Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to fakt - autko ogólnie jest niższe od A4 i zdecydowanie niżej sie siedzi

Opublikowano

ale to na plus chyba :decayed:........

Opublikowano
to fakt - autko ogólnie jest niższe od A4 i zdecydowanie niżej sie siedzi

W/g mnie siedzi sie wyżej niz w a4 przez to ze fotel w a5 ma mniejszy zakres regulacji góra dół , ale samo auto jest niższe od a4

Opublikowano

Może też zależy jaki fotel. U siebie mam wrażenie że trę d*pą o asfalt, a odbieranie zamówienia z McDrive wygląda jakby wyciągał ręcę do Boga :wink:

Opublikowano

Sportowe mam u siebie i sportowe były w a4 którym ostatnio jeździłem i w a4 był większy zakres regulacji ... No chyba ze mi sie zdaje

Opublikowano

Piękna! Zazdraszczam... Felga też wygląda mega zacnie.

Opublikowano
Drzwi bez ramek cieszą jak małego dziecka lizak :decayed:

http://images64.fotosik.pl/882/efecaa4516863dddm.jpg

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

Graty zakupu :thumbup1: wypas ma .

ADS :kox:

a co to jest

:decayed:

Grzesiu musisz mi dać instrukcje co do kilku gratów

:arrow2::arrow2::arrow2:http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/odblokowanie-audi-drive-select-323249/index4.html#post4182225

jak masz webasto to i wentylacja jest na lato :wink:

webasto jest - jeszcze jakiś pilot mi do tego dali - najpierw myślałem że to od TV :decayed:

Grzesiu - i od razu pytanko - w DE TV śmigało a w PL brak obrazu - coś tam się przestawia

Gratulacje odnośnie zakupu, Miron-wybór mega!

co do drzwi bez ramek- robią w tym aucie chyba całą robotę ! też mi się to w tym modelu podoba,tym bardziej że jest 5 drzwiowe-super.

Muszę kiedyś na zlota przyjechać i na żywo to zobaczyć, jak najszybciej !!!

Opublikowano

Gratki nowego nabytku fajnie ze przynajmniej inny kolor ;)

Opublikowano
  • Autor
Sportowe mam u siebie i sportowe były w a4 którym ostatnio jeździłem i w a4 był większy zakres regulacji ... No chyba ze mi sie zdaje

ja dzisiaj miałem furki obok siebie - był też nie związany z marką znajomy i też stwierdził że w A5 siedzi się jak na ziemi - jak otworzył drzwi to rękami po ziemi szurał

Opublikowano

Mirek gratulacje zakupu. piękna sztuka ... bezawaryjności życzę :wink:

a co do rotorów o których tu trochę pisane już zostało moim zdaniem będzie ogień do białej budy :jerk:

Opublikowano
Mirek gratulacje zakupu. piękna sztuka ... bezawaryjności życzę :wink:

a co do rotorów o których tu trochę pisane już zostało moim zdaniem będzie ogień do białej budy :jerk:

+ 1 :thumbup1:

Opublikowano
Sportowe mam u siebie i sportowe były w a4 którym ostatnio jeździłem i w a4 był większy zakres regulacji ... No chyba ze mi sie zdaje

ja dzisiaj miałem furki obok siebie - był też nie związany z marką znajomy i też stwierdził że w A5 siedzi się jak na ziemi - jak otworzył drzwi to rękami po ziemi szurał

No to widac mi sie zdawało

Opublikowano
Sportowe mam u siebie i sportowe były w a4 którym ostatnio jeździłem i w a4 był większy zakres regulacji ... No chyba ze mi sie zdaje

ja dzisiaj miałem furki obok siebie - był też nie związany z marką znajomy i też stwierdził że w A5 siedzi się jak na ziemi - jak otworzył drzwi to rękami po ziemi szurał

hmmm ten ....:mysli:

0001BUC7TGUTOVD9-C116.jpg

:decayed:

Opublikowano

no chyba to musiał być on :decayed:

Skoro w A5 szura się rekami po ziemi to co się dzieje w lambo :P

Opublikowano
no chyba to musiał być on :decayed:

Skoro w A5 szura się rekami po ziemi to co się dzieje w lambo :P

Łokcie obdarte od wsiadania :decayed:

Opublikowano
  • Autor

u mnie to może być częściowo spowodowane zawieszeniem - 40mm

Opublikowano
no chyba to musiał być on :decayed:

Skoro w A5 szura się rekami po ziemi to co się dzieje w lambo :P

Łokcie obdarte od wsiadania :decayed:

No wsiada sie .owo przez nisko poprowadzona linie dachu , dziś jak przydzwonilem po paru kieliszkach w słupek to az gwiazdy zobaczyłem

Opublikowano

Moze niewygodnie ale linia dachu i ogolnie boczna jest mega:)

Opublikowano
  • Autor

Linia tego auta na prawdę im się mega udałą - te detale i różnicę pomiędzy A4 widać dopiero jak 2 autka stoją obok siebie

Co raz bardziej się zakoc**je w tej lini

Opublikowano

Ma być coupe wiec jest coupe :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.