Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Felgi świetne :thumbup1: sam jestem ciekaw jakby na moim się prezentowało :decayed:

Trzeba się zgadać i wyprosić Mirona o przymiarkę :)

Opublikowano

Widzę że styl pozostał w sercu - pikne :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

DSCN2629.jpg


DSCN2632.jpg


DSCN2638.jpg


DSCN2639.jpg


a tu kilka 19 vs 20 / AXE vs OEMS

DSCN2646.jpg

DSCN2649.jpg

DSCN2651.jpg

Opublikowano

Piknie :decayed: ... jedno ale wrzucaj Miron te foty tak żeby szło je powiększyć po naciśnięciu :wink:

DSCN2651.jpg

Edytowane przez Tomi_81

Opublikowano

jest bomba! :kox:

Opublikowano
  • Autor

na żywo jest piknie - ciężko o lepszy zestaw na zimę

Opublikowano

ale dzięki Twoim felgom, już wiem dlaczego tak bardzo chciałeś osiągnąć wklęsłość..

Opublikowano

Ta felga robi swoje :)

Opublikowano

Ogolnie to jeden i drugi wzór wygladaja w tym aucie bosko,ale jak sie popatrzy na tą 20 to wypełnienie nadkola robi niesamowite wrażenie-brawa dla Mirka.

Opublikowano
  • Autor

Jak ktoś chętny to moje letnie kołą będą do sprzedania

Opublikowano

axe robia fajne felgi :) wzor zblizony do mojego, ty masz pewnie axe ex14 . Ogolnie fele robia niesamowita robote na zywo sa mega, ja z 8,5 na 10''j wymienilem i bardzo sobie chwale jest wkleslosc :decayed: Miron dobry wybor , powodzenia w uzytkowaniu. Pozdro! :)

Opublikowano

Widziany ostatnio w Bytomiu na wystawie psów rasowych :)

Opublikowano

Jak ktoś chętny to moje letnie kołą będą do sprzedania

Mozesz mi podeslac fotke taka dokladniejsza i rozm ,szer felgi??

Opublikowano

no jest Petardę :D

Opublikowano
  • Autor

Widziany ostatnio w Bytomiu na wystawie psów rasowych :)

w sumie się zgadza - oprócz tego że nie w Bytomiu tylko jak już to w Kamieniu koło Rybnika

Jak ktoś chętny to moje letnie kołą będą do sprzedania

Mozesz mi podeslac fotke taka dokladniejsza i rozm ,szer felgi??

Felgi są w rozm 20 cali szerokość 10j ET35

A jeżeli chodzi o fotki to nie wiem co miałbym dokładniejszego zrobić

Fotki tych felg są w moim wątku - może nie w jednym miejscu ale są

Ps. Tobie się nie opłaca nic przesyłać - Ty masz tak blisko że możesz sobie zobaczyć na żywo :)

Opublikowano

Widziany ostatnio w Bytomiu na wystawie psów rasowych :)

w sumie się zgadza - oprócz tego że nie w Bytomiu tylko jak już to w Kamieniu koło Rybnika

Jak ktoś chętny to moje letnie kołą będą do sprzedania

Mozesz mi podeslac fotke taka dokladniejsza i rozm ,szer felgi??

Felgi są w rozm 20 cali szerokość 10j ET35

A jeżeli chodzi o fotki to nie wiem co miałbym dokładniejszego zrobić

Fotki tych felg są w moim wątku - może nie w jednym miejscu ale są

Ps. Tobie się nie opłaca nic przesyłać - Ty masz tak blisko że możesz sobie zobaczyć na żywo :)

Jak jest mozliwosc to chetnie..ciekaw jestem jakby to wygladalo u mnie :)

Podjechac zawsze mozna :)

Dopytalem kumpla o rozmiar twoich felg i mowi ze nie podejdzie do mnie :(

Znasz sie cos na tym??

Opublikowano

w sumie się zgadza - oprócz tego że nie w Bytomiu tylko jak już to w Kamieniu koło Rybnika

No tak w Rybniku pomyliłem z Bytomiem jakoś :)

Opublikowano
  • Autor

Widziany ostatnio w Bytomiu na wystawie psów rasowych :)

w sumie się zgadza - oprócz tego że nie w Bytomiu tylko jak już to w Kamieniu koło Rybnika

Jak ktoś chętny to moje letnie kołą będą do sprzedania

Mozesz mi podeslac fotke taka dokladniejsza i rozm ,szer felgi??

Felgi są w rozm 20 cali szerokość 10j ET35

A jeżeli chodzi o fotki to nie wiem co miałbym dokładniejszego zrobić

Fotki tych felg są w moim wątku - może nie w jednym miejscu ale są

Ps. Tobie się nie opłaca nic przesyłać - Ty masz tak blisko że możesz sobie zobaczyć na żywo :)

Jak jest mozliwosc to chetnie..ciekaw jestem jakby to wygladalo u mnie :)

Podjechac zawsze mozna :)

Dopytalem kumpla o rozmiar twoich felg i mowi ze nie podejdzie do mnie :(

Znasz sie cos na tym??

do B6 nie podejdzie

Opublikowano

Pisal mi ze predzej moge kombinowac z z 9" i napisal mi co i jak z et...

:(

Szkoda

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.