Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BDG] moje drugie audi(zdradzilem klub)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Alu very najs :> muszę przyznać że sam o takich myślałem ale chyba kupię coś innego :tongue4:

Opublikowano

Piękne auto. Widze ze ciekawe mody sie szykują . Ciekawie prezentuje sie na felgach od S5 :>

Z tyłu masz rolety słoneczne?

Opublikowano
  • Autor

niestety nie mam rolet w grudniu jak wroce do pl to jade szybki przydymic i narazie to tyle z modow :gwizdanie:

tydzien temu urodzila mi sie moja druga skarbonka jestem juz ojcem:banan: :yeee:

Opublikowano

witam to juz moje drugie audi jestem wlascicielem od jakis 4000km :>i jak na razie wrazenia jak najbardziej pozytywne.

autko jest w s-line wiec ma prawie wszystko no i 2.5tdi :naughty:

tutaj sa fotki

http://images32.fotosik.pl/351/448ac36eff9e8fa7.jpg

http://images46.fotosik.pl/5/d19308067c862f11.jpg

http://images49.fotosik.pl/5/abc4c938c785e09e.jpg

Furka :good: Jak bedziesz sprzedawal felunek to ja sie pisze :)

Opublikowano

witam to juz moje drugie audi jestem wlascicielem od jakis 4000km :>i jak na razie wrazenia jak najbardziej pozytywne.

autko jest w s-line wiec ma prawie wszystko no i 2.5tdi :naughty:

tutaj sa fotki

http://images32.fotosik.pl/351/448ac36eff9e8fa7.jpg

http://images46.fotosik.pl/5/d19308067c862f11.jpg

http://images49.fotosik.pl/5/abc4c938c785e09e.jpg

Furka :good: Jak bedziesz sprzedawal felunek to ja sie pisze :)

Ja mam taki felunek od 2 lat na sprzedaż.

ORI 5 sztuk felg Audi S-line 17" + opony 235/40 :)

Opublikowano
  • Autor

poprzednie poszLy na zamiane wiec juz ich nie mam :)

Opublikowano

a jak sie smiga na nowych kolkach ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

nie nacieszylem sie nimi zbyt dlugo teraz mam juz zalozone ori16",pierwsze odczucie to napewno auto jest twardsze niz na 17" na szczescie w holandi sa rowne drogi pozatym na zywo prezentuja sie lepiej niz na fotkach :naughty: juz niemoge sie doczekac wiosny :cool1:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 18:10_________________________________________________Mala aktualizacja dzis zmienilem kiere na multi i tak to wyszlo

cb3c44873f60e158m.jpg

zostalo jeszcze programowanie niestety nie mam dostepu do vaga :confused4:

ale wyglada zdecydowanie lepiej :)

Opublikowano

Zapraszam serdecznie do udziału w konkursie

:good:

>> Najładniejsza A4 na forum <<

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

niestety stala sie niedobra rzecz audi jest na sprzedaż,mysle ze jeszcze kiedys bede jezdzil jakims poki co teraz worze swoje cztery literki Volviakiem V40 z 98r jak 185tys najechane i potwierdzone ksiazka sprawuje sie niezle fotki wieczorem. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.