Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Komp Optima PRO + reduktor KME gold + wtryski Barracuda. Zimą przy temperaturach poniżej -5 miałem małe problemy z trzymaniem temperatury na reduktorze przy prędkościach powyżej 130km/h ale inaczej wpięty reduktor załatwił sprawe.


Chyba muszę jakieś aktualne foto na niższym zawieszeniu wstawić :decayed:

Opublikowano

wstaw chentnie zobacze ja poszukuje pakietu s-line


moja jak na razie seria ale dąże do doskonałości tylko mam 17 felge ale smiesznie na nich wygloda fotki na razie z seri jak chcesz to zobacz

Opublikowano

Panowie szybkie pytanie, do czego służą te przyciski? 0adbfb4741c556cf7a61b5c1a6b71a57.jpg

Opublikowano

To je chyba to ale nie zaśmiecaj wątku koledze :cool:

7774621500_1339876174.jpg

Opublikowano
  • Autor

Na zdjęcie nr 2 odpowiedział już Grzesiek. Na pierwszym zdjęciu jest system home link, do przycisków w "słoneczniku" można zaprogramować 3 piloty np od bramy wjazdowej do domu. Na trzecim zdjęciu obok włącznika świateł masz włącznik świateł dziennych DRL i systemu comming leaving home

Opublikowano

czekam na fotki obniżonej twojej audi :naughty:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

uuuuu nic sie nie dzieje w temacie to wrzucimy fote auta po spa z nałożoną politurą na lakier

xx_zpswgwog5d1.jpg

Opublikowano

Noo wozidełko pierwsza klasa, Gratulacje autka. jakie wcześniej maiłeś w niej zawieszenie? wrzucaj jeszcze jakieś foty jak to siedzi na tym zawiasie no i opinie jak jeżdzi. . . Jakie masz ET felg?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :wink: zawieszenie było 1BA i straszna koza była, przód stał wyżej od tyłu :facepalm: teraz jest prokit eibacha -30 i jeździ się o niebo lepiej, auto lepiej wygląda. Koła 18" z oponą 225/40

zdjęcie przodu przed wymianą na eibacha

przoacuted%20przed._zpshocnttts.jpg

i przód po ale zaraz po wyjechaniu z warsztatu, teraz po kilku tysiącach od wymiany siadło jeszcze 10mm

przoacuted%20po._zps2kat7xem.jpg

Opublikowano

Daj normalna fotę z profilu

Opublikowano
  • Autor

DSC_0658_zpsgoxvuzh0.jpg

Opublikowano

Różnica spora i jak najbardziej na plus.

Opublikowano
  • Autor

Różnica spora i jak najbardziej na plus.

Zgadza się. Generalnie po 1.5 użytkowania tego auta jestem jeszcze bardziej zadowolony niż w dniu zakupu :audi:

Opublikowano

mega wypas masz w niej :D i kolor jest zarąbisty:d

Opublikowano
  • Autor

mega wypas masz w niej

Dzięki


i kolor jest zarąbisty:d

No jest rzadko spotykany. Daytona grau :)

Opublikowano

ładna ładna :D a jak z spalaniem lpg ?

Opublikowano
  • Autor

Zależy od jazdy :wink: przy normalnej jeździe po Poznaniu 18 a trasa 13-14. Najmniejsze spalanie zaliczyłem w Niemczech na niemieckim LPG. 1400km i spalanie wyszło 12l

Edytowane przez _quattro_

Opublikowano

Fajnie wyszła :-) bezawaryjności

Opublikowano
  • Autor

Fajnie wyszła :-) bezawaryjności

Dzięki, do S4 brakuje :wink: ale jest ok

Opublikowano

Wygląda super :-) moc to nie wszystko ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.