Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, kiedyś w pierwszym poście był opis step by step jak podpiąć instalację, a teraz go nie ma czy nie mogę znaleźć ?? Zamówiłem gotową wiązkę i czekam na przyciski, ale bez tego opisu nie ogarnę :(

Kolego gdzie kupiłeś wiązke? Kufatec czy gdzieś w PL?

Opublikowano

Panowie, kiedyś w pierwszym poście był opis step by step jak podpiąć instalację, a teraz go nie ma czy nie mogę znaleźć ?? Zamówiłem gotową wiązkę i czekam na przyciski, ale bez tego opisu nie ogarnę :(

Kolego gdzie kupiłeś wiązke? Kufatec czy gdzieś w PL?

Kupiłem na ebayu: http://www.ebay.co.uk/itm/Cable-Set-Drive-Select-Audi-A4-8K-A5-8T-Q5-8R-4179-/261421554883?ssPageName=ADME:L:OC:CA:3160

Edytowane przez cichy193

Opublikowano

bit 7 ----> 00000000 <---- to jest bit 0

W sensie Byte 7 i 00000000 - to jest bit 0, bo nie bardzo rozumiem... :D

Czy mam po prostu przepisać binary z Twojego screena i wpisać 00010111?

10565952_776951078992929_1109525531_n.jp

Hm....chyba rysunek już nie potrzebny. Tak czy inaczej niech zostanie dla potomnych ;)

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Czy ktoś może wkleić foty którędy pociągnąć wiązkę i jak to podłączyć ?

Opublikowano

Czy ktoś może wkleić foty którędy pociągnąć wiązkę i jak to podłączyć ?

Tutaj masz ładny film jak Pan Helmut podłącza :)

Opublikowano

Widzialem :) go dzisiaj 2 razy i chyba sie zaczne niemieckiego uczyc :)

Opublikowano

Film wszystko pokazuje.
Nie trzeba znac niemieckiego.

Nawet po Chińsku wszystko byloby wiadomo.

Opublikowano

Widzialem :) go dzisiaj 2 razy i chyba sie zaczne niemieckiego uczyc :)

Tak jak napisał simon__75, film pokazuje wszystko. A jakieś inne zawiłości z wtyczkami, masą itp. Znajdziesz w tym temacie, to tylko 24 strony :)

Czytałem cały temat 2 dni temu, i jest w nim absolutnie wszystko co trzeba wiedzieć :)

Opublikowano

Jak ogarnę na pewno się pochwalę :)

Opublikowano

Wczoraj dokladalem modul przyciskow ,pozniej kodowanie i wszystko dziala.

Tylko ja zasilanie podlaczylem tak jak jest fabrycznie ,czyli z prawej strony.

Helmutowi z tego filmiku chyba sie nie chcialo schowka odkrecic ;)

Opublikowano

Wczoraj dokladalem modul przyciskow ,pozniej kodowanie i wszystko dziala.

Tylko ja zasilanie podlaczylem tak jak jest fabrycznie ,czyli z prawej strony.

Helmutowi z tego filmiku chyba sie nie chcialo schowka odkrecic ;)

Nie w każdym aucie da się podłączyć z prawej strony, u mnie brak zasilania (blaszki) w tym miejscu i musiałem podciągnąć na lewą stronę

Opublikowano

Czy mógłby ktoś podać numer przełącznika ADS, do A4 2011 (przed lift) z radiem concert?

Gdzieś wcześniej czytałem że poliftowy nie będzie pasował. Więc wolę się upewnić przed zamówieniem :)

Opublikowano

Czy mógłby ktoś podać numer przełącznika ADS, do A4 2011 (przed lift) z radiem concert?

Gdzieś wcześniej czytałem że poliftowy nie będzie pasował. Więc wolę się upewnić przed zamówieniem :)

8K0 959 673 E V10 Czarny.

Opublikowano

A gdzie takie cus można kupić ? I za jaki szmalec ?

Opublikowano

Wczoraj dokladalem modul przyciskow ,pozniej kodowanie i wszystko dziala.

Tylko ja zasilanie podlaczylem tak jak jest fabrycznie ,czyli z prawej strony.

Helmutowi z tego filmiku chyba sie nie chcialo schowka odkrecic ;)

Nie w każdym aucie da się podłączyć z prawej strony, u mnie brak zasilania (blaszki) w tym miejscu i musiałem podciągnąć na lewą stronę

U mnie tez brak z prawej strony - dlatego wszystko poleciało na stronę lewą ;)

Opublikowano

A gdzie takie cus można kupić ? I za jaki szmalec ?

Na Aledrogo znajdziesz 40 - 120zł

Czy mógłby ktoś podać numer przełącznika ADS, do A4 2011 (przed lift) z radiem concert?

Gdzieś wcześniej czytałem że poliftowy nie będzie pasował. Więc wolę się upewnić przed zamówieniem :)

8K0 959 673 E V10 Czarny.

Hohe ten numer co napisałes to włącznik na lewą stronę jeśli się nie mylę, jeśli chłopak ma PDC po lewej to będzie też musiał zakupić PDC na prawą stronę.

Innym wyjściem jest zakup ADS od angola na prawa stronę 8K2 959 674 E V10

Opublikowano

Ten przycisk jest na środku obok lewarka przy braku mmi.

I jest taki sam przy rhd i lhd.

Opublikowano

Z tymi przyciskami na Allegro nie jest tak prosto. Ja wrzuciłem ze dwa miesiące temu "8K1 959 673E" do ulubionych i dopiero w zeszłym tygodniu pojawiła się jedna sztuka za 100 zł :) Oczywiście jest już u mnie :)

Edytowane przez sowiq

Opublikowano

Ja kupilem razem z ramką, mam nadzieję, że kolega wie, że musi zmienić ramkę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.