Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czarne LED na tył


Piosal91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, podobają mi się ostatnio czarne ledy na tył, co myślicie o takich jak na zdjęciu? warto? ewentualnie co byście polecili, dysponuje ok 500-600zł na ten mod, szukam fajnych pomysłów z tym, że na pierwszym miejscu czarne ledy:decayed:

134508781_1_644x461_lampy_diodowe_tylne_audi_a4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajniejsze rzeczy można kupic za te 600 złotych

ale masz na myśli fajniejsze lampy? bo konkretnie na tylne lampy mam zamiar wydać kasę, tylko jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz co sądzimy to ja twierdzę, że zalatuje wiochą i nie założyłbym ich nawet jakby mi ktoś je dał za darmo... Jak już koniecznie chcesz led to kupiłbym jakieś najbardziej zbliżone do oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz co sądzimy to ja twierdzę, że zalatuje wiochą i nie założyłbym ich nawet jakby mi ktoś je dał za darmo... Jak już koniecznie chcesz led to kupiłbym jakieś najbardziej zbliżone do oryginału.

dzięki za opinię, a co do zbliżonych do oryginału podałbyś przykład jakiś? głównie chodzi mi też o to, żeby nie były czerwone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jw tylko są takie zrobione na ledach, poznasz po cenie :decayed:

Jak Ci się nie śpieszy to można coś taniej upolować z używek..

Ale za tą kasę wolałbym wrzucić bi-xenon na przód bo masz chyba przedlifty :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi dokładnie o takie jak Saga89 podesłał w linku. Te jeszcze w miarę się prezentują ;) Jeżeli masz z przodu przedlifty to jak Kolego wyżej napisał też bym wolał włożyć jakieś lifty na przód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko z tego co widziałem to przebija czerwona farba na obrysie , i nie wyglada to za pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak ci sie podobaja te co na zdjeciu pokazałes to kupuj a nie kombinuj.bo za chwile bedziesz miał 2 strony komentarzy i nie bedziesz dalej wiedział co kupic.tu na forum wszystko zalatuje wiochą dla co niektórych.ja je uzywam juz ok 5 lat i nic sie im nie dzieje.

te co saga podrzucił link tez sa ładne.i do twojego auta beda bardziej pasowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup ori polifty i wyslij do bidzia ogarnie ci leda i bedzie dobrze a nie jakies wiejskie lampeczki chyba ze twoje auto wyglada jak na pierwszym zdjeciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gdyby je przyciemnić to do grafitowego lakieru chyba by pasowały a prezentują się faktycznie nieźle

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

te odpadają na pewno :decayed:

---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

jw tylko są takie zrobione na ledach, poznasz po cenie :decayed:

Jak Ci się nie śpieszy to można coś taniej upolować z używek..

Ale za tą kasę wolałbym wrzucić bi-xenon na przód bo masz chyba przedlifty :whistling:

nie śpieszy sie właśnie, powiedzmy do końca czerwca chciałbym coś ogarnąć i też myślałem o poliftach na przód, tylko jakoś widziałbym je też czarne , z tym, że takich chyba niema ori no nie? wrzucę po świętach zdjęcia jak moja furka wygląda teraz z nowymi alusami to może ktoś mi coś dobierze ciekawego jeśli chodzi o lampy. póki co myśle o tych ledach na tył i coraz bardziej polifty na przód, ale albo to albo to bo budżet ograniczony:decayed:

---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ----------

kup ori polifty i wyslij do bidzia ogarnie ci leda i bedzie dobrze a nie jakies wiejskie lampeczki chyba ze twoje auto wyglada jak na pierwszym zdjeciu

Nie nie, to nie moje auto ani nie wygląda podobnie, ze zdjęcia tylko te lampy chciałem podać waszej opinii:wink:

a co do tego, że zrobiłby mi te ledy to ja wiem, tylko na razie szukam ciekawych pomysłów.

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

kolego jak ci sie podobaja te co na zdjeciu pokazałes to kupuj a nie kombinuj.bo za chwile bedziesz miał 2 strony komentarzy i nie bedziesz dalej wiedział co kupic.tu na forum wszystko zalatuje wiochą dla co niektórych.ja je uzywam juz ok 5 lat i nic sie im nie dzieje.

te co saga podrzucił link tez sa ładne.i do twojego auta beda bardziej pasowac.

jaki masz kolor auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się oszukiwać nadwozie B5 do nowoczesnych już nie należy. A rzeczy typu czarne lampy, czarne felgi w seryjnym aucie to dodatkowe wizualne postarzenie tego samochodu,

Ja bym poszedł w kierunku odmłodzenia auta a nie postarzania:whistling:

Normalne poliftowe lampy/wysłane do bydzia na przeróbkę led lub ledy z allegro takie (z czarnym paskiem, jak już ten czarny musi być:wink:):

P1030909.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.iv.pl/images/15467746144978316438_thumb.jpg

zdj z przed paru lat.naklejka jeszcze z tamtego forum:grin:

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ----------

ja teraz tez bym pewnie załozył polifty.

no to mnie tym zdjęciem przekonałeś, żeby takich nie zakładać:decayed:

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

Nie ma co się oszukiwać nadwozie B5 do nowoczesnych już nie należy. A rzeczy typu czarne lampy, czarne felgi w seryjnym aucie to dodatkowe wizualne postarzenie tego samochodu,

Ja bym poszedł w kierunku odmłodzenia auta a nie postarzania:whistling:

Normalne poliftowe lampy/wysłane do bydzia na przeróbkę led lub ledy z allegro takie (z czarnym paskiem, jak już ten czarny musi być:wink:):

http://s29.postimg.org/lojjwnpdj/P1030909.jpg

i tu masz rację. ledy kupie tak czy inaczej, tylko wybrać jakie, i te na zdjęciu faktycznie są mega, i w 600zł się zmieszczę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego kupiłem z takimi ledami jak w pierwszym poście tyle że czerwonymi: Audi A4 B5 94-01 lampy diodowe tyl sedan LED RED (4082252158) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Myślę że prezentują się przyzwoicie, zarówno w dzień jak i w nocy. Mam jakieś zdjęcie sprzed roku:

b723652ebb4539ba832fe59d206b6121_2.jpg

Chociaż przyznaję że gdybym zakładał sam to kupił bym na pewno takie: LAMPY DIODOWE AUDI A4 B5 SEDAN 94-00 LED RED-WHITE (4087975736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Moim zdaniem są najlepsze. A lampy które nie wyglądają dobrze nawet na zdjęciu to właśnie ta szara wersja moich ledów o które pytałeś w pierwszym poście, wszelkie lexusy, przyciemniane (takie jak wrzucił Trzesio), i jeszcze takie: http://img12.tablica.pl/images_tablicapl/118076071_1_644x461_lampy-tyltylne-audi-a4-b5-sedan-tuning-skarzysko-kamienna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...