Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CDNC] Projekt bajkowóz :]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
PIXI stoi, ale nie jedzie nic a nic :decayed: Chyba trzeba posłuchać Turdziego :wink:

Orientuje się ktoś, czy intercooler 8K0145805R jest większy od mojego z 2.0TFSI i nada się bez rzeźby? :decayed:

Zaglądnij do Turdziego. Jeździł jakiś czas na takiej chłodnicy. Chyba nawet fotki wrzucił.

Opublikowano

a dopiero co pisał ze nie będzie modził.. a już pytanie o cooler :P

nie wytrzymasz - wiem to... może odrtazu szykuj się do Kompotów i tyle. Bajku będize szybciej i taniej :)

Opublikowano
PIXI stoi, ale nie jedzie nic a nic :decayed: Chyba trzeba posłuchać Turdziego :wink:

Orientuje się ktoś, czy intercooler 8K0145805R jest większy od mojego z 2.0TFSI i nada się bez rzeźby? :decayed:

Tak jest większy ma inny rdzeń i pasuje P&P.Nawet węży nie trzeba ciąć bo mimo że wyjścia maja troszke większą średnicę niz 2.0 tfsi da sie spokojnie OEM węże wsadzić.

Jak jesteś zainteresowany mam taki IC i garażu. Kupiony nowka sztuka w ASO zrobil u mnie 3000 kkm i wsadzilem coś innego.Moge ci bardzo tanio oddać bo mi tylko w garażu miejsce zajmuje a zawsze to pewniejsxy zakup niz z powypadkow z allegro.

---------- Post dopisany 21-05-2014 at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2014 at 10:35 ----------

Jeżeli mam ci podrzucić jeszcze jakieś pomysły to zapodaj sobie stabilizatory od RS5 a prowadzenie zmieni ci się nie do poznania. Ja uwazam że to najlepszy mod jaki zrobiłem i tylko żałuję że tak późno się za niego zabrałem.

Opublikowano
  • Autor

part numbery please :wink:

Opublikowano
PIXI stoi, ale nie jedzie nic a nic :decayed: Chyba trzeba posłuchać Turdziego :wink:

Oj tam ,oj tam - rezaj :naughty: Turdzi prawdę Ci powie :decayed:

Opublikowano

8K0*411*309N*

8K0*511*305S**

Ja kupowalem nowe ale na allegro jest pełno używek.

Opublikowano

Fajna seria... Ciekawe jak długo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jest :wink:

wyrosłem i nie mam zamiaru z audi robić "wyścigówki" - do tego są inne auta :wink:

fakt faktem leży intercooler - może w wolnej chwili dojdzie jeszcze katalizator sportowy i program, ale zero ciśnienia :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

no i co ci doszło w cywilu szanowny Kolego :)

Opublikowano
  • Autor

nic - wszystko tak jak było :decayed:

wczoraj mi tylko jakaś p**** w Czechach pogięła tylny zderzak na parkingu pod hotelem - i tak to miałem 100% ori auto.. :doh: trzeba poszukać*zderzaka s-line skoro już*doszło do takiej tragedii.. :wink:

a tak ogólnie to wyjeżdżam od września do Brukseli, auto zostaje tutaj, więc raczej nic się dziać nie będzie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Daj spokój :grin:

Centralny dział bezpieczeństwa japońskiego potentata elektronicznego :wink:

Opublikowano

fiu fiu... światowy człowiek... światowy specjalista ;)

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Rozmyślam powoli nad nowym autem, więc gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam na PW.

Aktualnie przebieg 117000, ciągle nigdy nie uderzone ;)


Nikt nie chce? Bo ja już zamówiłem nowy dupowóz :)


Audi sprzedane, tak więc chyba czeka mnie zima w M3 :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.