Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDNC] Projekt bajkowóz :]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

PIXI stoi, ale nie jedzie nic a nic :decayed: Chyba trzeba posłuchać Turdziego :wink:

Orientuje się ktoś, czy intercooler 8K0145805R jest większy od mojego z 2.0TFSI i nada się bez rzeźby? :decayed:

Zaglądnij do Turdziego. Jeździł jakiś czas na takiej chłodnicy. Chyba nawet fotki wrzucił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI stoi, ale nie jedzie nic a nic :decayed: Chyba trzeba posłuchać Turdziego :wink:

Orientuje się ktoś, czy intercooler 8K0145805R jest większy od mojego z 2.0TFSI i nada się bez rzeźby? :decayed:

Tak jest większy ma inny rdzeń i pasuje P&P.Nawet węży nie trzeba ciąć bo mimo że wyjścia maja troszke większą średnicę niz 2.0 tfsi da sie spokojnie OEM węże wsadzić.

Jak jesteś zainteresowany mam taki IC i garażu. Kupiony nowka sztuka w ASO zrobil u mnie 3000 kkm i wsadzilem coś innego.Moge ci bardzo tanio oddać bo mi tylko w garażu miejsce zajmuje a zawsze to pewniejsxy zakup niz z powypadkow z allegro.

---------- Post dopisany 21-05-2014 at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2014 at 10:35 ----------

Jeżeli mam ci podrzucić jeszcze jakieś pomysły to zapodaj sobie stabilizatory od RS5 a prowadzenie zmieni ci się nie do poznania. Ja uwazam że to najlepszy mod jaki zrobiłem i tylko żałuję że tak późno się za niego zabrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI stoi, ale nie jedzie nic a nic :decayed: Chyba trzeba posłuchać Turdziego :wink:

Oj tam ,oj tam - rezaj :naughty: Turdzi prawdę Ci powie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8K0*411*309N*

8K0*511*305S**

Ja kupowalem nowe ale na allegro jest pełno używek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest :wink:

wyrosłem i nie mam zamiaru z audi robić "wyścigówki" - do tego są inne auta :wink:

fakt faktem leży intercooler - może w wolnej chwili dojdzie jeszcze katalizator sportowy i program, ale zero ciśnienia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic - wszystko tak jak było :decayed:

wczoraj mi tylko jakaś p**** w Czechach pogięła tylny zderzak na parkingu pod hotelem - i tak to miałem 100% ori auto.. :doh: trzeba poszukać*zderzaka s-line skoro już*doszło do takiej tragedii.. :wink:

a tak ogólnie to wyjeżdżam od września do Brukseli, auto zostaje tutaj, więc raczej nic się dziać nie będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój :grin:

Centralny dział bezpieczeństwa japońskiego potentata elektronicznego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmyślam powoli nad nowym autem, więc gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam na PW.

Aktualnie przebieg 117000, ciągle nigdy nie uderzone ;)


Nikt nie chce? Bo ja już zamówiłem nowy dupowóz :)


Audi sprzedane, tak więc chyba czeka mnie zima w M3 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...