka

możesz to wyjaśnić :mysli:

http://www.obd2.pl/ - o interfejsy tej firmy chodzi.

a to ciekawe ..... :mysli: no ale jak mowice ze pojdzie ...

PS. spanki dawaj adresik na pw. a będzie tak jak pisawszy naughty decayed

pozdrawia Paweł

Nie żartowałem :no: będe w warszawce 11.11.08 .. u ciociuni :kox:

mam rozne adresy ... :wink4: [daj spokoj,zartowalem z tym browcem :tongue4:]

Opublikowano

PS. spanki dawaj adresik na pw. a będzie tak jak pisawszy naughty decayed

pozdrawia Paweł

Nie żartowałem :no: będe w warszawce 11.11.08 .. u ciociuni :kox:

mam rozne adresy ... :wink4: [daj spokoj,zartowalem z tym browcem :tongue4:]

no to szkoda ;(

myślałem że poznam osobiście :confused4:

Pozdrawiam

Opublikowano

myślałem że poznam osobiście :confused4:

Pozdrawiam

jak bedziesz wyjezdzal do ciociuni to daj znac ... [ja sie nie ukrywam ... :naughty:]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.