Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi rs z audi a3


barb123

Rekomendowane odpowiedzi

W orginale mają et 54. Dać tam dystanse 10 czy 20mm?

Otwór centrujacy tam chyba jest taki jak w a4?

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

4149904631.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takim et to nie wystarczą Ci 10 mm na 100% ja w swojej b7 w wersji sedan na przód pod zacisk wrzucałem 15 mm bo 10 mm było za mało przy et 48! więc proponuje min 15 mm może nawet więcej bo 15 to ledwo ledwo co mi weszło może z 2-3 mm zapasu było . Jak masz na miejscu gdzieś alusy to sobie przymierz najlepiej możesz sobie jakiś klocer drewniany jak masz podstawić albo coś twardego i sprawdzić mniej więcej ile Ci potrzeba wyciąc 5 otworów i zmierzyć szerokośc dystansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dam dystans 10mm to wyjdzie et 44 czyli prawie tyle ile orginal do a4, ktory ma et43. Musi pasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja CI mówie z własnego doświadczenia i tyle że ja mam duże zaciski z przodu nie wiem jakie Ty masz ale ja mam tarcze chyba 340 , więc musiałem pod et 48 zastosować 15 mm bo 10 mm było za mało brakło z 1-2mm po założeniu 15 mm mam looz na dosłownie 2-3 mm od krawędzi górnej zacisku bo tam najbardziej odstaję zacisk , zrobisz jak uważasz , tyle CI powiem że po zastosowaniu na przód zacisków powyżej 5 mm musisz także założyć na tył bo będzie różnica w robieniu śladów wiec najlepiej kupić cały komplet ja bym wziął 4x20 mm . Mi się wydawało na początku że wystarczy 5 mm ale jak się okaząło 12 mm było by na styk a że nie miałem takich kupiłem 15 mm , tak jak Ci napisałem wyzej jak masz felgi w domu zrob sobie z czegoś twardego ala dystans i zmierz jego grubość i tyle i kupisz na 100% dobre. A i w a4 jest taki sam otwór centrujący jak w a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i w a4 jest taki sam otwór centrujący jak w a4

No to na pewno :D

Ok zrobię przymiarkę i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem o tyle teraz mądrzejszy ze mam każdy komplet dystansów w domu już więć mogę przymierzać do woli bo cały czas szukam jakiś nowych alusów :) A jeśli nie masz dystansów a nie są one tanie z certyfikatem TUV przynajmniej ja takie mam i z hartowanej stali to wykonać sobie z czegoś twardego ala dystans i przymierzać alusy do woli , kilka minut roboty np kawałek drewna , wiertarka otwory zrobić i później tylko doszlifować odpowiednią grubość:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W orginale mają et 54. Dać tam dystanse 10 czy 20mm?

Otwór centrujacy tam chyba jest taki jak w a4?

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

http://s18.postimg.org/e5dv50jlx/4149904631.jpg

Ja mam takie felgi, dalem dystanse 20mm. Zdjecie znajdziesz w moim watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej jezdzilem na 16 205/55. Teraz mam opone 225/40. Jezdzi sie zdecydowanie lepiej. Co prawda jest twardziej, ale mi to akurat odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...