Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BDG] moje drugie audi(zdradzilem klub)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam to juz moje drugie audi jestem wlascicielem od jakis 4000km :>i jak na razie wrazenia jak najbardziej pozytywne.

autko jest w s-line wiec ma prawie wszystko no i 2.5tdi :naughty:

tutaj sa fotki

448ac36eff9e8fa7med.jpg

abc4c938c785e09emed.jpg

d19308067c862f11med.jpg

Opublikowano

Ładna sztuka :)

Napisz jaką dokładnie masz opcję i jak dasz rade to zrob wiecej fotek :wink4:

Coś ostatnio modne te B7 Avanciki w S-Line :decayed:

Przesiadka tez niezła :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kurcze nie mam tylko kilku rzeczy tzn.

tv,wielofunkcyjnej kierki i pelnej skory

pozatym wszystko jest :naughty:

pod koniec roku zmieni 17" na 18" przyciemnie szybki i to chyba bedzie koniec.

Wiecej fotek bedzie tylko ja odswieze. :a4fan:

Opublikowano

To juz wiesz jakie mozesz zrobić modyfikacje :>

Chcesz na 18 jezdzić w zimie?? :mysli:

Pogratulować i szerokości :wink4:

Opublikowano
  • Autor

na zime tylko czarne stalowki :)w sumie to jeszcze niewiem jaki wzor wybiore wiec pewnie dlugo bede szukal do wiosny mam czas :gwizdanie:

tytaj na pewno co wybiore

www.velgenland.nl/

pozd

Opublikowano

No brawo :good:

Tylko ten chrom z przodu jakos mi tam nie pasuje :no:

Zamierzasz jakiegos virusika instalowac?

Ja sie powaznie nad tym zastanawiam bo jednak te 163 PS to taaaka sobie jazda :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzieki dzieki za krytyke :kox:.

ten chromik tez mi tam nie pasuje dopiero co uporalem sie z emblematami z tylnej klapy jak tylko znajde chwile to i listewki zdejme byly tam odkad kupilem.

Nad chipem narazie nie myslalem po przesiadce z 2l b/g te 163ps w zupelnosci mi wystarczaja choc nie mowie ze tak bedzie do konca. :)

pozd Witam furka odswiezona wiec jest kilka nowych fotek :naughty:

d4042e073f0085b1med.jpg

7942c7288656205bmed.jpg

40aa70b598bfba98med.jpg

23d590fd41133438med.jpg

Zapraszam do krytyki.hehe

Opublikowano

no si autko :good:

zmienil bym kiere na S-line tyle ze wielofunkcyjna-bardzo sie przydaje

i zderzak przedni od S-line (sam sie do takiego przymierzam)

co do silnika to dobry wybor :good:,udany kompromis pomiedzy w miare tania eksploatacja a osiagami :cool1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

szkoda że nie 3.0 :gwizdanie: ale reszta jest ok :cool1:

Opublikowano

O nice nice :good:

Opublikowano

gratulacje super furka sliczny kolorek :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

"prawie jak moja

tylko mam ciemne szybki"

prawie robi wielka roznice 2.5tdi :chytry:

Dzieki za pozytywy po przerobkach(juz wkrotce)beda nowe fotki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

autko w rzeczy samej pikne gratuluje zakupu :hi::good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

tak jak obiecalem,nunia dostala nowe kola wiec wklejam fotki niestety nie nacieszylem sie nimi dlugo teraz juz sa 16"ori z zimowkami.

kolka to 18" S5

ab57d8a9c5025b8bmed.jpg

e8cb3856f7736637med.jpg

Opublikowano

fajnie zdjecie zrobione jak by szybki na lustro były zrobione :naughty:

Opublikowano

Bardzo mi się podobają fele od S5.

Super wybór :good:

Opublikowano
  • Autor

fele to JLL+fulda gumy

Opublikowano

no super na tych felach :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.