Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ostatnie foto do kalendarza na sierpień ;)

Opublikowano
  • Autor

Ładnie siadło gdzie kupiłeś grill ,kratki możesz dać linka ??? (fajny bo nie ma znaczka RS)

dzieki :) grill kupilem na allegro kratki zamawiane z niemieckiego ebay'a (znaczek RS z grilla wywalilem, bo to nie RS) ;) POZDRO

ostatnie foto do kalendarza na sierpień ;)

bedą lepsze foty niebawem..... ;)

Opublikowano

Krzychu szacun,fura wygląda godnie,ostatnio się z Kovalem widziałem i czas na spota :wink:

Edytowane przez AMON

Opublikowano
  • Autor

Krzychu szacun,fura wygląda godnie,ostatnio się z Kovalem widziałem i czas na spota :wink:

jestem za :)

narazie wersja robocza vol.1 robiona na szybko ;) ogladac mozna w jakosci najwyzszej jaka jest 480p c.d.n.

Opublikowano

Audi Sport? Ta wlepa mi nie pasuje, reszta na plus. Brawo za jasne szybki, mało kto teraz jeździ akwariumem i sam do tego grona należę. ; )

Opublikowano

felga bajka :decayed: ta szerokość robi mega robote :decayed:

Opublikowano
  • Autor

felga bajka :decayed: ta szerokość robi mega robote :decayed:

jednak 10j to 10j ;)

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

zacna gleba :decayed: a jak jazda bo mam trochę wyżej i mam problem przy skręcaniu ociera o błotniki a u Ciebie jak to wygląda :jerk:

JEST dobrze w tygodniu schodzimy troche nizej jeszcze

P.S. a narazie spy photos

10j zamowione :)

a tymczAAasem ....

5ovbf7y7.jpg

Ja chętnie bym to zdjęcie w kalendarzu widział.....

Opublikowano

tego zdjęcia niestety byś nie zobaczył, ponieważ nie spełnia regulaminu... jest na nim sygnaturka fotografa ;)

Opublikowano

Zawsze można się dogadać z fotografem .... a cel jest znaczący !

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

zrobimy takie samo ale na 20x10j :) oraz wiele innych niebawem cierpliwosci ;)

a tymczasem [HD 1080p]


and slowmotion :)


jesienna sesja (moze ktores foto do kalendarza) c.d.n.

6bq7ww57.jpg

3rfzwwhp.jpg

jwl3ayni.jpg

Opublikowano

Jest Kozaccco...mogą być wszystkie, jesień jest Twoja!

Opublikowano

1 albo 3 wymiata :jerk::)

Opublikowano

1 albo 3 wymiata :jerk::)

zgadzam się :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

bede posiadać juz za tydzien moje paromiesieczne letnie opony NANKANG NS2 SPORT 235/35/20 na sprzedaz , zdjecia i cena bedzie w dziale

Sprzedam koła, felgi i opony :)

p.s. FB profil AUDI A4B8 DO4LOVE

POZDROOO!!!


do sprzedania takze beda moje obecne felgi AXE EX20 o rozm: 20x10 /5x112/ et42 /66.6-piasta


co sadzicie o tej feli na nowy sezon 16' (beda takze nowe opony 235/30/20) :)

qhigwzko.jpg

Opublikowano

To zależy co się komu podoba :)

To akurat nie jest moja bajka

Nie wiem ile te felgi stoją, ale jak chcesz to Ci sprzedam z mojej bryki. Podobny wzór. Tylko z większym calem felgi no i z prostymi szprychami. A i niech stracę opony nisko profilowe dorzucę gratis :wink:

Na pewno za wszystko wyjdzie Ci mniej jak za same te felgi :decayed:

Jak jesteś zainteresowany pisz na PW

http://olx.pl/oferta/konna-bryczka-kielecka-100-orginal-CID767-ID6y8p1.html

:grin::grin: :grin:


Żarcik taki :wink:

Opublikowano

=O Uważaj. Chce Cie naciągnąć. Wydaje się, że dwie felgi są z podróby.. inne " , więc pewnie i bez pierścieni centrujących :kox:


Co do felg to jak dla mnie odlot :banan:

Opublikowano

Dobra fela na nowy sezon ja jestem jak najbardziej za :D

Opublikowano
  • Autor

po malym fotoszopie cos nie bardzo to pasuje ( w planach oklejenie auta RED lub BLUE)

4g25eo7d.jpg

Opublikowano

strasznie to wyszło na fotoszopie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.