Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przycisk mam tylko od esp i jest bliżej kierowcy

Opublikowano

Czy jak zrobię kodowanie to będzie mi się wyświetlało wszystko na ekranie nawigacji a przycisk esp muszę zmienić na numer taki jak w pierwszym watku

Opublikowano

Czy jak zrobię kodowanie to będzie mi się wyświetlało wszystko na ekranie nawigacji a przycisk esp muszę zmienić na numer taki jak w pierwszym watku

mozesz zrobic tak jak opisane jest to w 1 poscie zmieniajac tez przycisk ESP na prawa strone wtedy ADS masz z lewej

Opublikowano

O jakim nr szukać przycisku ads

Opublikowano

O jakim nr szukać przycisku ads

...... przeciez jest to opisane w 1 poscie :banan:

. ADS przełącznik MODUŁ : 8K1 959 673 E V10 (LHD)

ESP tylko:

- 8K2 959 674

Opublikowano

u mnie na wlepce nie ma ani 1N1 ani 1N3????

posted from my mobile

Opublikowano

u mnie na wlepce nie ma ani 1N1 ani 1N3????

oczywiscie ze nie ma :wink: ....... w POLIFCIE czyli 2012-2015 jest 1N8

- elektromechaniczne wspomaganie adres sterownika 44

Opublikowano

u mnie na wlepce nie ma ani 1N1 ani 1N3????

oczywiscie ze nie ma :wink: ....... w POLIFCIE czyli 2012-2015 jest 1N8

- elektromechaniczne wspomaganie adres sterownika 44

czyli lepiej, czy gorzej? ktore lepsze i czy coś da się z tym zrobić?

posted from my mobile

Opublikowano

.... no ale co chcesz z tym wspomaganiem zrobic ?



w Polifcie kazda B8 ma to na wyposzaeniu :hi:

Opublikowano

czy jak mam mmi3g high przy uruchomieniu ADS bede mial menu tylko tekstowe czy wizualizacja tez bedzie ? narazie wszytsko urchomilem tak jak w pierwszym poscie, jeszcze tylko musze przyciski podokladac i pozamieniac stronami . lepiej przewody po stronie kierowcy czy pasazera ciagnac ?

Opublikowano

Łatwiej po stronie kierowcy, bo i tak musisz do MCE kable dać, tuż obok masz bezpieczniki a niżej masa. Tylko 3 plastiki do zdjęcia.

Ale w oryginalne prąd idzie z prawej.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, w A4 B8, miałem problemy z taśmą, udało się jej rozwiązać ale wydaje mi się że po zmianie albo już w trakcie jak nie działała układ kierowniczy zaczął działać bardzo lekko.

Jeżdżę prawie cały czas na dynamicznym bo na auto czy comfort za lekko działa kierownica i jeździ się aż nie przyjemnie. Czy można gdzieś ustawić poziom jej "wspomagania", coś zresetować ? Czy może szukać problemu w servotronicu ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

witam mam pytanie, a wiec zalozylem dzis modul ADS oczywiscie podlaczone i zakodowane tak jest opisane w watku?

kostka od ads

Pin 1 zasilanie  - do bezpiecznikow

Pin 2 sterowanie - do 16 pinowej kostki zmostkowalem z 4pinem kolor zolto czarny

pin3 masa -do slupka po stronie kierowcy.

podswietlenie i przelaczanie modulu dziala w przelaczniku ale na mmi sie nie zmienia np: na przelaczniku jest podswietlone auto , a na mmi jest dynamic, czy niepowinno  byc ze jesli sie zmieniam na auto w przelaczniku na mmi tez powinno pokazywac to samoczyli auto.

w kanalach 63,64,65,66 ustawione ma wszedzie 4, np podczas jazdy ustawie tryb  np: tryb auto, comfort lub dynamic wszystko sie podswietla, jak zgasze auto to po ponownym uruchomieniu  na module zapala sie mocniej tryb indwidual.

Czy w kanalach jesli mam modul adsu powinno byc ustawione

63 - 1,

64 - 2,

65 - 3,

66 - 4

czy mogl by to ktos wyjasnic bo watek czytalem caly od poczatku do konca, auto jest z 08.2011 r mmi mam 3g high? nie wiem juz sam czy dobrze zrobilem czy nie ? dziekuje pozdrawim

Opublikowano

Czytamy ze zrozumieniem.

 

Cytuj

Po założeniu przełącznika ADS musimy zmienić kodowanie:
STG 09 (Bordnetz)
STG Anpassung -> Funktion 10
Security Acces Code 20113
KANAŁY 63,64,65,66

1 = Comfort 63
2 = Auto (Standard)64
3 = Dynamik 65
4 = Individual 66

 

Edytowane przez komoornik

Opublikowano
3 godziny temu, komoornik napisał:

Czytamy ze zrozumieniem.

 

 

To juz ustawilem ale sie nic nie zmienilo na panelu sie zmieniaja ustawienia a na mmi nie ,?umnie jeszcze jest blad : jak go kasuje to wraca znow gdzie jest problem

1 Fault Found:
03207 - Charisma Switch Module
004 - No Signal/Communication
Freeze Frame:
Fault Status: 00100100
Fault Priority: 3
Fault Frequency: 1
Reset counter: 110 

Opublikowano

Brak komunikacji z przyciskiem.

Pewnie coś nie tak z podłączeniem do MCE.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam

Czy ktoś może wyjaśnić o co chodzi z tym kodowaniem

BYTE 8 bit 4 zmiana 0 na 1 ( ADS ) * jesli nie posiadamy to nie kodujemy ????

chcę zakodować ADS i do końca nie wiem czy powinienem zrobić to kodowanie.

Mój Kod przekładni servotronic 1N3 .

Chcę zakodować silnik i servotronic na razie bez przycisków.

MMI 3G Basic

 

Opublikowano
8 godzin temu, kojote38 napisał:

Witam

Czy ktoś może wyjaśnić o co chodzi z tym kodowaniem

BYTE 8 bit 4 zmiana 0 na 1 ( ADS ) * jesli nie posiadamy to nie kodujemy ????

chcę zakodować ADS i do końca nie wiem czy powinienem zrobić to kodowanie.

Mój Kod przekładni servotronic 1N3 .

Chcę zakodować silnik i servotronic na razie bez przycisków.

MMI 3G Basic

 

A skąd to wytrzasnąłeś? Bo ja w 2. poście widzę coś takiego:

Cytuj

BYTE 8 bit 4 zmiana 0 na 1 ( ADS )

BYTE 8 bit 5 zmiana 0 na 1 ( Sportowy dyferencjał QUATTRO) * jesli nie posiadamy to nie kodujemy

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.