Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDNC] Projekt bajkowóz :]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na kolejne przełożenie terminu dostawy EVO X zmuszony byłem odstąpić od umowy i na szybko wpadło coś takiego :decayed:

B8 2.0TFSI QUATTRO - kolor lava grey, rocznik 2009, z polskiego salonu, od pierwszego właściciela, myty na ręcznej od początku, zero przycierek, malowania itp.

Z wyposażenia MMI, sportowe fotele alcantara, zawieszenie 1BE + balony na 17tce - jest relaks :wink:

34h9raf.jpg

r8gx94.jpg

Pojeździłem trochę i jestem w szoku jaki jest przeskok pomiędzy B7, a B8 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne jest, będziesz coś z nim działał? :naughty:

pewnie tak, ale raczej bez szału większego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez szału? już to widzę :grin::decayed:

jak sprawa z braniem oleju? wiesz coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w normie - w okolicy 200-250ml na 1000km - zobaczymy :decayed: W razie czego się zakuje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób więcej fotek wnętrza . Furka ładnie się prezentuje jedynie większa fela by się przydala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co teraz katalizator + coolerek I masz 300KM w fajnym sleeperze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci turdzi, że ten samochód w ogóle nie zachęca do szybkiej jazdy.. nie wiem czy nawet program w nim będę robił - wolałbym, żeby się*nie rozkraczył 2000 km od domu :decayed:

Trzeba jednak oddzielić*auto do zabawy od auta na co dzień..

Na początek muszę jakąś felgę na lato z dobrą oponą*dorwać + bluetooth i tempomat bo nie ma :kwasny:

btw. nie wierzyłem w te opisy nt. niskiego spalania w B8, ale jednak uwierzyłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na auto zastępcze to całkiem spoko:decayed:. Dekory sprzedał, siodła nie zdążył:facepalm:...Pierwszy właściciel modził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze siedzenia od S-ki są:facepalm:

@Turdzi tych kilometrów trochę już napykał, i jeszcze mu się nie rozkraczyło:whistling: Chyba ze o tym nie pisze?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze siedzenia od S-ki są:facepalm:

@Turdzi tych kilometrów trochę już napykał, i jeszcze mu się nie rozkraczyło:whistling: Chyba ze o tym nie pisze?...

Nie - to nie o aucie Turdziego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie tam nie rozkraczy ten motor znosi bez problemu I 350 KM więc samym programem to on ledwo smyrniety jest w serii auto jest strasznie zamulone wiec dla samego komfortu warto ;)

---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ----------

Ale nic poza to nie warto dlatego ja tez nic wiecej nie robie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałeś doinwestowane na maksa Evo X i kupujesz następne? :facepalm::grin:

Fajnie, że wróciłeś do A4-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki zakupu.

No nareszcie pokazałeś ... bo już myślałem że jakiś obcy na Twoim miejscu w garażu stoi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI stoi, ale nie jedzie nic a nic :decayed: Chyba trzeba posłuchać Turdziego :wink:

Orientuje się ktoś, czy intercooler 8K0145805R jest większy od mojego z 2.0TFSI i nada się bez rzeźby? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...