Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Avant by tfk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak dla mnie ciekawe audi a te dekory duży plus też mi się ten kolor podoba tylko dużo jest grzebania żeby dekory zdjąć w audi

Opublikowano
  • Autor

Mi też odpwida taki kolor, w najbliższym czasie będę malował lusterka i gril w kolor LY3D tornadorod. Taki mam pomysł, nie wiem tylko co zrobić z felgą.

Tak mniej wiecej będzie wyglądać

2.png

Edytowane przez tfk83

Opublikowano

może być ciekawie ale te światła do jazdy dziennej out

Opublikowano

aż rażą w oczy nawet na zdjęciu :D

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nadeszła pora aby przedstawić setup na ten sezon. Pojawiło się kilka zmian:

- lusterka i gril pomalowane w czerwień Ral 3003

przed

IMAG2194.jpg

po

IMAG2199.jpg

IMAG2200.jpg

IMAG2204.jpg

IMAG2209.jpg

IMAG2211.jpg

- felgi odświeżone ( jasny grafit + wnętrza felf Ral 3003 ) i 4 nowe opony 225/40/18 Zettex HP102

IMG_20150402_175807.jpg

IMG_20150402_141620.jpg

IMG_20150402_194920.jpg

IMG_20150402_211808.jpg

IMG_20150404_191445.jpg

IMG_20150408_193655.jpg

IMG_20150408_210602.jpg

IMG_20150408_210612.jpg

IMG_20150409_210923.jpg

IMG_20150411_133935.jpg

IMG_20150411_170534.jpg

- nowe kable i kondensator do CA

IMG_20150415_183121.jpg

IMG_20150419_150350.jpg

takie porównanie - nowy i stary kabel zasilający

IMG_20150419_162025.jpg

- usunięte ledy , wstawiony regulatot DRL do świateł drogowych

upload_-1.jpg

efekt końcowy mniej więcej taki ( na zdjęciu jeszcze są ledy - od wczoraj - brak )

IMG_20150419_103828.jpg

IMG_20150419_105439.jpg

Edytowane przez tfk83

Opublikowano

Pewnie na zywo lepiej ale nawet fajnie to wyszlo.smiac mi sie chce z forumowiczow z opini co do lamp ładuj bixy haha nie kazdy spi na portfelu od starego.zamiast cie pochwalic ze reanimujesz auto po so i nie kupiles lamp solarow to sie czepiaja grzbiety

Edytowane przez PiterA4

Opublikowano

ładne autko, powodzenia wdalszych modach :wink:

a... i nie zapomnij jak bedziesz grzebał z silnikiem założyc Gtb bo to teraz bardzo modne na forum :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Silnika nie ruszam , po chipie jest to raczej szrot więc szukam pomału dawcy na swapa

Opublikowano

czemu szrot?? tak go dojechales?? :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Nie ja robiłem chip :(

Opublikowano

aaa so :grin::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

aaa so :grin::facepalm:

Co ma oznaczać twójb komentarz, bo nie bardzo rozumiem

Edytowane przez tfk83

Opublikowano

po so czyli po poprzednim wlascicielu z za przemszy :lol:

Opublikowano

Jak nie lubię takich kombinacji z kolorami, Tobie wyszło to całkiem przyjemnie. Profi robota z felgami. Podoba mi się pomysł, ale mogły by być chyba ciemniejsze.
Dobrze, że wyleciały ledy, teraz czas na usunięcie serducha wheel whores

Opublikowano

Pewnie na zywo lepiej ale nawet fajnie to wyszlo.smiac mi sie chce z forumowiczow z opini co do lamp ładuj bixy haha nie kazdy spi na portfelu od starego.zamiast cie pochwalic ze reanimujesz auto po so i nie kupiles lamp solarow to sie czepiaja grzbiety

a czy bixy to taki duzy koszt ze trzeba spac na portfelu?

Opublikowano

Pewnie na zywo lepiej ale nawet fajnie to wyszlo.smiac mi sie chce z forumowiczow z opini co do lamp ładuj bixy haha nie kazdy spi na portfelu od starego.zamiast cie pochwalic ze reanimujesz auto po so i nie kupiles lamp solarow to sie czepiaja grzbiety

a czy bixy to taki duzy koszt ze trzeba spac na portfelu?

owszem!

Opublikowano

Pewnie na zywo lepiej ale nawet fajnie to wyszlo.smiac mi sie chce z forumowiczow z opini co do lamp ładuj bixy haha nie kazdy spi na portfelu od starego.zamiast cie pochwalic ze reanimujesz auto po so i nie kupiles lamp solarow to sie czepiaja grzbiety

a czy bixy to taki duzy koszt ze trzeba spac na portfelu?

owszem!

Jestes w bledzie, soczewki hella 3 to koszt 140zl o ile dobrze pamietam, ori przetwornice tez cos kolo 140, chinskie zarniki to ok 50, spray 10zl i troche inwencji tworczej, 340zl to taki majatek?
Opublikowano

a nie?? :huh:

Opublikowano

Tak kup chińskie zarniki i popal przetwornice!... bixy się robi żeby "paliło trawę" a nie żeby tylko swiecilo.

Edytowane przez jacca90

Opublikowano

Niektórym szkoda wywalić kilka stówek tylko po to żeby komuś na forum sprawić przyjemność. Wolą te pieniądze wsadzić w rzeczy, które poprawią stan techniczny samochodu.
Moim zdaniem malowanie całkiem fajnie wygląda, ale emblemat :audi: powinien być najwyżej czarny. Taki mój gust.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.