Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] gdzie jest czujnik temperatury płynu chłodniczego?


jacod

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z wskazaniami na desce temperatury silnika. samochód był pod kompem i wskazówka z deski oraz temperatura dla komputera silnika jest ok tzn 90C ale problem jest z drugim obwodem dla deski. Mam podejrzenia ,że to może być coś nie tak z przewodem ponieważ czasami pokazuje dobrze a czasami nagle wskazówka opada do 5C.

Moje pytanie, gdzie jest czujnik temperatury płynu chłodniczego? (proszę o opis dla laika tzn. podnoszę maskę i co dalej :-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej uszkodzony czujnik podwojny G2/G62.

niedawno zamieszczalem rysunek gdzie sie znajduje :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to na przewodzie gumowym koło filtra oleju :)

ale tak jak kolega napisał troszkę :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że przeszukałem już całe formum i nie ma tam jaśnie opisanego miejsca. Są gdzie niegdzie schematy z nazewnictwem znanym jedynie osobą wtajemniczonym lecz ,że tak powiem dla zwykłego użytkownika wiele nie mówiące.

Dlatego jeśli ktoś ma zdjęcie takiego silnika to było by to najlepsze lub dokładny opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w awx-ie jest za silnikiem od strony kabiny na wysokosci glowicy zerknij z lewej strony powinien byc widoczny, tak jak kolega Musashi napisal jest to czujnik podwojny G2/G62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olego czy w awxie jest gdzie indziej en czujnik o za cholere nie moge go znalezc

http://www.a4-klub.pl/smf/ajm_awx_avf_avb_lokalizacja_czujnikow_oraz_elementow_wykonawczych-t45015.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olego czy w awxie jest gdzie indziej en czujnik o za cholere nie moge go znalezc

http://www.a4-klub.pl/smf/ajm_awx_avf_avb_lokalizacja_czujnikow_oraz_elementow_wykonawczych-t45015.0.html

czyli opcja ............szukaj.......... :szukaj:

tak wiele razy było... :(

pozdrawiam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...