Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i już prawie zmieniłem furacza - ale ostatecznie jak zobaczyłem jakie ma płaskie felgi to odpuściłem :decayed:

DSCN0103.jpg

a co tam

machnij ręką i się zmuś :wink:

Opublikowano

Miron obsługuje tą zjeżdżalnie w białej koszuli?...

....zloty śmiga w starych podkoszulkach,ale w robocie pełny profesjonalizm :)

Opublikowano
  • Autor

w końcu to dmuchańce z najwyższej półki

Opublikowano

to chyba jedyna ciekawa alternatywa dla Ciebie na ten moment :kox:

chyba, że zdradzisz markę i pójdziesz do konkurencji :decayed:

PS. Zdjęcia kosa.

nie mówię NIE bo coś takiego bardzo mi się podoba - dużo bardziej niż A6 - jedyne co mnie w nim pod maską interesuje to 535xd

Wczoraj oglądałem tą szukę bo akurat byłem przejazdem - furacz bajka tylko xdrive brakowało

http://allegro.pl/bmw-535d-m-pakiet-bixenon-skora-navi-299km-fv-23-i5250728186.html

Jezdzilem u nich ta 5tka cena bylo z tego co pamietam okolo 30k pln wyzsza i bylo to w okolicach pazdziernika 2014...autka maja wypicowane, ale widzialem tez jak jeden z tych rzeznikow "naprawia" A6 :) co do BMW to naprawde (niestety dla Audi) super wybor, ja czekam na swoje i tez bedzie xDrive - zabija BMW? No nie wiem, przy duzej mocy sprawdza sie super, ale nie bede sasmiecal watku Mironowi, na pewno zawias jest standardowy nawet w pakiecie M wiec warto przy X poszukac z adaptacyjnym M...

Edytowane przez pieron82

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

miron - a i w BMW chyba zawsze większe wklęsłości i ranty wchodziły, więc będzie to dobry wybór :kox: Co do kastrowania xDrive'm, to nie tyle ogranicza osiągi, co wypacza prowadzenie w stosunku do RWD i to dość wyraźnie.

Opublikowano

Mirek dzięki za wspólną jazdę ostatnio :hi:

Muszę to napisać furka w lusterku wydaje się mega mega mega szeroka ! Ale za nią też się przyjemnie podróżuje ;)

Opublikowano
  • Autor

dzięki

to fakt - ma coś w sobie ta stara buda - trzeba przyznać udała się ta linia audi


ciekaw jestem następcy A5 - czy też będzie taki udany i wyróżniający się na drodze


Ps. jechać za znaczkiem RS4 to też czysta przyjemność :)

Opublikowano

dzięki

to fakt - ma coś w sobie ta stara buda - trzeba przyznać udała się ta linia audi

ciekaw jestem następcy A5 - czy też będzie taki udany i wyróżniający się na drodze

Ps. jechać za znaczkiem RS4 to też czysta przyjemność :)

:hi:

ale pewnie lepiej by Ci się jechało jakby et z tyłu było troszkę mniejsze :P bo te ori chowaja się w błotnikach :D

Edytowane przez seves

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Dobrze się prezentuje z tą felgą. ☺

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

to lambo u mnie po wsi jeździ :P i wolałbym Twoje A5 od tego "cuda" :)

Edytowane przez Orzeł

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jak ktoś chętny to sprzedaję swoje felgi zimowe wzór RS6 II (5 potrójnych ramion)

19 cali

9'

ET33

felgi + dekielki ori - w kolorze białym stan idealny, nie naprawiane - na nich przyjechała furka z de i felgi na polskich drogach zrobiły ok 5 tyś km

tel. 608039891 - 3000zł bez opon oczywiście

Te felgi o tych parametrach są rarytasem na allegro i w zupełnie innych cenach zaś w A4 B8 idealnie wypełniają nadkola bez jakich kolwiek destansów i bez wychodzenia po za obrys samochodu

Edytowane przez miron78

Opublikowano

Jaka felga w planach na zimę ? rotor ? :)

Opublikowano

Dobrze się pasie ;)

Opublikowano
  • Autor

szału pewnie nie będzie bo to 19 cali

ale w końcu to zima a po drugie i tak powinna wyglądać 10 razy lepiej od każdej seryjnej

wzór mi sie bardzo podoba a skusiłem się ostatecznie dzięki jak ja to mówię "wklęsłości" większej nawet od ori ROTORA z RS5 więc powinno być miodzio

Edytowane przez miron78

Opublikowano

Zboczuch...

Opublikowano
  • Autor

wiem....

Opublikowano
  • Autor

Fajowe bo to ten wzór co Ty masz :) - zawsze je chciałem i przy kupnie letnich się długo wachałem czy obecne czy Twój wzór - że też od razu nie wpadłem na to że jedne można mieć na lato a drugie na zimę :decayed:


Trzrba wykorzystać że nadkola A5 mieszczą wszystko co tylko możliwe i się pobawić kołami - bo jak kiedyś kupię np. C7 to będę mógł zapomnieć o fajnych kołach - same patelnie będą możliwe do wsadzenia :decayed: - chyba że będzie A7 - to będzie zabawy kołami ciąg dalszy :)

Opublikowano

w końcu dziś udało się oblukać na żywo ;) wklęsłości robią robotę :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.